Mojžíšovej metóda v Bratislave.Neviete o dákom centre?

pahu
17. jan 2008

Ahojte snažilky 😉
Nakoľko som nenašla na slovenskom internete skoro žiadny odkaz na túto tému a veľmi by som chcela začať cvičiť podľa paní Mojžišovej, aj touto cestou by som Vás chcela poprosiť o pomoc... Neviete náhodou o nejakom centre alebo konkrétnom človeku, ktorý sa týtmo zaoberá v Bratislave alebo v jej okolí? Vlastne kdekoľvek, možno sa sem dostane aj niekto, kto to zháňa práve v meste odkiaľ ste vy 😵

Ďakujem 🙂

pahu
autor
3. aug 2009

*Giovanna, gratulujem, lebo je to obrovsky problem 😉 Dufam ze nam to pomoze... 😀

wolfskinka
7. aug 2009

ahojte

ja som si kupila tu knihu od Mojzisovej ale dlho som nevydrzala cvicit moc ma to nebavilo .... ☹

giovannajana
7. aug 2009

ja si myslím, že cvičenie je aj vecou motivácie. Mne sa tiež niekedy nechce, ale presvedčili ma práve tie pozitívne skúsenosti z knižky 🙂 Kniha určite nestačí. Ja som si ju tiež kúpila, ale napriek tomu som išla aj k fyzioterapeutke. Predsa len celú si ma obzrela, kde je čo vykrútené, aké je postavenie a tak a určite je lepšie sa tie cviky poriadne naučiť, aby si ich cvičila správne. Zároveň vieš, ktorý sval či kĺb ti má pri konkrétnom cviku pracovať. A dôležitá je aj tá mobilizácia 😉

ysarion
14. aug 2009

ahojte neviete o nejakych aktualnych kurzoch cvicenia podla mojzisovej v BA, pripadne o nejakej fyzioterapeutke ktora sa tymto zaubera?

bettynka222
14. aug 2009

babule naco su vam kurzy? ja som si kupila dvd a potom som zasla za fyzioterapetkou do ruzinovskej nemocnice. ta okrem mobilizacii vam moze pozicat aj dvd s cvikmy. ja verim skor lekaor ako niekomu, co chce na otm len zbohatnut...a vlastne aj pahu ma kontakt na nejaku dobru, vsak pahu?

pahu
autor
24. aug 2009

Ano ano, ja mam kontakt na Zuzku - fyzioterapeutku, ktorej samej to pomohlo:
falck-clinic 😀

falin
3. sep 2009

Ahojte,

bettynka mozem sa spytat ako si sa dostala k Mudr. Pracharovej? Ja som tiez z TT, mala si nejaky vymenny listok od lekara?

pahu - ta stranka mi nejde otvorit ☹

pahu
autor
3. sep 2009

Ja som to teraz v pohode otvorila 😉 Skus este raz, ak nie, skopírovala som ti kontakty... 😵

falin
3. sep 2009

Pahu, vdaka, napoon nam blbol internet a vobec som sa nemohla prihlasit 😖 , ale uz mi to ide oki

janula_nz
23. okt 2009

ozivujem temu. nepoznate nahodou v nitrianskom kraji niekoho, kto cvici tuto metodu?

nanenka
29. nov 2009

Ahojte, nemáte náhodou niektorá skúsenosti s Mudr. Samekovou v TN? Našla som na nete, že ona to vykonáva v TN.

rebeka33
29. nov 2009

Ahojte, Chcem sa opýtať či niekto nie je z Košíc. Ja som sa pýtala báb zo splnu -ke ,ale ostalo to bez odozvi tak to skúšam tu. Potrebujem sa rozhýbať. Pre mňa je pohyb antistres. Ďakujem.

garnelia
29. nov 2009

Ahojte!

Janula mna by zaujimalo ci niekto cvici tuto metodu v okrese Nové Zamky...

Bettynka kde si kupovala to dvd?Ja by som tiez chcela kupit,skusim to niekde vygoogle-it na nete,knizku mam

wolka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
cappy1
27. jan 2010

ahojte kocky ja som vysokoskolsky vzdelany fyzioterapeut a som certifikovany odbornik na mojzisovu metodu, tato metoda neobsahuje iba cvicenia ale odborne vysetrenie pacientky a specialne mobilizacne techniky od pani mojzisovej, mojzisovu nemoze cvicit iba obycajny fyzioterapeut bez odborneho certifikatu v ziadnom pripade a vobec nie hocikto

albao
7. mar 2010

Dievcata, odporucite mi niekoho v Bratislave? Potrebujem mobilizacie, cviky cvicim uz dlho bez uspechu ☹

cappy: a kde ordinujes?

maticap.
7. mar 2010

Ahojte, zacala som cvicit doma, no bola by som rada, keby sa v blizkom okoli nasiel niekto precvicuje Mojzisovej metodu. Neviete o niekom z TRENCINA a okolia?
nanenka - ozval sa Ti niekto na otazku: skusenosti s Dr. Samekovou??? Pozerala som jej novy cennik a skoro ma "prekotilo".... sa mi to zda vela, kedze tych sedeni potrebujes viac ako jedno... ja viem, ze za babatko by clovek dal aj posledne, ale toto... 😨

kajka39
12. aug 2010

skuste si pozriet tuto stranku, su tam nejake kontakty , kde sa zaoberaju na SR Mojziskou.
http://www.fertility.sk/riesenie-problemov/alte......

Ahojte, som magisterka fyzioterapie zaoberajuca sa touto metodou. Robim ju uplne komplexne. Konzultacia, vysetrenie, mobilizacie, nacvik cviceni a opakovana kontrola. Studovala som tuto metodu v Cechach a zatial mam uspesnost 50 percent, co je super! Ak chcete vediet o tejto metode viac alebo ju chcete absolvovat napiste mi na metodamojzisovej@gmail.com. Rada vam odpoviem na akekolvek otazky a vopred sa uz na vas tesim.
Z.W.

mravvcek
18. jan 2011

Dievcata viete mi poradit kde sa cvici podla Mjzisovej v Košiciach?Nikde som nic nenasla,len Blava,Zilina a Stara Lubovna.Viete mi niekto poradit,ci sa to vobec cvici v Košiciach???

viva13
4. feb 2011

ahoj, práve som pozerala reláciu Reflex a preberala sa tam táto metoda cvičenia. Dozvedela som sa, že už cvičia aj muži, že je dokázané, že sa im zlepšil spermiogram a kvalita spermií, nemáte niekto skúsenosti, či za zlepší spermiogram aj pri azoospermii? 😒

dijanka
6. feb 2011

ahojte dievčatá...neviete mi niekto poradiť, kde sa cvičí podla Mojžišovej v okolí Žiliny????videla som reláciu Reflex, zaujala ma táto metódy a chcela by som ju vyskúšať... 😉 ďalší pokus, ako sa dopracovať k drobcovi....ďakujem 🙂

mabumi
11. apr 2011

ahotje, pridávam sa k otázke dijanky 😉
@smejka vidím, že u teba bola táto metóda asi úspešná, to by som presne potrebovala 😀 . vedela by si mi poradiť niekoho v žiline? prosíííííííím. a ďakujem 🙂

smejka
11. apr 2011

dievcata....mojziska v ziline kuk sem
http://www.zzz.sk/?profil=1174
cvici ju pani Erika.....velmi mila a ochotna pani 🙂

miluska54
8. júl 2011

Som mamička 3,5 ročného chlapčeka, ktorá sa snažila 7 rokov až DVD pani Mojžišovej a cvičenie asi 3 mesiace ( nie vždy pravidelne, sama doma) mi prinieslo malý uzlíček, dnes už veľký zbojník. Ak máte podobnú skúsenosť alebo by ste radi získali DVD za výhodnejšiu cenu. Ozvite sa. Držím všetkým prsty a určite to príde.

lucy1311
19. okt 2011

ahojte, neviete ci niekto cvici tuto metodu v Nitre??

tinka1211
13. jan 2012

Ahojte neviete o niekom kto cvici tuto metodu v Presove?

maria345
31. jan 2012

@pahu ahoj zaujimam sa o mojžišovej metodu v trenčianskom kraji, môžeš mi napísať tvoje skusenosti a kontakt? ďakujem 😉

komisakpd
14. feb 2012

cvicil tu niekto tie cviky po porode..mne ich dnes nasadil rehabilitacny..na panvove dno a brusne svalstvo

silvuska47
14. feb 2012

vie niekto kto o Mojžišovej metode kto cvičí v Piešťanoch alebo v okolí??prosíííííííííímmmmmmmmm

barbora21
14. feb 2012

@silvuska47 Ja viem jedine o BA, myslim, ze v PN nikto ale neviem to na 100%.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre