MUDr. Jonáš. Skúsili ste jeho metódy?

cucuska
23. máj 2006

Ahojte. Počuli ste niekedy o doktorovi Jonášovi a o jeho metóde výpočtu pohlavia a životaschopného dieťaťa? Máte stým niekto nejaké skúsenosti?

erika26277
16. jan 2013

Baby, nechcem Vás sklamať, dali sme si spraviť výpočet chlapec - dievča, všetko išlo podľa jeho výpočtu, otehotnela som v deň na dievča, presne podľa výpočtu a čuduj sa svete čakáme chlapčeka.....Som v 27 tt., boli sme aj na 4D, takže je to 100 %...prírodu neoklameš, ja Jonášovym výpočtom tiež neverím.....

adamedik
18. jan 2013

@erika26277 ahoj nic v zlom,, ale teda ked hovoríš, ze jeho výpočtom neveríš a napriek tomu si otehotnela vo vyrátaný den? 😉
Mne by naozaj stacilo ak by sme otehotneli v daný den a je mi jedno či to bude dievčatko alebo chlapček, hlavne ze bude drobček zdravučký.... 🙂

zuma47
19. jan 2013

nam sa nedarilo otehotniet vyse 3 roky. nemala som vraj poriadnu ani pravidelnu ovulaciu, o menstruacii ani nehovorim, 3 mesiace nic, potom 2 normalne a tak, proste hocijako. posielali na na laparoskopiu, na injekcie do BA... dala som si spravit vypocet a otehotnela som hned na prvy datum jeho vypoctu. malo sa narodit diecvatko, v dennych hodinach ( nie v noci). neverila som tomu. ale narodilo sa dievcatko, presne sa poludnie 🙂 az vtedy som uverila 🙂

zuma47
19. jan 2013

myslim si, ze ked ma niekto pravidelnu menstruaciu, vie si vypocitat ovulaciu, tak to je ine a neveri niecomu takemuto. ale ked sa niekto naozaj dlho snazi, nedari sa, lekari na nom skusaju vsetko mozne, tak je ochotny skusit aj nieco taketo. a hlavne bez ohladu na to, ci to bude chlapcek alebo dievcatko, hlavne, aby bolo a aby bolo zdrave. myslim, ze neveria najma ti, ktori len zbytocne vymyslaju, ze uz maju napr. chlapca a chcu dievca. v pohode by otehotneli, len vymyslaju s pohlavim. ked im to vyjde, su radi a ak nie, tak nadavaju, kritizuju...ved nidky nic nie je 100%.

erika26277
19. jan 2013

@adamedik ja som ale nemala problémy s otehotnením, ja som aj s prvým synom aj teraz otehotnela na prvýkrát, v tom problém nebol, my sme mali výpočet robený výslovne len na pohlavie druhého dieťatka...... a to nevyšlo, tomu neverím, že sa dá vypočítať pohlavie a otehotnieť podľa jeho výpočtu ......ale je to jedno, ja sa teším hlavne že budem mať druhé krásne zdravé dieťatko ........ a držím ti teda palce...... 🙂

anjelik0907
19. jan 2013

@erika26277 možno si mala radšej vyskúšať pár dni pred ovulkou. Tam je asi väčšia úspešnosť. Každopádne gratulujem ku chlapčekovi a možno tretie bude dievčatko 🙂

erika26277
21. jan 2013

@anjelik0907 ďakujem, tretie už nehrozí.......dve stačia.....a vlastne ja sa teším že je malý hlavne zdravý a je to vlastne jedno čo to bude, teším sa veľmi, len som musela napísať reakciu, lebo ma mrzí že sa robia výpočty, ktoré sme presne dodržiavali a aj tak to nevyšlo, načo je potom dobré takto zavádzať ľudí?????? mne je to vlastne už aj tak jedno...... 🙂

ani473
21. jan 2013

Ahojte babenky 🙂 mi sa snazime o babetko pol roka zatial bezuspechu :( chcela by som si dat spravit tiez tu jonasovu metodu ale az o mesiac nakolko uz ovulaciu mam podla setkeho . nasla som 2 stranky kde sa da vipocitat plodne dni zadarmo podla toho mam dneska plodni den tak skusime ma niektora zvas stimito skusenost ? stimi bezpaltnimi strankami ? 😖 🙂

anjelik0907
21. jan 2013

@ani473 skôr ako Jonáša by som ti ja odporučila ak si si ešte nerobila ovulačný test aby si začala tým 🙂 ale nie rátať plodné dni cez net ...Veľa šťastia 🙂

ani473
22. jan 2013

@anjelik0907 uz mam kupene testiky od zajtra zacnem testovat 🙂 a ked ani to nie tak skusime jonasovu 🙂 dakujem ti za radu 🙂 🙂

zuzkazivcak
23. jan 2013

Ahojte. Chcem sa opýtať či ste sa niektora stretli s tym, ze ste brali lieky na vyvolanie menštruacie (dufaston) a dali ste si urobit vypocet. Civam to vyslo. Ci sa mi to vobec oplati.....Ďakujem za kazdu odpoved

sisinka112
25. jan 2013

@corinne ahoj ty si si dávala výpočet robiť dr. Jonášovi? JA SOM mu posiela mail ale neodpisuje mi. koľko treba čakať. a mohla by si mi dať mail na toho Jirku z čiech? dakujem

sisinka112
25. jan 2013

@katuskalis ahoj a ako dlho si čakala na výpočet? Ja už čakám týžden a nič mi nechodí.

monikajaco
25. jan 2013

@sisinka112 ja som skusala ..cakala som vypocet asi 3 tyzdne a nic nevyslo z toho co bolo na papieri .... strata casu a vsetkeho dookola ....

sisinka112
25. jan 2013

@vlocka33 a ako dlho si čakala na výpočet od jonáša. Ja som mu poslala mailom ale nič mi neprišlo a čakám už týžden

vlocka33
25. jan 2013

@sisinka112 poslal mi na dalsi den, dost skoro az som bola prekvapena

corinne
25. jan 2013

@sisinka112 ahoj,ano davala som si robit vypocet ,ale to mi vybavovala sestra,kedze byvam v zahranici,ona tam najprv volala,a potom mala zaplatit sek,a po obdrzani penazi na ucte mi poslal vypocet,ale to bolo pred niekolkymi rokmi.Na toho jirku ti poslem mail,ale musim pohladat,teraz nestiham,skusim ti to poslat najneskor vecer alebo zajtra ok?

katuskalis
25. jan 2013

@sisinka112 mne to prislo za 3 dni....uz sa tesim na februar kedy začneme skušat prvy termin...

sisinka112
25. jan 2013

@vlocka33 posielala si to mailom? a na aký mail vypočet@chlapecdievča?

sisinka112
25. jan 2013

@katuskalis a ako si to posielala?

sisinka112
25. jan 2013

@corinne dakujem

corinne
25. jan 2013

@sisinka112 za malo

katuskalis
26. jan 2013

@sisinka112 ja som to posielala cez mail, v ten den som uhradila platbu..bolo to cez centrumjonas.com a potom ak si mala nejake otazky s radostou si sa mohla pytat a oni ti odpovedali ..a na akej adrese si ziadala o vypocet, ak chlapecdievca tak to nie je pravy jonas....

sisinka112
26. jan 2013

@katuskalis dakujem ti veľmi pekne . ja som posielala mail na chlapecdievča

katuskalis
27. jan 2013

@sisinka112 nemas za co..drzim vsetky prsty...aj ja som ziadala najprv na chlapecdievca..a zaplatila som 2 x..nuz ale nevadi... uvidime ako to teda dopadne... vela stastia prajem.... a daj vediet ak sa ti podari

sisinka112
28. jan 2013

@katuskalis a ešte sa chcem opýtať ako si uhradila platbu išla si do banky ale poštovou poukážkou? neviem ako to mám uhradiť, kdeže nemám adresu na jonáša tak to nemôžem poštovou poukážkou na pošte uhradiť. dakujem

sisinka112
28. jan 2013

@katuskalis a ako si uhradila platbu v banke alebo poštovou poukážkou? dakujem za odpoved

katuskalis
29. jan 2013

cez internet...prevodom... 🙂

katuskalis
29. jan 2013

@sisinka112 uhrad to cez internet banking... jonas tam adresu ma..ale ak ju nevies najst opytaj sa ich cez mail...oni ti odpisu...centrumjonas.com

bozenka1
30. jan 2013

ahojte, mám dcérku 3 ročnú, chcela by som druhé dieťa , poraďte mi prosím adresu-link kde si dať vypracovať kalendár Jonáša.
dakujem

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre