MUDr. Jonáš. Skúsili ste jeho metódy?

cucuska
23. máj 2006

Ahojte. Počuli ste niekedy o doktorovi Jonášovi a o jeho metóde výpočtu pohlavia a životaschopného dieťaťa? Máte stým niekto nejaké skúsenosti?

tatulienka
17. máj 2012

@bambi2 no inac aj ja to tak mam....mrchu som mala 6.5, cize dalsia bude tak cca 6.6 tak okolo a jeho datum je 3.7..cize tiez koncom cyklu...tak skusime aj my tak..ale este jednu mrchu pockame...

bambi2
17. máj 2012

@tatulienka tak sme na tom trocha rovnako. ja som mala mrchu 5.5 😀 ja mam tusim okolo 29 jeho den... ale pocitam s tym, ze to uz budem tehu :oDD

tatulienka
17. máj 2012

@bambi2 vy uz idete na to tento mesiac, co? a ty si tiez potratila?kedy?

bambi2
17. máj 2012

@tatulienka hej, my ideme na to teraz. 31 marca som mala potrat... ale spontanny... nastastie... 😉

tatulienka
17. máj 2012

@bambi2 co znamena spontanny?ze si sa sama vycistila?ze ta nemuseli cistit?ja som potratila 16.2

bambi2
17. máj 2012

@tatulienka hej, ze to same zo mna vyslo a nemusela som na kyret. Oba krat.. Vlastne je to prirodzeny potrat bez zasahu a pomoci druhych. Priroda si s tym sama poradi vo väcsine pripadoch.. Je to zdravsie a lepsie pre zenu, moze sa hned snazilkovat, vajicko sa ma kde uchytit... ;o)

tatulienka
17. máj 2012

@bambi2 a kedy si mala tie potraty?pred dcerkou, alebo po dcerke?ja som prvy krat potratila prve tehotenstvo, z druheho mam dcerku a tretie som zase potratila

vejvass
17. máj 2012

@tatulienka ahoj ja si robim ovu testiky lebo v aprili ma moj hlien teda dako sklamal tak tento mesiac skusim ovulacne testiky po prvy krat ochvilku si ho pojdem aj urobit ze ako som natom.Tie mrchy mame vsetky skoro narovnako ked nam to vynde tak budeme mat aj rovnaky datum porodu aj s
@bambi2 ja som mala mrchu 4.5 😎 😎
Inak vobec na to uz nemysli ze co ak to nevinde a co ak ti to nevinde ani na jeho zivotaschopnost? ☹
jasne ze to tak vyslo aj vestkyni ked maju asi ten isty astrologicky program a na druhej strane napr.ta moja vestica chcela moje meno a datum narodenia a tak isto manzelove a jeho datum narodenia a teraz kolko nas je ludi na celom svete? Urcite sa najde taky isty par ako sme my aj s menom aj s rovnakym datumom narodenia a teraz co aj oni maju ten isty osud ako mame my?Vsetci s mojim menom a datumom narodenia maju ten isty osud ako ja?
To je uplny blb zabudni na to ja viem ze ti to tam ostane ze co ak ano aj ja to tam v hlave mam ale to mas ako ked citas horoskop ak ti padne a splni sa ti co tam pisu tak sa nad tym hnet pozastavis ze jeeeeeee oni mali pravdu ale ak ti nevinde tak co kyvne rukov a kasles nato nepozastavujes sa nad tym ze nemali pravdu 😉
A kolkokrat ti vysiel ich horoskop a kolkokrat nie?Mne teda vacsinou nevysiel nikdy 🙂 🙂 🙂 🙂
No idem asi namocit ovu testik tak dam vediet 😉

vejvass
17. máj 2012

😀 😀 😀 😀 opravujem slovicko spisovne VYJDE 😝 😝

tatulienka
17. máj 2012

@vejvass no mas pravdu ale aj v tom ze mi to v hlave ostane..a ja som taky clovek, ze aj ked otehotniem tak budem mat strach ze sa to zle skonci....a po tych vestbach sa aj bojim, ci vobec otehotniem... 😖

vejvass
17. máj 2012

@tatulienka jujujuj ovu testik vcera este nic a dnes uz dost viditelny ovu testik ale este to nieje ono tak som zvedava takze zacinam testovat uz kazdy den od teraz 😉
Ja sa tiez bojim ale bala som sa aj pred tym ako mi to povedala vsetica pretoze ak zena uz raz potratila tak sa bude bat uz asi stale a je jedno ci pocnete hnet o mesiac alebo za cca 5 rokov strach uz bude stale ☹
Nevzdavaj to nemysli na to nic ine ti nemozem poradit ber to tak bol to len osud uz mame jedno dietatko tak to znamena ze vieme porodit zdrave deticky len zrovna teraz nam to osud zariadil inaksie takze aj ty ked si po prvom potrate pocala zdrave dietatko tak ta mozno caka znovu ten isty osud ze znovu po dalsom potrate co si mala teraz budes mat zdrave babatko 🙂
Ja to beriem asi tak ze ak nam to nevyslo nahodou zo zdravotnych dovodou tak nak som co najskor tehu aby mi mohli urobit testy co najskor ze preco potracam lebo ak aj pocnem napr.az o rok a neviem ze sme teraz na tom zdravotne zle tak potratim aj o ten rok ak sa nevyliecim no nie?Takto my aspon daju daku liecbu mozno 😉

bambi2
17. máj 2012

@tatulienka ja som mala po dcere.. oba.. teraz som robila aj HP, vsekto v poriadku, stitna zlaza aj cukor tiez vylucene.. este hematka ale tam pojdem uz tehotna!!!! 😉 aj s tou pocitam, ze to vsetko bude ok, vysledky najlepsie ake mozu byt. ja to citim, teraz to klapne. oba potraty som mala na lavom vajecniky, teraz ovuluje pravy. takze to klapne. ten pravy vajecnik je ten pravy!!!!!! 😉 🙂 😵 😵 😵

bambi2
17. máj 2012

@vejvass len tak mimo temy.. moj ex bol nar. 8 januara. bohuzial sa to nejako zvrtlo a rozisli sme sa. moj terajsi je tiez 8 januara narodeny akurat, ze iny rok. obidvoch som spoznala na tom istom mieste. ja si myslim, ze prave vtedy ked som spoznala toho prveho tam mal sedet tento. oni boli v nespravny cas na nespravnom mieste... inak si to vysvetlit neviem... 😀

bambi2
17. máj 2012

@vejvass a mimochodom, ja v horoskopy neverim.. teda verim ale iba v tie "dobre" veci.. tie sa mi väcsinou aj splnia. ked som otehu prvy krat min. rok tak som mala v horoskope, ze ma caka tehu alebo kupa nejakej nehnutelnosti. to som este nevedela, ze som tehu tak sme si s manzom utahovali a veru som bola tehu. takze to sedelo. a druhy krat som tiez mala nieco v horoskope ale uz neviem co.. a inak sa mi snivalo potom, ze potratim a aj tak bolo. teraz sa mi snivalo nedavno, neviem kto ale niekto vo sne mi povedal, ze mozme ist snazilkovat... asi ten zhora... 😉 kto iny... 😀 a inak hlien zo mna tece momentalne... 😀 😎

bambi2
17. máj 2012

@tatulienka musi tomu verit a nahovarat si ze to vyjde!!! myslienky su niekedy silnejsie ako slova. na to na co myslis, to ti bude dane... takze mysli iba pozitivne!!!!!!

tatulienka
17. máj 2012

@bambi2 Ako vies ktory vajecnik ovuluje?a ze z ktoreho si mala potraty?

bambi2
17. máj 2012

@tatulienka bola som v pondelok pre vysledky na gynde, robil mi horm. profil a pozeral utz. uz bolo pekne videt folikul 13x10mm, sliznica 8mm a povedal, ze to vyzera velmi nadejne. a ked je teraz pravy na rade tak som to pocitala a oba krat to vychadza na lavy... tak tento je urcite ten pravy a ja verim, ze nase dalsie vytuzene dievcatko uz je pripravnene na prichod k nam 😉 🙂 😵

bambi2
17. máj 2012

@tatulienka lebo kazdy mesiac je na rade druhy vajecnik. neovuluje stale ten isty, raz ten raz ten...

tatulienka
17. máj 2012

@vejvass no tak snazilkujte o 106 ked ti vysiel ovu testik..budem drzat prsteky...my pockame este tu jednu mrchu a pojdeme na vec..a budem sa modlit aby sa nam to podarilo a budeme mat vsetky krasne zdrave deticky.. 🙂

michelitta
17. máj 2012

ahojte,tak,tak pozitivna mysel je to najlepsie,alebo byt doslova nad vecou🙂 co sa tyka Jonasa,mne absolutne nepomohol ani celemu mojmu okoliu,len co sme si dodzubali pravidelny sex,lebo sme mali sa snazit len v urcity den,co niekedy vychadzalo v neskorsich mesiacoch aj na svoje dni,takze nic prijemne..vychadza mu to aj preto,lebo statistika nepusti..predsa raz sa musime trafit aspon 5tich ovulacnych dni..navyse,tam podpisujete,ze nemate ine problemy ktore brania k otehotneniu,takze sanca je velika sa trafit aj bez Jonasa🙂 drzim Vam palce kocky,nestracajte nadej🙂

tatulienka
17. máj 2012

@michelitta presne tak...niekto tomu veri, lebo sa potrebuje o nieco opriet..niecoho sa chytit....a ja som bola tiez taka..az do kym mi nedal termin az na september 2013, co som teda nechcela pocut az tak neskoro, tak som si povedala ze kaslem na to, budeme sa snazit podla biologickej ovulky...

vejvass
17. máj 2012

@bambi2 inak presne aj ja som mala take sny ze potratim ze toto tehu nebude dobre neviem preco a nemala som k tomu dovod pretoze prve dopadlo dobre takze neviem proste naozaj akoby mi to niekto nasepkaval no zvlastne hmmmmm.
Ale ja verim ze Boh na nas nezabudol a nasi anjelikovia sa u neho maju dobre a cakaju na nas a hlavne na nas davaju pozor proste po tomto potrate akoby som zacala byt viac veriaca neviem cim to je pretoze do teraz som to tak nebrala ani nepocitovala malo to tak byt a beriem to 🙂

tatulienka
18. máj 2012

@vejvass ahojky..pozri co som nasla v jednom fore na temu Jonaš:

Ja som mala za sebou jeden potrat a vysli mi sice az tri vhodne terminy, ale najblizsi bol o pol roka, co sa mi zdalo velmi dlhy cas..
Takze sme skusili skorsi termin, v ktory som sice otehotnela, ale skoncilo to opat potratom.
No horsie je, ze som tym prisla o vsetky 3 vhodne terminy a sice vypocet je platny az do augusta, uz to nebudem riskovat....
Po potarte som im pisala. No tak mi napisali, ze sa to dalo cakat, kedze som uz mala problemy a otehotnela som v termine, ktory nedoporucovali.....
Takze ja idem do dalsieho vypoctu a budem dufat, ze sa najde nejaky dobry termin a vyjde to..

tak toto som zrovna nepotrebovala pocut ☹ ☹ ☹

vejvass
18. máj 2012

@tatulienka uz necitaj tolko urcite tam boli pisane aj prispevky ze im jonas nepomohol a tvoja mysel si zrovna vybrala tento to je proste v tvojej hlave.ved uz aj tupisala vcera ci kedy jedna holka ze im nepomohol a ze im volala a povedali jej ze ved oni niesu carodejnici aby to presne vedeli tak potom o com to je? 🙂 Ja sa chystam si spravit okolo 15.00hod ovu testik som zvedava 😉

tatulienka
18. máj 2012

@vejvass a vcera ste snazilkovali?drzim prstiky 🙂

vejvass
18. máj 2012

@tatulienka no bolo v plane ale nasa mala antikoncepcia nie a nie spat tak nakoniec nic nebolo ☹
Ale tak dnes uz musi byt aby spermijky boli na ovulanciu cerstve silne a zrele 😀 😀 😀

tatulienka
18. máj 2012

@vejvass nooo, tak dufam ze sa vam zadari a vsetko dobre dopadne..my pockame este jednu mrchu a od juna budeme snazilkovat...aj ked s malou dusickou ale budeme 😀

vejvass
18. máj 2012

aj my mame malu dusicku ale tak skusime a uvidim mna tiez hna do predu jedna holka kt.mala tiez len jednu zivotaschopnost a otehotnela mimo jeho dni na svoju ovulku a to hnet po prvej mrche od kyretu 🙂 🙂 🙂
Takze taketo prispevky treba citat radsej 😉 A vy musite cakat tak dlho to vam odporucila lekarka ci?

bambi2
18. máj 2012

@tatulienka ja tomu moc neverim... ja idem teraz cez biologicku ovulku na vec a vyjde to teraz!!!!!! 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre