Môžeme sa snažiť o bábo, ak beriem lieky proti stresu?

skriaticka
29. jún 2009

holky mozete mi niektora pomoct ci mozeme sa snazit o mimnko ked beriem tabletky niesom blazon 😀

flyangel
29. jún 2009

Skriaticka a ake lieky užívaš a načo?

skriaticka
autor
29. jún 2009

berien tablety na ukludnenie lebo som mala problemy so srdcom a nezistili mi z coho som mala vysoky tlak a potom som sa bala a stale kontrolovala ci mi nieco nieje tak som si dala predpisat teras tablety na ukludnenie ale bojim sa teras lebo sme chceli babo

susik77
29. jún 2009

a co konkretne beries?nazov liekov...

kveta
30. jún 2009

Skriaticka, pozri sa do návodu k lieku, tam to vždy býva uvedené, či to môžu brať aj tehotné.

zuz30
13. júl 2009

Ja som sa tiež pozorovala mala som strach že umriem ked sa mi rozbušilo srdce skončila som na PSCH užívala som citalec a neurol a neodporúčali mi dieťa terz som v poho neberiem nič je to take svinstvo že fuj ale trvalo mi to 4 roky kým som si to uvedomila terz všetko zvládam som na seba hrdá a držím palce všetkým neberte nikto nič na ukludnenie čo sa týka liekou ono su to antidepresíva a pre dieťa to rozhodne nie je dobré ja som na čajičkoch raz za čas medovka, levandula a rozne dobré je aj Magne B-6 2x1 tbl asi tri týždne to môžu aj tehotné

podelimsa
15. júl 2009

skriaticka... ak chces,volaco ti napisem do IP... moju skusensot...
v najhorsom sa to aj s liekmi da....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre