Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Meskajuca ms a negativne testy

Poruchy menštruačného cyklu
teuflerin
9. okt 2019

Ahojte,
s manzelom sa snazime o druhe dieta....uz par mesiacov.....v pondelok som mala dostat menzes....iba jemne spinim a sem tam ma zaboli podbrusko..pondelkovy aj dnesny test negativny.....myslitze ze este by osm mohla byt tehotna? ja uz neverim.....ale nechapem...ze by pracovala psychika?

vinejka6
9. okt 2019

Podľa mňa ešte nič nie je stratené. Mne tiež MS meškala, potom som dva dni jemne špinila, tak zase nič a po pár dňoch sa opäť objavilo špinenie, alebo skôr čerstvá krv, ale cítila som sa zvláštne, nedalo mi to, urobila som si test a už tam boli pekne viditeľne //. Ešte kľudne môžeš byť. Aké testy si skúšala? Robila si ich ráno?

teuflerin
autor
9. okt 2019

@vinejka6 v pondelok som test robila oodvecer okolo 17tej....a clearblue...dnes som robila test okolo 9:30 a DMkovy......ten pepino ci co to bolo....

vinejka6
9. okt 2019

@teuflerin mne práve ten dmkovy pepino ukázal a robila som si tiež dvakrát. Ja by som ešte skúsila v piatok testnut. Snáď sa to špinenie nerozbehne na MS

teuflerin
autor
9. okt 2019

@vinejka6 uvidime ale som uz na prasky z toho...na jednje strane nechcem menzes dostat...na druhej strane ked su testy negativne tak nech uz pride...pretoze teraz bude totalne rozhadzany cyklus bohvie kedy bude ovulacia :-O uz som z toho an nervy.....

vinejka6
9. okt 2019

@teuflerin to chápem a verím, že si na nervy z toho😥 aj ja som si myslela, že nič z toho, keď som začala špiniť a potom aj tá čerstvá krv, no nakoniec to bolo tehotenstvo, ešte nič nie je stratené. Dúfam, že MS nedorazí a že test ti ukáže //

teuflerin
autor
9. okt 2019

@vinejka6 dostala som to :(

vinejka6
9. okt 2019

@teuflerin 😥 tak to ma mrzí. Podarí sa budúci mesiac😉 Veľmi ti držím palce.

teuflerin
autor
9. okt 2019

@vinejka6 dakujem

Tu začni písať odpoveď...

Odošli