MUDr. Jonáš. Skúsili ste jeho metódy?

Ahojte. Počuli ste niekedy o doktorovi Jonášovi a o jeho metóde výpočtu pohlavia a životaschopného dieťaťa? Máte stým niekto nejaké skúsenosti?
slonicek
5. mar 2008
no fajn zajtra tam volám spráce objednám ho a už to tam zanesiem
stresmenka
5. mar 2008
slonicek a poslali ta do antisterilnej ambulancie?
slonicek
5. mar 2008
no áno halienka ale to musí byť určitá teplota nato nie?
slonicek
5. mar 2008
áno robili mi tu laparoskopiu na strerilitu a aj priefuky mi robili a všetko bolo ok
stresmenka
5. mar 2008
tak fakt ostavalen ten spermogram 🙂 za pokus to stoji a musi to byt po 3- 5 dnoch nesexikovania x-)
stresmenka
5. mar 2008
kolegina to mala po 3 a mne zas povedal doky 5 dni tak preto neviem presne
slonicek
5. mar 2008
no a to nesmieme 5 dní sexovať a potom má byť ten odber?nechápem tomu
halienka
5. mar 2008
Sloníček, áno podľa toho ako klesá a stúpa teplotka, ktorú si každý deň meriaš, tak uvidíš kedy tá ovulka bola. Pred ovulkou prudko klesne teplota a v momente ovulky začne zase prudko stúpať a už je stúpnutá až do MS. No najlepšie je to vysvetlené na tej stránke čo som ti písala, ak budeš mať čas tak preštuduj, lebo je toho veľa 😉 Každá žena môže mať inokedy ovulku preto je dobre to odsledovať aby si vedela kedy je najlepšie zasexíkovať.
slonicek
5. mar 2008
no jasné dakujem halienka za radu skusim to vyšetrenie
stresmenka
5. mar 2008
slonicek ano 5 dni nic a na piaty alebo siety rano odnesies spermie dokimu 😞 podla toho kolko dni ti povie ze mate abstinovať :-|
slonicek
5. mar 2008
vy už máte detičky?ja mám 25 rokov
stresmenka
5. mar 2008
Ja mam 15 rocneho fesaka a teraz cakame druhe ale nevieme este co 😞
slonicek
5. mar 2008
no budem robiť to čo ste mi poradili dám Vám vedieť ako to dopadlo
slonicek
5. mar 2008
no tak to máš super už velký chalan a kedy čakáte?tiež si tak dlho čakala?
stresmenka
5. mar 2008
kludne napis IP drzim ti velmi palceky daj vsetko podrobne vediet ale neboj vsetko dobre dopadne 😉 idem uz bubat zajtra rano vstavam do prace a vecer som znova tu tak papa a napis IP co si vybavila x-)
stresmenka
5. mar 2008
cakam 7.7. a cakala som 6 rokov 😞 ale to som ti pisala 🙂
halienka
5. mar 2008
Sloníček, držím palce, ten spermiogram je dôležitý, bo keď nie sú v poriadku spermijky, ani MUDr. Jonáš nepomôže. :-p Ale nezúfaj, isto to výnde, to nás len ten tam hore tak naťahuje niekedy 😉
slonicek
5. mar 2008
no áno posluchnem Vám a hned zajtra zavolám s praáce tak sa majte pekne a dufam že sa tu uvidíme Ahojte a dakujem Vám
stresmenka
5. mar 2008
Nemas za co sme tu na podporu jedna druhej papa 🙂
halienka
5. mar 2008
Ahojte a dobrú nôcku babenky 😉
teuska
6. mar 2008
babenky nemam cas to vsetko citat, prosim vas mozte mi poslat IP a adresu toho pana Jonasa a co mu mam napisat alebo poslat? dakujem
aurra
6. mar 2008
ahojte, staci mu zavalat, nadiktovat adresu a on tu prihlasku posle aj so sekom
andrea1410
7. mar 2008
ahojte babuľky, mohla by som Vás poprosiť o kontakt na Mudr. Jonáša, som Vám veľmi vďačná, totiž patrím tiež medzi snažilky, ktoré túžia po babatku a akosi sa im to nedarí. Ešte raz vrelé Diky za kontakt.
P.S. Buď do IP alebo tu na fóre.
halienka
7. mar 2008
Dr.Eugen Jonáš,Zakostolská 7,94145 MAŇA, treba mu napísať krátko, že ho prosíš o výpočet najvhodnejších dní na otehotnenie, aby ti poslal dotazník. Pošle dotazník, uhradíš šek a potom ti príde výpočet aj s brožúrkou 😉
vodnari
7. mar 2008
Keď voláš máš to rýchlejšie.
halienka
7. mar 2008
Tak hodťe niekto číslo, ja viem len adresu.
andrea1410
7. mar 2008
Strašne moc Vám ďakujem, ste zlaté, už mám aj to tel. číslo.papa a díky mooooc!!!!
yonanevi
7. mar 2008
chcem sa opytat za aky cas vam do poslal ako dlho ste cakali na ten vypocet a kolk oza to berie a ako to platite dakujem
cukruska1920
7. mar 2008
mna by tiez zaujimalo kolko to stoji a ci je to 100 percentne
halienka
7. mar 2008
Ja som si to dávala vypočítať asi pred 4 rokmi, čakala som zhruba mesiac po vyplnení dotazníku. Platila som šekom 400,- Sk vtedy. Neviem či je to aj teraz tak.

Začni písať odpoveď...

Odošli