MUDr. Jonáš. Skúsili ste jeho metódy?

cucuska
23. máj 2006

Ahojte. Počuli ste niekedy o doktorovi Jonášovi a o jeho metóde výpočtu pohlavia a životaschopného dieťaťa? Máte stým niekto nejaké skúsenosti?

monika15
7. okt 2011

@moonlightka

cela logina toho jonasa a takych veci je aj v tom ze musis byt 100% do toho vlozena a hlavne verit... nemat ine myslienky.........
proste ked tam niekto pojde ze no tak co uz aj tak sa nepodari je to hlupost, tak to urcite sa nic nepodari... a zbytocne tam marni cas......

nikdy nevies.... ja poznam 2 pripady kde uz lekari povedali konec nic vobec... proste.... dali ruky prec a obe maju deticky a jedna uz caka druhe teraz na december.... proste sa netreba vzdavat..... je to velmi tazke.. ja si to ani neviem predstavit ze aka to je bolest...

ale baby VERTE..... urcite...... a skusajte aj mimo medicinske veci.....

sasena033
7. okt 2011

@dermakova ahoj pisali sme spolu ked som sa snauzila o dievcatko podla jonasa.....takz eVam to vyslo gratulka 🙂 no my sme vtedy v maji skusali a nic tak sme isli aj cez plodne dni moje a pritrafilo sa na prvy sup sice nie podla jonasa ale je to tam ..mozno keby som pockala na dalsi termin tak to vyjde ale ja som chcela vyskusat aj cez moju ovu a vyslo 17 idem na 4D tak s adozvieme co to bude.. 🙂 ako sa citis ake mas chute a tak??zeby som porovnala

martinjasen
8. okt 2011

Nepridavajte fotografie z knihy. Boli sme upozorneny na porusovanie autorskych prav od rodiny p. Jonáša. Prispevky s takymito fotografiami budu vymazane.

halienka
9. okt 2011

@martinjasen 😕 veď to nebola odfotená jeho kniha, to bol iba výpočet, ktorý si dotyčná zaplatila... 😕

nexa
9. okt 2011

mne sa nezhoduje ani jeden jeho datum s mojou ovulkou... podla menzesu..))) a co ted?.🙂))

halienka
9. okt 2011

@nexa no prúser 😉 a išlo ti o otehotnenie, či práve predchádzaniu otehu alebo o pohlavie dieťaťa?

nexa
9. okt 2011

planujeme... 🙂 a islo o pohlavie..))) tak nic.. asi to nechame na prirodu..🙂))

halienka
9. okt 2011

@nexa tak vraj podľa jonáša to pohlavie výnde práve vtedy keď sa nezhoduje tvoja ovulka s jeho termínom... akurát podľa mňa je to sci-fi vtedy otehotnieť, iba ak by sa ti ovulka pre niečo posunula na ten jeho termín... 😅 aj to sa vraj stáva... 😀

nexa
9. okt 2011

otehotniet mimo ovulku?..🙂)) aj to sa da?.. asi som prave vtedy chybala v skole ked sa to preberalo..🙂))

halienka
9. okt 2011

@nexa no šak práve 😀 podľa mňa nedá, ale tak sú tu vraj aj také baby, ktorým sa to podarilo... 😲 😀

nexa
9. okt 2011

tak ja to necham na prirodu... a na manzela..))

halienka
9. okt 2011

@nexa to je najlepšie riešenie 😉 🙂 držím palčeky 🙂

martinjasen
10. okt 2011

@halienka Ahoj, vypocty som nevymazaval, iba fotokopie knihy.

halienka
10. okt 2011

@martinjasen ahá 😉 🙂

dermakova
13. okt 2011

@sasena033
ahoj, som hlavne rada, ze si v poriadku, lebo si pamatam, ze si bola aj v nemocke.
Ja som sa z nej prave vratila...mm doniesol nejaku virozu a mne dala dost zabrat, ale ked mi nasli v moci bielkoviny, tak som putovala na hospitalizaciu..ale chvalabohu, uz sa citim dobre a vsetky vysledky su v poriadku.
Tak nech uz je 17, drzimpalec, nech to to bude dievcatko aj u vas. 😉

dermakova
13. okt 2011

@majuchi
bolo to 8dc, presne ako to pisem vo vsetkych priapevkoch...nemam cas to tu hladat..
ale s tym druhym udajom to bola kamoska a sme sa tam pekne bavili az sme to takto cez moje konto napisali... 😀 😀

ivaana2
16. okt 2011

@nexa ono to je myslene nie priamo v den ovulacie ale pred a po par dni...

ivaana2
16. okt 2011

@halienka ake scifi co na tom nechapes ....nie je to myslene ze nemas mat ovulku vobec...len sa ti to nesmie kr.

diid
17. okt 2011
katka666
17. okt 2011

@diid tak to je sila...:(

elfka.elfka
26. okt 2011

caute, ja som dalsia v zozname nespokojnych, mne jonas vobec nevysiel, pohlavie malo byt chlapec a bude to baba 😵

halienka
26. okt 2011

@elfka.elfka a dávala si si robiť špeciálne výpočet na pohlavie? Aj si dodržiavala presne jeho termíny? 😅

elfka.elfka
26. okt 2011

@halienka ano presne nim urceny termin, ale pohlavie nam vyslo uplne opacne. my sme si dali urobit plan, pretoze sme chceli chlapceka a na ceste je baba. 😀 kamoska ma velkeho syna a partner ju ukecaval na babatko, tak povedala ze ok, ale len ak bude dievcatko,napisali jonasovi, vtedy sa skor vracali aj z dovolenky aby stihli termin co im dal ( vypocet je viazany na bydlisko, neplati vsade vo svete), sice otehotneli ale chlapcek.. 😀 a ked mi to rozpravala, myslela som si ze bud urobili nejaku chybu, alebo ze su nejaka vynimka 😀

elfka.elfka
26. okt 2011

este doplnim, ze teda uz v zakladnych udajoch bolo napisane, ze prvu sme mali dcerku a druhy bude chlapec ( podla jeho teorie ze uz prvym porodom urcis pohlavie toho dalsieho..) a mali sme vypocet len na pohlavie s vyznacenymi poldnymi dnami, najvacsia pravdepodobnost otehotnenia, kedy bude porod ci cez den ci v noci, pohlavie a pohlavie dalsieho nasledujuceho babatka.. takze pre nas todvojnasobne nevyslo, ani podla zakladneho vypoctu, ani podla toho konkretneho na dany mesiac

halienka
26. okt 2011

@elfka.elfka 😀 😀 jéminku, no tak vidíš, to je tých jeho 99% úspešnosti 😀 ja myslím, že by nemal byť taký "optimista" (Jonáš) a priznať si, že je to tak 50% - aj to som si neni moc istá 😀 😀 No čo, má to aj pozitívne stránky, vecičky znosí po staršej a vy môžte časom popracovať ešte na jednom "pokuse" 😀 😀

halienka
26. okt 2011

@elfka.elfka možno by nebolo odveci mu to napísať, tuším kedysi tam mal také niečo ako návratku - aby si mohol robiť štatistiku, či mu to vychádza. Ak mu posielajú len tie baby návratku, ktorým to vyšlo, tak sa potom nedivím, že si myslí, že je to na 99% úspešné 😀

elfka.elfka
26. okt 2011

napisem im, este cakam kedy bude porod ci v noci ci cez den aby som ich sprdla kompletne, lebo teraz by mi tvrdili ze to sa urcite pomylil lekar ze to bude dievcatko, pritom 2 ultrazvuky potvrdili babu... 😉 ale tusim co napisu, ze ci som urcite dodrzala termin a bla bla bla ze proste chyba bude urcite vo mne 😀 a sancu 50 na 50 mas aj bez jonasa, lebo bud bude chlapec alebo dievca 😀

elfka.elfka
26. okt 2011

sme to vraveli nasmu dokimu, ze ci sa nepomylil ze kocka, lebo ze aj jonas nam vravel chlapca a on sa nam smial, ze este nestretol mamicku co by jej jonas spravne odhadol a ze je ich vela, takze on jonasa absolutne neuznava, sme ho pobavili aspon sa zasmial 😀

halienka
26. okt 2011

@elfka.elfka 😀 😀 😀 aj mňa si pobavila 😀 pravdu máš veru...No to je to, že ono sa to vždy dá zobrať z toho konca, že človek niečo nedodržal, lebo do spálne vám nikto nevidí...Takže niečo tuto dokazovať je sakra ťažko, či už z jednej alebo druhej strany 😝 🙂

cristi
26. okt 2011

@elfka.elfka ahoj,mozes dokimu nabuduce povedat,ze o jednej mamine vies,ktorej vypocty dr.Jonasa vysli nie na 99% ale na 100%..... prave mne 🙂 a k tomu pohlaviu urcenom na uzv: aj lekari su len ludia a mylia sa 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre