Mojžíšovej metóda v Bratislave.Neviete o dákom centre?

pahu
17. jan 2008

Ahojte snažilky 😉
Nakoľko som nenašla na slovenskom internete skoro žiadny odkaz na túto tému a veľmi by som chcela začať cvičiť podľa paní Mojžišovej, aj touto cestou by som Vás chcela poprosiť o pomoc... Neviete náhodou o nejakom centre alebo konkrétnom človeku, ktorý sa týtmo zaoberá v Bratislave alebo v jej okolí? Vlastne kdekoľvek, možno sa sem dostane aj niekto, kto to zháňa práve v meste odkiaľ ste vy 😵

Ďakujem 🙂

flos8
13. apr 2008

Baby ste sa zbláznili?platiť za to nehorázne peniaze...a pod dohľadom odborníka? veď je to celé na smiech...my sme to bežne cvičili v škole...to bola rozcvička...Mojžišová+Pilates...ja keď si občas zacvičím, tak cvičím cviky, ktoré si pamätám zo školy...čiže vlastne to za čo ste vy ochotné platiť a čo je v móde...len som o tom nevedela...😀 baby vy si naozaj nepamätáte čo ste cvičili na telocviku ešte na základke?

smejka
13. apr 2008

flos neviem co som cvicila na zakladke...teda ci sme mali nieco v tom zmysle 😖
flos to teda mas dobru pamat 😉 ....ja neviem ci to je v mode....no radsej si dam poradit 🙂 ...viem iba ze pri pilatese je take iste dychanie ako pri mojzisovej..cize su podobne asi... 😕

pollyanna
13. apr 2008

no tak to ste mali pokrokovu telesnu..mna by z tych vyskokov a kmitov akurat tak seklo v chrbte...
😀

gabulik
13. apr 2008

Ahojte snazilky, ja cvicim tiez mojziskovu uz 3 mesiac, som zo Ziliny a chodim ku doktorke Janke Novej a som spokojna, ona uz ma aj vysledky, 2 babetka, ak by ste chceli kontakt, dajte vediet, ale ako pozeram v ZA je toho viac, ja chodim na dve cvicenia po menstruacii a potom cvicim doma, clovek musi mat vydrz a to nie je jednoduche, ale snad sa to podari, i ked s mojou diagnozou -endometrioza, ale zazraky sa deju a aspon mam bezbolestnu mestruaciu, vsetkym vam drzim palce 😉

nelia
13. apr 2008

Ahojte babenky...
Gabulik, aj Ti napravovala kostrč tá Tvoja cvičiteľka? Lebo ja som dohodnutá s jednou sestričkou, že mi pouzakuje cviky, lebo ona sama ich potrebovala, tak ich cvičila. Inak cvičí len obyčajné cviky s tehulkami... Tak sa trocha bojím, či nevadí, že nie je odborníčka v tomto smere 😕

smejka
14. apr 2008

ahoj gabulik..ta doktorka nova kde sidli?...platis si to?...ja som tiez od ziliny🙂

mirinda10
14. apr 2008

flos to je super, ze ste cvicili vsetkych 10 cvikov od Mojzisovej inak ja chodim na pilates a tam tiez cvicime par cvikov len ten pocet opakovani nie je dostacujuci ( 5-6 opakovani niektore cviky musis cvicit az 40 opakovani ) , ja som cvicila podla knihy ale ked som prisla k mojej cviciteke tak ma opravovala pri 5 tich cvikov co som nerobila spravne a ako som pochopila tak si mozes aj ublizit ked robis 40 opakovani a zle takze som radsej zaplatila 900 skk na dve hodiny co si nemyslim, ze je tak vela ked sa ti venuju a cvicia s tebou

smejka
14. apr 2008

mirinda ja si tiez myslim ze radsej zaplatit ako si ublizit a cvicit to zle... 😖 🙂

kvak63
14. apr 2008

Ahoj
ja chodim na pilatesa a musim povedat ze je to zaberak. No na moj chrabat mi to moc nepomaha. Mozno preto ze makam vo svojej zahradke 😅

gabulik
14. apr 2008

Ahoj Smejka, a ostatne bulky! No ako som pisala chodim na dve cvicenia, po sebe, na jednom mi vzdy napravuje kostrc, je to tazke popisat, ale mne to nerobi cez konecnik, hovori, ze to nemam take zle, a robi so mnou take natahovacie cicenia, no a na druhom cviceni mi odblokuvava hrudnu cast chrbtice a rebra. Platim za kazde cvicenie 500Sk. Pani doktorka sidli v Budatine smerom na Teplicku nad Vahom, kde ma sukromu ambulanciu. Ona predtym pracovala na ortopedii v nemocnici. Treba sa vopred objednat. Tel c.: 0904 977 116.
Smejka, ty si pisala o pani Kubovej a ZA, kde ta sidli a ako si sa o nej dozvedela?

nelia
14. apr 2008

Ahojte, tak aj ja som sa konečne odhodlala a objednala som sa k Mojžiške.. idem budúci týždeň v piatok - do BA - hádam nemám chrbticu v dezolátnom stave... som zvedavá, čo mi povie 😨

smejka
14. apr 2008

nelia...najhorsie je sa odhodlat 😉 ...myslim ze ti urcite pomoze neboj 🙂
kvak moja chrbtica je tiez hrooozna...a ta zahradka ma tiez na tom zasluhu 😉
gabulik....ta pani sidli v budove TPD pri policajtoch....je tam sukromne rehab centrum...cvicenie by malo stat 250 sk...hm...mozno viac?🙂....boli sme tam raz i s Matuskom no u inej pani a vtedy to tolko stalo 😉 ....dostala som sa tak...ze mi to napadlo...poslala som mail ci nahodou to tam necvicia a bolo 🙂 ...buduci tyzden idem prvy krat

gabulik
15. apr 2008

Smejka, tak ti drzim palce a daj potom vediet ako to prebieha u pani Kubovej. 🙂

smejka
15. apr 2008

brise kuk 😉

brise
15. apr 2008

Už som tu Ďakujéééééééééém 😉

smejka
15. apr 2008

brise...tak co nasla si si tu nieco?...spominali tu cosi v dubravke... 🙂

brise
15. apr 2008

Hej to v dubravke som uz pozerala, no mne lekarka vravela niečo o pod. biskupiciach, skusim ešte pohladať, ak nie asi zavolam do tej dubravky. 😉 a ty si ´´Mojžišku´´ cvičila 😉

smejka
15. apr 2008

brise ja sa este len chystam...nabud tyzden idem prvy krat...potom hodime diskusiu co a ako
😉 ....mirinda ti nechala povzbudenie v druhej teme mojzisova 🙂

brise
15. apr 2008

Smejka určite sa ozvi 😉 budem čakať som zvedavá, a ideš do tej dubravky? možno sa tam niekedy stretneme 😉

brise
15. apr 2008

sorrrry až teraz som si všimla že si zo ZA 😉

smejka
15. apr 2008

brise nie...ja som zo ziliny..nastastie mame tu jedno centrum...jedna pani je specialne na mojzisovu..potom porovname 😉

brise
15. apr 2008

OK 😉 určite to máte cenovo lepšie lebo tu v BA, žmýkajú peniažky kde môžu. ☹ 😉

smejka
15. apr 2008

brise neviem...boli sme tam u inej pani na cvicenie s malym...bolo to 250 sk..uvidime co bude stat tento spas 😉

brise
15. apr 2008

Ok idem do hajan. Pa 😉 a pekne cvič 🙂

smejka
15. apr 2008

tak dobru brise....budem sa snazit... 😉

kvak63
21. apr 2008

Ahoj

Dnes som bola aj prví krát u pani čo ma bude učiť mojžišku. Pozrela si moje držania tela a aj skontrolovala celu chrbticu. Dávam väčšiu záťaž na ľavú polovičku panvy , čo nie je dobre ale cvičením ktoré mi ukázala a kázala cvičiť sa to dá napraviť. Pouvoľňovala mi sedacie savali a ponaťahovala. Zatiaľ budem cvičiť od Mojžišovej iba jeden cvik a to na spevnenie brušného svalstva a zvieračov. Idem tam znova ďalší pondelok.

Ona je s BA a je veľmi milá. Sidlia na Svetlej 14 a volá sa Lenka Bartoňová č.t. 0915 426 230.

teuska
22. apr 2008

ahoj babulky.
Ja som bola u jednej liecitelky a ta mi napravila kostrc. A pozicala mi kazetu Mojzisovej a vraj mam cvicit najmenej 4 mesiace 😝 To sa mi zda dost vela. No tak mi drzte palce nech to vydrzim.

teuska
22. apr 2008

Tak prave som si s velkou nadejou lahla ze si zacvicim, ale baby ja to nevieeeeeeeeeeeem. Este stiahnut pupok, dobre, ale vytiahnut dolny brusny sval 😕 A ked uz som cela stiahnuta, tak neviem volne dychat. Pomoc. Poradte kto to cvicil. Toto je prvy cvik. 😠

mirinda10
22. apr 2008

teuska, a ukazala ti ako to mas cvicit na kazete to nemas sancu spozorovat ja by som sa bala cvicit podla VHS nakolko tam musis naozaj spravne dychat a mala by si to cvict aspon pol hodku pri niekom aby ta kontroloval a povedal ti co robis zle mne to nerobi problem stahuj brucho tak ako keby si sa chcela zapnut do vellmi uzkych nohavic a zatahujes zips urcite si to uz niekedy skusala ono mozno to nepojde na prvy krat a postupne si zvyknes ja pocita do 6 a potom uvolnim sval

ako ti ta liecitelka napravila kostrc nakolko sa to robi cez konecnik

ja cvicim uz 6 tyzdnov a ide to ja cvicim 10 cvikov od Mojzisovej ale ja som sa to bola naucit nerobila som to len tak sama

teuska
23. apr 2008

ahoj 🙂 nie neukazala mi ako to mam cvicit, ale dala mi aj nejake prefotene papiere a snazim sa aj podla toho. Dufam, ze mi to neublizi snazim sa to naucit. Vcera som uz to stahovanie zvladla a snazim sa aj s tym dychanim.
Prosim ta kolko trva cele cvicenie, ked robis tych 40 opakovani?
Kostrc mi napravala tak ze mi vpredu tlacila na kost a ja som mala tlacit oproti.
Mirinda ja som vobec netusila, ze mam aj dolny brusny sval 😀
mas tiez cakat s otehotnenim, alebo sa mozte snazit?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre