Môže ísť o falošne pozitívny test?

cukriceeek
19. sep 2013

robila som si vela testov, ale rozne znacky...mam 5 pozitivnych, ale vsetko len jedna znacka...ostatne znacky negativne...co si mam o tom mysliet? zle testy? alebo?

jenny6
19. sep 2013

A aký test si si robila? Ja mám skúsenosti, že mama test je citlivejší ako iné a ukáže ti skôr.. Počkaj 2 dni (ja viem, že je ťažké čakať 😉 ) zopakuj test a ak bude čiarka tmavšia, je to jasné. Držím palce 🙂

mamina2208
19. sep 2013

presne ako píše jenny6 mamatest je citlivejší, ja som si robila dva a obidva som mala pozitívne a dr mi vten deň potvrdil že som 4+4tt. skús o dva tri dni ráno urobiť test.

magica78
19. sep 2013

ak si mala testy inej citlivosti viac ako 10 tak ti nemusi ukazat az o par dni a taktiez je treba ho robit rano ked mas koncentrovany moc .

dimitra
20. sep 2013

no ja som si robila aj ten 10 po meskani ms a neukazal mi a lacny test mi v ten den ukazal dve ciarky aj ked jedna slabunka. Takze nie vsetko drahsie je aj lepsie.

mimka11111
20. sep 2013

testy môžu byť zlé, aj nemusia....mala som dva rôzne druhy testov, obidva mi vyšli pozitívne, slabo a tehotná som nebola, taktiež som ani nemala žiadnu cystu, vraj aj pri hormonálnej poruche toto môže byť možné...asi počkaj pár dní a skús testnúť s inou značkou, vela šťastia 😉

moniciak
20. sep 2013

Ja som mala 2 pozití+vne keď mala malá asi rok a potom som dostala menštruáciu, ešte v ten mesiac som šla na vyšetrenie anebola som... Moja gynekologička povedala, že testy môžu byť aj zlé, ale až 5??? 🙂

lucinkab
20. sep 2013

5 pozitívnych testov už nebude náhoda....ja som si kupila 10tkovy mama test a mala som //, a na druhy den dake dr. max 10tkovy a bol ledva duch... kazdy test ukazuje inak...skus zajtra 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre