Môže meškať menštruácia kvôli prechladnutiu?

tyty64
20. jan 2009

Prosím Vás, moze mi niekto povedat ci mi moze ms meskat ked som bola este pred vianocami prechladnuta a nepreliecena?obvykle mi chodi pravidelne,len teraz uz tyzden meska a stale nic. S priatelom mame pravidelny nechraneny styk 😒

anna80
20. jan 2009

ahoj klido můžeš být těhu,já už jsem v 3tt a jsem moooc štastná

rona2
20. jan 2009

Spíš než přechladnutí,to vypadá na těhu.Zkus testík a uvidíš.

emjee
20. jan 2009

moze a nemusi - istotu (aj ked nie 100%) da test, 100% istotu potom len navsteva lekara

tyty64
autor
20. jan 2009

Dakujem za pomoc 🙂 ale prave toho som sa bala. Skusim teda ten test a uvidi sa potom

ywushka
21. jan 2009

Ja bych byla nejstastnejsi clovek na svete,kdyby me mesakala MS a vedela bych,ze by to mohlo byt tehu!Uz bych si utikala pro testy

karol84
21. jan 2009

Ahoj,ja mam ted zhruba 15dni zpozdeni a testy jsou negativni...byt tebou,tak hned bezim pro test.tehu to byt muze,ale taky nemusi.

tyty64
autor
21. jan 2009

ahojte vsetci.tak som sa dnes rano rozhodla ze si pojdem kupit ten test,ale nakoniec sa MS dostavila tak mi odlahlo.tiez sa velmi tesim na babatko,ale este ma caka troska skoly a priatel ma toho teraz tiez hodne,ked to vsetko prejde,urcite sa budem velmi tesit ked mi budu meskat.Nech sa Vam dari vsetkym.krasny den 🙂

klaudiam
7. dec 2010

Ahojte maminky. Som 41 DC. Menštruáciu som mala naposledy 28. 10. odvtedy nič. namiesto menšturácie som mala pár dní len biely výtok. Robila som si aj testy. Včera ráno mi prvýkrát vyšli // ale len veľmi veľmi slabučké, večer len jedna /, dnes ráno zas //, ale zas len veľmi slabulinké, vidno ich len keď nakloním test. Neviem, či už nemám vidiny alebo čo, fakt si nechcem nič namýšľať. Ale mám už dva roky zavedené vnútromaternicové teliesko, klasickú danu. Máte s týmto niekto nejakú skúsenosť???? Pred menštruáciou som vždy špinila, teraz nič, len ten výtok. Občas má čudný pocit v podbrušku. Inak nič, ale ani pri prvom tehotenstve mi nebývalo zle, ani únavu som nepociťovala, akoby som vtedy tehotná ani nebola 🙂

maska123
13. aug 2016

Ahojte maminky 🙂 môže menzes meškať kvôli tomu že som prechladnutia zo spodu??? S priateľom som mala pohlavný styk v júni a aj test mi vyšiel negatívne.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre