MUDr. Jonáš. Skúsili ste jeho metódy?

cucuska
23. máj 2006

Ahojte. Počuli ste niekedy o doktorovi Jonášovi a o jeho metóde výpočtu pohlavia a životaschopného dieťaťa? Máte stým niekto nejaké skúsenosti?

osicka36
16. feb 2012

@sepi budem ti držať palčeky nech to vyjde 🙂 aj môj drahý by sa určite viac potešil dievčatku 🙂

osicka36
16. feb 2012

@erika26277 ahoj erika, ako sa darí 😉 niečo nové 🙂

sepi
16. feb 2012

@osicka36 Ďakujem Ti, si zlatá 😉 ...aj ja Ti držím palce, nech vám to čoskoro výjde, hoci vám to môže byť už v podstate jedno, čo to bude, keďže už máte z každej "sorty" jeden exemplár 😀 Ale aj tak...nech sa vydarí, po čom túžite 🙂

sepi
16. feb 2012

@tehulka_mk Ahoj, môžem Ti poslať svoj výpočet od Jonáša ak chceš, nemám tam nič tajné 😉 Pošli mi do IP svoju mail adresu a ja Ti ho obratom zašlem. Len sa priprav na to, že to nie je vôbec také jednoduché, ako si človek myslí. Práve preto tu vznikla medzi nami taká družná debata 😀 A gratulujem k chlapčekovi 😉 chlapci sú úžasní, uvidíš 🙂

osicka36
16. feb 2012

@sepi ďakujem moc 🙂 a tiež držím palčeky nech je to tá vytúžená princeznička 🙂 ...a vy už aj skúšate, alebo ešte len hľadáš ten vhodný termín 😉

sepi
16. feb 2012

@osicka36 No práveže ešte neskúšame...skúšali sme jedenkrát v novembri, aj to som mala 4 deň MS 😖 ...no ale keď to kázali hviezdy 😅 ? No a samozrejme nič z toho...a teraz som na tom tak, ako som písala, stále sa mi krížia tie zelené a červené dni. Práve preto to mám chuť bachnúť to do šuflíka a hotovo...najbližší termín, ktorý sa mi možno nebudú prelínať dni je máj, jún - MOŽNO! Keby človek vedel, že to bude úspešné, tak samozrejme počkám, ale pravdepodobnosť, že to výjde je zrejme veľmi nízka ☹

janielik87
16. feb 2012

no tak studujem tu vase nazory 🙂 Uprimne som si myslela, ze toto moze byt jedine nejaka kravinka 🙂 ale akosi sa aj mne dostal do ruk vypocet podla jonasa, kalendar s modrymi, cervenymi a zelenymi dnami. A tak to vyzera, ze sa mi tie jeho vypocty skoro kazdy mesiac idu zhodovat s tym zelenym pasmom... 🙂 Tak snad sa zadari uz. Skusame teraz prvy mesiac, vypocet mam na 20.2. 🙂 Uvidime.

osicka36
16. feb 2012

@sepi ja by som asi na tvojom mieste skúsila tie termíny (ktoré sa ti kryjú) kde ti píše, že by malo byť dievčatko... s tým, že by si bola pred ovu a nie po...možno by to tak vyšlo 😉

sepi
16. feb 2012

@osicka36 Nooo možno áno 😉 ...každopádne budem do toho výpočtu jedným očkom mrkať 😉

osicka36
16. feb 2012

@sepi tak to aj ja 🙂 ...a budem čakať, kedy sa mi červený deň prekryje so zeleným....a to už bude skoro na sto percent 😀

sepi
16. feb 2012

@janielik87 Tak to je potom optimálne, ak Ti nejde o pohlavie 😉 Držíme palce 🙂

janielik87
16. feb 2012

@sepi nejde o pohlavie 🙂 ale o babo.... Snazime sa uz 10ty mesiac... :/

sepi
16. feb 2012

@janielik87 ...máš každopádne pravdu a hlavne ak ide o prvé dieťatko 😉 My tu len tak trošku vymýšľame, aby reč nestála 😀

janielik87
16. feb 2012

@sepi no ved, ze uz to prve na seba nechava strasne dlho cakat :(

magic08
16. feb 2012

ahojte baby, chcem sa spytat na tie vypocty, kt. ste ich mali a otehu ste pomocou nich. je mozne ze zena otehotnie v case ked nema ovulaciu? mne to pride nemozne? ci ako to vlastne funguje?

sepi
16. feb 2012

@janielik87 Neboj sa...určite to čoskoro príde a potom budete najšťastnejší na svete, garantujem! Je to najväčší zázrak 🙂 A ak máš výpočet od Jonáša a Tvoja biologická ovulácia sa kryje s jeho vhodnými termínmi, je vysoká šanca, že to naozaj výjde. Držím silno palčeky 😉

janielik87
16. feb 2012

@sepi Dakujem ti krasne, si velmi mila. Viem, ze to od stastia neprezijem, ked to pride... 🙂 Len clovek sa po case zacina cim dalej tym viac opustat. :/ :/

julianka99
16. feb 2012

No aj nám vychádzajú dni kde sa krížia červevné so zelenými a nič... ale je pravda že je to po prvom mesiaci... a tiež si myslím že by sa to mohlo podariť ked je to tak.. každopádne, držím všetkým palčeky.. detičky sú fakt zázrak.. 🙂

sepi
16. feb 2012

@janielik87 Tak to sa opúšťať práveže nesmieš...skús zmobilizovať všetky zvyšné sily a myslieť pozitívne. Až tak dlho sa zase nesnažíte, niekomu to trvá oveľa, oveľa dlhšie. Vaše dieťatko tam hore bude asi veľmi náročné, keď na seba necháva dlhšie čakať 🙂 ...nooo, máte sa načo tešiť 😉 Ale nie...teraz naozaj, hlavné je pozitívne myslenie 😎

janielik87
16. feb 2012

@sepi viem, ze mas pravdu...ale vsade sa to stehulkovava a ja nic...to je take depkovske dost :/ No ale ja viem, ze sa musim pozbierat. To vies, ale teraz som bez roboty, o to je to horsie...cele dni len dumat nad tym. Aj ked snazim sa menej.

erika26277
16. feb 2012

@osicka36 jáj moja nič nové..... aj som rozmýšlala nad ďalším testom, keď sme sa tak snažili 5,6,7,8,9.2. ale asi počkám na ďalšiu MS.... tá má prísť 26.2. pri mojom 25dňovom cykle...... tak som zvedavá, a to budem mať 26.2. narodeniny, som tak uvažovala to by bol krásny darček........ nestať MS.... 😀 😀 , tak som zvedavá čo bude..... teraz sa cítim OK, ale asi dva dni ma pobolievalo v podbrušku..... a strašne sa cítim unavená......až moc .....hm, veď uvidím a ty? ako si na tom????? už pracujete???? 😀 😀

erika26277
16. feb 2012

@magic08 no mi sa tu o tom tiež bavíme, že podľa nás je to nemožné bez biologickej ovulácie...... teda mne to nevyšlo podľa výpočtu...... tiež vraví že sa bez ovu sa to nedá...... ale poznám baby ktorým to vyšlo podľa jónáša...... tak neviem...... už neviem čo si mám o tom myslieť...... ☹

erika26277
16. feb 2012

@sepi ja som na tom podobne..... mne sa tiež stále križujú červené dni so zelenými, keď mi vychádza dievčatko..... já som ten výpočet už odložila...... ako som si to totiž zbežne počítala vychádza mi to nejak až na júl.......hrôza ☹ ale už sme skúšali verziu 2-3 dni pred ovu...... tak čakám výsledok...... vravia že babenky sa robia 2-3 dni pred ovu..... tak uvidíme...... 😒

osicka36
16. feb 2012

@erika26277 ahoj 🙂 tak to by bolo super dostať taký krásny darček k narodeninkám 😀 budem držať silno palčeky nech vám to vyjde 😉 ...
no a my hej snažíme sa ...ale čo y toho keď už je po ovulke 😖

snazilka1983
16. feb 2012

ahojte baby ako ste k tym jeho vypoctom prisli? ako ste sa s nim skontaktovali? dakujem za info 🙂

osicka36
16. feb 2012

@snazilka1983 ahoj, skús pozrieť tento link
http://centrumjonas.com/slovak.html
.... stačí napísať mail...pošlú ti papiere na vyplnenie 😉

lauritka
16. feb 2012

@magic08 nie je to mozne samozrejme. dieta nevznikne zo vzduchu. 🙂 musi byt pritomne vajicko a spermia.
ak nie je ovulacia, nie je ani vajicko.tym padom ani dieta nebude.
tym ktorym to vyslo sa proste ovulka posunula, mozno posobenim mesiaca., hviezd.. bohvie.
ale urcite neotehotneli bez ovulacie, cize bez uvolnenia vajicka.

snazilka1983
17. feb 2012

@osicka36 a kolko sa zato ze ti to vypocita plati nevies?

osicka36
17. feb 2012

@snazilka1983 ak chceš pošlem ti prihlášku, tam je to všetko napísané...pošli mi do IP tvoju mailovú adresu 😉

snazilka1983
17. feb 2012

@osicka36 ja som si kukala tu prihlasku na tej stranke co si mi dala ale nevidela som tam sumu kolko sa za to plati

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre