Môže ovulačný test ovplyvniť tehotenský?

foxinecka888
4. apr 2016

Ahojte, mohli by ste mi poradiť? Snažíme sa s priateľom o mimi, dr mi nasadil clostilbegyt užívala som ho 5 dní, potom sme začali pracovať na mimi a robila som si ovulačné testy problém je ten že ovulačné testy mi ukazujú pozitívny výsledok každý deň, kedže som sa dočítala že pozitívny ovu môže ukazovať aj tehotenstvo urobila som spolu s ovulačným tehotenský test na ktorom som mala slabú druhú čiarku. Lenže keď urobím tehotenský test zvlášť je negatívny. Môže nejako ovplyvniť pozitívny ovulačný test ten tehotenský? Fakt tomu nerozumiem

stevvvka
4. apr 2016

Ovulacny test je vtedy pozitivny, ked je testovacia ciarka SILNEJSIA ako kontrolna. LH hormon je totiz v tele cely cyklus, ale ked je ovu, tak je natolko silny, ze testovacia ciarka je silnejsia. Tvoje ovu testy nie su pozitivne.

kvietok227
4. apr 2016

Ved tehotensky mas pozitivny je znacne vidno druhu ciarku

iwesska
4. apr 2016

Jasne ze ked si urobis prvy ovulacny a tesne vedla neho prilozis tehotensky, tak farbivo z neho prejde aj na tehotensky 😅 Ja som ich raz tak omylom hodila spolu do kosa, dotykali sa a predtym negativny tehotensky bol zrazu pozitivny. Inak sa nemaju ako ovplyvnit, odkial by ten tehotensky vedel, ze najprv ocikas OVU a nie len jeho zvlast? 😀

sibalka21
4. apr 2016

Ovu testy mas negativne a ako je vyssie spomenute, ked nacapis ovu test hentak tesne vedla tehu testu tak farbivo pretecie..... Ako vidis ked si si urobila len tehu test bol uplne negativny takze nemusis dalej studovat ci si alebo niesi. A na tretej fotke mozes jasne vidiet ze ciarku mas len do polky cize je to len pretecene farbivo

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre