Môžem otehotnieť počas očkovania rakoviny krčka?

krasulka
5. mar 2008

Ahojte, baby chcem vas poprosit o informaciu, dostala som zatial prvu davku ockovacej latky proti rakovine krcka maternice. Chcela by som vediet, ci mozem otehotniet aj napriek tomu ze ockovanie trva az 8 mesiacov. Poradte. Dufam, ze sa najdu zeny, ktore s tymto maju skusenost,alebo viac info ako ja.

petrusk
6. mar 2008

Ahoj, ja som sa o tom rozpravala s mojou doktorkou a je to tak, ze pol roka by si nemala ostat tehotna. Takze zacat skusat az potom.

krasulka
autor
6. mar 2008

petrusk, juuuj. Dakujem za info.Ja som pekne vytocena, lebo pred troma tyzdnami som bola u mojho doktora na prehpiadke a hovorim mu, ze chcem vysadit HAK lebo chceme babatko.Tak on mi hovori, ze vsetko je ok, ze mozme zacat. Potom som sa ho pytala na tu vakcinu, a on ze mi to iba odporuca a tak som si ju isla kupit na druhy den, sestra mi ju pichla a isla som dovnutra k doktorovi a on mi hovori, ze teraz 8 mesiacov nemozem otehotniet. Som ostala nanho kukat, ze ved vcera som tu bola ze chcem babo tak preco mi nepovedal, ze nech s tou vakcinou teda pockam az po porode????Nervy mam...

sue
6. mar 2008

Krasulka, ženám po pôrode sa vakcína už neodporúča...

krasulka
autor
6. mar 2008

sue, ja mam info ze do 26 roku zivota, nezavisle od porodov,alebo poctu sexualnych parterov.

lul
6. mar 2008

akekolvek ockovanie sa neodporuca. radsej pockaj, babu by to mohlo uskodit, ale aj nemuselo - preto neriskuj. a ked ti lekar povedal, ze 8 mesiacov sa nemate pokusat, tak to asi myslel vazne 😉

tinau
6. mar 2008

mala si si to dopredu dokladne overit 🙄
mne by nestacil nazor jedneho lekara.
Ja som bola teraz na ockovani proti tetanu a vsetko som si zistila na nete a potom som sa este aj lekarky opytala a tiez mi potvrdila, ze musime pockat aspon 6 tyzdnov.
Tak cakame 🙂

Neboj to ti rychlo ubehne a za zdravie miminka to stoji 😎

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre