MUDr. Jonáš. Skúsili ste jeho metódy?

cucuska
23. máj 2006

Ahojte. Počuli ste niekedy o doktorovi Jonášovi a o jeho metóde výpočtu pohlavia a životaschopného dieťaťa? Máte stým niekto nejaké skúsenosti?

vejvass
7. mar 2012

@simcatko11 jaj a pozerala si aj tu stranku ze gynda.sk gynekologicka poradna aj tam su zaujimave veci 😉

erika26277
7. mar 2012

@osicka36 ahoj, no potvrdené, som v 6 týždni, moje drobčiatko som videla , je to malilunké...... ale je......a veľmi sa teším... inak všetko v poriadku..... moc, moc ti držím palčeky, polovička už docestovala????? 😵

okata
7. mar 2012

@erika26277 ahoj,chcem sa ťa spýtať ti si zostala tehu,podľa výpočtu dr.jonaša,a vyšlo ti to presne,a nekrižovali sa ti tam červene,so zelenými dňami?pýtam sa preto,lebo ja som po 2 potratoch a vo výpočte mám dobru životnosť v aprili,a čakam na ten termín ako sa povie ako na spasenie,zatiaľ sa mi nekrižujú,ale mne to chodí ako chce tak uvidím,mne keby nevišlo pohlavie ,nevadí mi to je m jedno či to bude baba,alebo chlapec,len aby to bolo zdrave..a donosené.......

sepi
7. mar 2012

@erika26277 júúúúj, tak to sa veľmi tešíííím a samozrejme gratulujem 🙂 Tak presa to vyšlo...je to skvelé 😉 Snáď sa k Tebe čoskoro pridáme 🙂

erika26277
7. mar 2012

@sepi ďakujem a dúfam že sa pripojíš..... držím palčeky ....... 🙂 🙂

erika26277
7. mar 2012

@okata ahoj, ja som si dala robiť výpočet na pohlavie, chceli by sme druhé dievčatko, a nekrižovali sa mi červené a zelené dni od 28-31.1., mala som ich len červené na dievčatko.......a či to vyšlo podľa toho uvidíme, lebo tie dni boli mimo ovulky, tú som mala 11.2., ale skúšali sme aj 7,8,9.2. pred ovu..... lebo že vraj sa baby robia 2-3 dni pred ovulkou....... tak uvidíme že či to vyšlo...... 😵 😵

julianka99
7. mar 2012

NOOO dievčatá, musím Vám to napísať, už len preto aby ostatné snažilky mali další prilev energie a trpezlivosti 🙂 tak je to síce predčasné sa mooc tešiť, ale dnes mi testik ukazal dve čiaročky 🙂 dva dni mi meškali tak som skúsila.. priznaky vôbec žiadne... teda okrem nervozity ale to ani nerátam... 🙂)) tak držte nám prosím palčeky.. všetkym bud.maminkám držim palce a prajem vela šťastička pri plodenííí :D

sepi
7. mar 2012

@julianka99 No tedááá, ako ste sa baby rozbehli 😉 ...veľmi sa teším, je to fakt skvelá správa. A gratulka samozrejme, kiež by sa Ti to aj potvrdilo 🙂 Júúúj, ani netušíte, ako veľmi ma motivujete 😀

osicka36
8. mar 2012

@erika26277 waw 😀.... super teším sa s tebou 🙂 ...tak vám obom, tebe aj malej fazuľke, prajem veľa zdravíčka a už len držím palčeky nech je to, to vytúžené dievčatko 😉.... a dúfam, že sem tam dáš o sebe vedieť 😉
... hej drahý je už doma 😵 , ovulka sa rozbieha ...snažilkujeme o sto šesť 😀

vejvass
8. mar 2012

No baby super naozaj sa tu rozrastame gratulujem tehulkam 🙂
@julianka99 aj ty si mala vypocet od Jonasa?

alexis617
8. mar 2012

@okata ja mám, tiež trombofíliu prišli nato až v tehotenstve s Alexkom pichala som si celé tehotenstvo Fraxiparin potom ti ale nesmú dať pri pôrode epiduralku ,lebo by si vykrácala

osicka36
8. mar 2012

@erika26277 erika píšeš, že si v 6tt .... tak to sa vám podarilo ešte v januári 🙂 či vo februári ( ale to by ešte nebolo 6 týždňov)... veď začiatkom februára si mala ešte mršku nie 😉

majuchi
8. mar 2012

@osicka36 presne tak, ... potom to je Jonáš? .... on bol v januári, nie?.... biologická ovulácia až o 10 dní po ňom, tak?

osicka36
8. mar 2012

@majuchi Jonáša sme mali s Erikou naraz 29,30,31. januára...ale aj od vtedy je len 5 týždňov 😨

julianka99
8. mar 2012

@vejvass Ahoj mali sme veru Jonášov výpočet... ale len na určenie plodných a neplodných dni... a vyšlo to 🙂))) teda dúúfam, že to bude všetko v poriadku....

vejvass
8. mar 2012

@julianka99 tak potom super ak ti to tak vyslo podla jeho vypoctu 🙂

erika26277
8. mar 2012

@osicka36 moja len sa pekne snažte a pracujte ...... nech sa môžeš ku mne pripojiť...... 😀 😀 😀

erika26277
8. mar 2012

@julianka99 keď už sú dve čiaročky....... tak to bude ono...... mne keď neprišla MS v deň jak mala...... hneď som vedela že to vyšlo...... nikdy mi ani jeden deň nemeškala MS....... a síce som si robila test až keď mi meškala 6 dní ale tá druhá čiaročka bola poriadne výrazná......... tak gratulujem..... budeš ďalšia novembrovka 2012 ? 😵 😵

erika26277
8. mar 2012

@osicka36 veď to, MS som mala poslednú 31.1. do 4.2....... potom už neprišla a doktor mi včera povedal, že 6 tt...... tak mám pocit že to vyšlo tie 3 dni pred ovu...... tak hádam by to mohla byť aj tá babulka, nie? ale je to jedno, len nech sme zdravučkí.......moc moc držím palce, riadne sa snažte.... 😀 😀 😀

erika26277
8. mar 2012

@osicka36 a ešte dačo..... presne včera 7.3. som začínala ten šiesty týždeň......včera bol prvý deň šiesteho týždňa..... tak aby som bola úplne presná podľa doktora..... tak myslíš že to bude ten Jonáš????? 28-31.1.???? ale prečo potom prišla tá MS?

julianka99
8. mar 2012

@erika26277 No verím že to vyšlo, zatial sa cítim fajn... uvidíem čo povie kontrola.. a ano mala by som byť novembrovka... takže to budú malinký škorpioni.. 🙂))

majuchi
9. mar 2012

@osicka36 no hej, ale od biologickej ovulácie je to ešte menej ... a ako erika píše nižšie, že je to vlastne už začiatok 6 týždňa... je to Jonáš a hotovo....akurát aj mne sa nezdá, prečo prišla mrcha...... xixi erika26277, my sa na tebe učíme 🙂

osicka36
9. mar 2012

@erika26277 máš pravdu hlavne nech ste zdravučké a možno to fakt bude dievčatko podľa Jonáša 😀 ...moc držím palčeky 😉
...a snažili sme sa ostošesť 😀

osicka36
9. mar 2012

@majuchi vieš ona ta mrška nie je veľmi smerodajná 😉 veľa žien ešte má poslednú mršku a pritom už sú tehotné 😉 .... ale je to pre nás všetky povzbudenie, že je to možné počať aj podľa výpočtu od dr. Jonáša 😀

vejvass
9. mar 2012

@osicka36 ahoj presne tak ako vravis moja mamina mala menstruaciu az do 4 mesiaca ked cakala mna a to som bola jej tretie dieta.Aj ked sa normalne cudujem ze az do 4 mesiaca ale vraj to tak bolo hmmm 🙂

Tehulkam gratulujem a uz sa tesim kedy sa uz aj ja budem moct snazilkovat alebo aspon mat uz prve tutu mutu od zakroku 😀 😀 😀

vejvass
10. mar 2012

@simcatko11 no ak by dosla akurat na 14 den tak to bude asi 24 prva mrcha a ked tak pocitam potom tych 15 dni tak to by som mala mat plodne dni cize 7 az 8 april tak ako to mam podla tej nemeckej stranky co si mi poslala.Az nato ze to by malo byt podla mojho datumu narodenia a nie podla ovulacie.Ale ak by to tak aj bolo tak presne v tedy by som mala mat svoje bio ovu dni a ak dr Jonas ma podobny vypocet ako s tou strankou tak mne by tiez napisal asi plodne dni toho 7 az 8 aprila ale to by uz sa mi krizili jeho plodne dni s mojou bio ovulkou nie?
Tak a bolo by to asi uz kazdy mesiac ze by som sa s tym krizila iby ak by sa mi posunula trosku mrcha a zaroven aj ovulacia.Hmmm ale ja to skusim aj tak na toho 7 az 8 teda asi len 6 by mohlo byt tutu mutu 🙂 lebo muz nebude doma na Velku noc 😠

simcatko11
10. mar 2012

@vejvass uvidime no kedy dojde, to hej to by sa ti krizilo, ale je jedno ci to bude tie jeho dni alebo tvoja ovu hlavne nech to vyjde... plod. dni je mala a casu s muzom este menej co...musis si to tak naplanovat aby to pasovalo..

erika26277
10. mar 2012

@julianka99 tak ti držím palčeky...... veru budú to malí škorpióni...... 😀 😀

vejvass
11. mar 2012

@simcatko11 ahoj no skus lekarovi povedat ze mas vypocet 😀 😀 😀 😀
Neviem ci ti da vyvolavacku tak skoro ☹ ja by som tiez chcela aby uz konecne dosla.Nieje nieco na urychlenie mrsky daky babsky recept kt.aj funguje?Ja som taka chora a zajtra idem do prace 😢 vsak tam umriem ☹

simcatko11
11. mar 2012

@vejvass skore uzdravenie, no skusala som sunat na nete a kazdy pise o cervenom vine a horucom kupeli, no a kupat sa nemozem, ci uz hej, neviem zakazali mi aspon na mesiac, to uz by som aj mohla a vino, sak budem kazdy den ozrata 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre