Mojžíšovej metóda v Bratislave.Neviete o dákom centre?

pahu
17. jan 2008

Ahojte snažilky 😉
Nakoľko som nenašla na slovenskom internete skoro žiadny odkaz na túto tému a veľmi by som chcela začať cvičiť podľa paní Mojžišovej, aj touto cestou by som Vás chcela poprosiť o pomoc... Neviete náhodou o nejakom centre alebo konkrétnom človeku, ktorý sa týtmo zaoberá v Bratislave alebo v jej okolí? Vlastne kdekoľvek, možno sa sem dostane aj niekto, kto to zháňa práve v meste odkiaľ ste vy 😵

Ďakujem 🙂

mirinda10
23. apr 2008

teuska, no ja vsetko nechavam na prirodu aj ked priroda asi uz neurobi svoje nakolko uz mam za sebou jedno neuspesne IVF a idem v maji na KET takze uvidime

no ja som zacala so 15timi opakovaniami ( a tak sa to ma telo si musi zvyknut ) a kazdy tyzden pridavas po 5 a na 6 tyzden mas 40, Mne to trva tak 40 min teraz ked som na 40tich opakovaniach ale iba pri 3 cvikoch ostatne cvicim iba 15nast opakovani

drz sa

teuska
23. apr 2008

po vcerajsom cviceni prvych 3 cvikov ma bolia svaly na zadku 😕 Zapajala som tie spravne svaly?
Dnes som sa dostala po 4 cvik a musim za chvilu bezat do prace, ale po obede budem pokracovat

mirinda10
23. apr 2008

no ja neviem ake mas cviky ale je to mozne a kolko opakovani robis dufam, ze uz nie si na 40tke? mala by si cvicit vsetkych 10 cvikov ak nemas cas rano tak potom vecer ale treba ich odcvicit inak sa cvicia po seriach 1-3 cvik 4-7 a potom 8-10 tie by si mala cvicit spolu

teuska
23. apr 2008

robim len tych 10 a 15 opakovani a cvicim to zatial pomaly, lebo sa to ucim, stale si to citam a tak. Diky za radu. Dufam, ze mi to pojde rychlejsie ked sa to naucim.

mirinda10
23. apr 2008

teuska, urcite hlavne treba vydrzat a ono to pojde mne sa inak zlepsila postava, takze zatial mam aspon jedno pozitivum

silviami
25. apr 2008

Ahojte, chcem Vám poprosiť o info. Som po 2. Ket a včera mi vyšiel pozitívny test z krvi. Od transferu som necvičila, ale predtým som cvičila Mojžišovú cca mesiac. Myslíte, že s tým môžem pokračovať alebo ju mám prestať. Zdá sa mi, že som niekde čítala, že nie je vhodné otehotnieť a cvičiť Mojžišovú. Ale zase sú to také jednoduché cviky, fakt teraz neviem. Ďakujem za odpoveď. Silvia

nelia
25. apr 2008

Silvia, ja som dnes bola prvý krát u fyzioterapeutky, takže moc s tým ešte skúsenosti nemám. Ale ona povedala, že tie cviky sa môžu cvičiť počas celého tehotenstva. Ale najlepšie by sa bolo opýtať svojej Dr., či to nevadí.

mirinda10
25. apr 2008

silviami, jedna baba sa mi zda v teme Mojzosovej je uz tehotna a dalej cvici ale ja by som kontaktovala toho kto ta tie cviky ucil nech poradi alebo sa spytaj dokiho, inak ja idem na 1 KET v maji a cvicim uz 6 tyzden tak uvidim dufam, ze nam to pomoze a gratulujem k tehu vysledku
inak ja by som asi cvicila dalej len by som znizila pocet opakovani asi na 15max 20 a nie na 40cat ako teraz cvicim a asi by som vynechala ten cvik na bruchu

silviami
26. apr 2008

Ahojte, ďakujem za Vaše názory. Ešte som sa nerozhodla. Zháňala som info na nete, ale rôznia sa. Chodím raz za týždeň do Studia Miracle v Ba, včera som sa chcela ísť poradiť s cvičiteľkou, ale niekto ju zastupoval, tak som to nechala tak, pre istotu som necvičila a ešte pozisťujem infošky. Ak niečo ešte zistíte, budem rada ak sem hodíte radu. Ja chodím do GF a zdá sa mi, že tam sa takýmito vecami - bylinky, cvičenie ... veľmi nezaoberajú. Ale skúsim tam zavolať. Silvia

teuska
28. apr 2008

ahojte 😀 No ako Slivi? Co si zistila? prosim, ked budes mat cas napis nam to tu, lebo mne povedala ta liecitelka, ze mam vydrzat cvicit 4 mesiace a neviem, ci sa mozme snazit o babo a cvicit aj ked nahodou otehotniem alebo mame si dat pauzu a po 4 mesiacoch sa zacat snazit.
Gratulujem k tehotenstvu a prajem nech ti prebieha bez problemov a po 9 mesiacoch drzis v rukach ten najkrajsi uzlicek pod slnkom. 😀

mirinda10
28. apr 2008

teuska, ja viem ze treba pockat ak si mala potrat tak vtedy to naozaj doporucuju inak by som to nechala na prirodu ale ja si preto nepresuniem KET takze ja pojdem aj ked budem cvicit v tom obdobi 3 mesiace

teuska
30. apr 2008

ja som jeden potrat mala v januari 2007 a druhy v maji 2007, takze uz je to rok 😢 Ale asi pockam tie 3 mesiace a pojdeme na to, lebo uz mi z toho sibe 😉

barborka17
22. máj 2008

ak ste tu snazilky,tak vam chcem povedat(napisat),ze v pondelok 26.5.08 od 18:10 do 19:00 v Ba3,zacina novy 10t.kurz cviceni podla p.mojzisovej (max.10zienok cvici),viem,ze su tam este nejake miesta volne...
p.s.stale nam vzrasta uspesnost 🙂,za posledne 3 mesiace mame 4,ci 5 tehuliek,ktore cvicili mojzisovu,su uz v druhom trimestry 🙂 a chodia na cvicenia pre tehulky...

krakulka
23. máj 2008

Ahojte, neviete nahodou, ci niekto neorganizuje kurz v Trnavskom kraji?

teuska
26. máj 2008

prosim vas neviete ci sa Mojzisova cvici aj niekde v Nitre?

kuspitka
19. jún 2008

Ahojte.nemate niekto adresu kde sa to cvici na slovensku?

smejka
19. jún 2008

kuspitka viem kontakt u nas v ziline....no to bude asi pre teba daleko

smejoocka
3. aug 2008

ahojte, ak by niekto vedel kde sa tato metoda cvici aj v nitre a okoli, budem rada ak mi to prezradi. A teuska asi tiez, lebo sa tuto otazku uz pytala... dak dak

barborka17
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jancecka
5. nov 2008

Ahojte dievčence, som na tejto stránke prvý krát. Ja by som chcela vedieť, či neexistuje cvičenie Mojžišovej metódou aj na CD. Ak o niečo takomto viete, prosím pošlite mi info na môj e-mail jancecka@azet.sk
Alebo či neviete kde sa toto cvičenie cvičí v okolí Topoľčian, tú knižku zoženiem aj v kníhkupectve? ďakujem vám veľmi pekne

riska
5. nov 2008

dievčatá, nemáte niektorá skúsenosti s mudr. prachárovou z ružinovskej nemocnice?

margarita
6. nov 2008

ahoj riska, ja mam 😀 chodila som k nej dva roky, je to skvela zena, mozem len vrelo odporucit!

pepetko
8. feb 2009

Ahojte babenky, viem o metóde pani Mojžišovej dosť, vidím, že už máte niektoré skúsenosti.Veľmi by som Vám chcela pomôcť, ale pravidlá stránky sú jasné.Píšem bakalársku prácu o tejto metóde a náhodou som našla Vaše fórum.Ešte sa musím oboznámiť s takouto formou komunikácie, som v tom nováčik.
U nás v Martine máme tiež certifikovanú fyzioterapeutku. Cvičenie je dôležité ako aj samotné mobilizácie, je to komplexná metóda.Ale rozhodne nie cvičenie v skupinkách a fitnese, ako poniektoré centrá ponúkajú.Cvičí sa minimálne 1 až 2 krát denne od 5 postupne po 20 opakovaní.Mobilizácia kostrče je dôležitá z hľadiska uvoľnenia napätia svalstva panvového dna, a tým sa postupne upravuje aj funkcia vnútorných pohlavných orgánov.
Majte sa zatiaľ pekne, držím Vám palce 🙂 a obrňte sa trpezlivosťou,stojí to za to.

m.y.s.k.a.
20. júl 2009

čaute baby,
chcem sa iba opýtať, ako veľmi to bolí, keď vám robia mobilizačnú - nápravu kostrče cez konečník? máte s tým niektorá skúsenosti? ja by som to chcela absolvovať - ale bojím sa bolesti ... veľmi... 😕
ďakujem

giovannajana
21. júl 2009

myska, ja som to absolvovala práve dnes. Je to síce dosť nepríjemné, ale určite sa to dá vydržať. Predtým som ale mesiac cvičila časť Mojžišovej cvikov. Dnes mi ešte nejaké cviky pridala a pozajtra mi ide mobilizovať rebrá a hornú časť chrbta. Ja si myslím, že to stojí za to a že to určite nie je nič v porovnaní s ostatnými záležitosťami, ktoré musíme absolvovať na ceste za bábätkom 😉

pahu
autor
29. júl 2009

Ahojte 😀
Ja idem na mobilizáciu zajtra, konečne sa aj mne podarilo niekoho nájsť 😉 Je to vo FALCK.sk 😵

Giovannajana, aj ty si bola tam? Alebo si tiež niekoho objavila? 😉

bettynka222
29. júl 2009

ahoj pahuuuuuu 😎
a kam to ides? to je sukromne? lebo ja osm bola u mudr. pracharovej (dnes som sa dozvedela, ze k nej chodila aj margi a ako citam vyssie tak aj riska 😀) a tam sa nic neplati. preplaca to poistovna. ale zase ak nemas problemy tak neviem.... 😕 mne zistila tu naklonenu panvu, hypermobilitu klbov vdaka comu mam v strednej a dolnej casti chrbtica mnoho blokad a taaaaak.

bettynka222
29. júl 2009

pahu si si ista ze vo falck.sk? ved to je ta zachranna sluzba, nie?

pahu
autor
2. aug 2009

www.falck-clinic.sk, 02/32663502... Sedia v zltej budove Apollo center na Prievozskej... Fyzioterapeutka je Zuzka Voleková 😀

giovannajana
3. aug 2009

pahu, ja som našla fyzioterapeutku u nás v MT 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre