Meškanie menštruácie 2 dni, slabé špinenie a negatívny tehotenský test

sonia1990
4. feb 2020

Ahojte žienky chcem sa opýtať ci ste mala s niečím takýmto skúsenosť a ako to dopadlo. Dnes mi mešká menštruácia 2 deň len dnes začalo hnedé špinenie a tehotenský test mi vyšiel negatívny. S priateľom sa snažíme o babetko. Myslíte že by tam mohlo byt nejaké tehotenstvo len test to ešte nepotvrdil.(zeby to bolo skóre robenie testu)Som s toho zúfalá.

andreagartnerova
4. feb 2020

Mozne ja som myslela, že idem dostať menzes a už mi meškali trošku som spinila a robila som si neskor test a bol pozitívny

deti95060810
4. feb 2020

nemáš byť prečo zúfalá...mne sa to stalo 2 krát...zakaždým to bolo tehu...

sonia1990
autor
4. feb 2020

@deti95060810 dúfam ze bude lebo toľko snaženia a nejako sa nedarí už by bolo na čase.

lussyl5
4. feb 2020

@sonia1990 2dňové meškanie je málo,uvidíš či nabehne menzes alebo to skončí pri špinenení.Nepomôže iné iba počkať zopár dní či a spraviť test neskôr.Test na druhý deň je meškania je skoro.Denne tu pribudne spústa otázok typu "mešká mi to deň môžem byť tehotná"alebo "vidíte tu druhú čiarku" ako chápem že keď sa nedarí tak má každá nervy ale tu fakt nepomôže iné iba počkať a zopakovať test neskôr.Čokoľvek iné sú iba dohady a zbytočné špekulácie.A ak sa ti čokoľvek nepozdáva tak radšej 100krát zbytočne k lekárovi ako ohroziť svoje zdravie dohadmi z internetového fóra.

sunny_g
8. feb 2020

Môže to dopadnúť rôzne. U mojej mamy bolo takéto a vyšla som z toho ja ;)
U mňa pri druhom babe prišiel potrat v 5tt takže je to veľmi individuálne.

Držím palce

lubiss
25. okt 2020

@sonia1990 mozem sa opytat ako to dopadlo ?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre