• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

MUDr. Jonáš. Skúsili ste jeho metódy?

21. septembra 2016 
Dievcata ma z vas niekto adresu na dr.Jonasa z Mane?vraj su 3 doktori s rovnaky menom a potrebovala by som prave toho,co vam vypocita podla datumu narodenia den pocatia.Vopred dakujem.
26. dec 2013 o 18:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ivaana2 drzim palce a daj mi prosim vediet ci ti vysla baba emoticon ja jonasovi tiez neverim je to prosri logike ja som mala tiez jeho vypocet skusili sm epodla neho teda len raz bolo to uplne mimo mojich plodnych dni emoticon a potom jeho vypocte o 2tyzdne som mala ovulku tak sme skusilia otehu viem ze to nebolo podla jonasa lebo to sme skusali v maji malabyt baba nevydalo a otehu som 10 juna cez moje plodne dni a podla jeho vypoctov mal byt chlapec ale je to tak povedzme si na rovinu topiaci sa aj slamky chyta a je to nahanai epenazi tot moj nazor emoticon nam teda bab vysla a to skor verim tomu ze ak chces babu treba sexovat 2-4 dni pred ovu a ak chlapca tesne pred ovu alebo v den
26. dec 2013 o 18:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahoj, kontakt na Dr.Jonaša rel. 035/6595127 alebo tnfo@centrumjonas.com.
27. dec 2013 o 14:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Urobila som určité chyby, preto sa opravujem teda tel. 035/6595127, info@centrumjonas.com,www.centrumjonas.sk,
adresa MuDr. Eugen Jonáš, Zákostolská 7, 945 41 Maňa
27. dec 2013 o 14:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Baby,koľko dní po červenom dni ste si robili tehu test?
1. jan 2014 o 09:11  •  čaká bábätko, termín má v decembri 2014  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dievčata ozvete sa niektorá, ktorá máte skúsenosti s Jonašovou metodou - teda s výpočtom životaschopnosti alebo pohlavia?
8. jan 2014 o 13:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aj ja by som bola rada, keby sa niekto ozval ci to je pravdive, ja som si dala vypocet urobit teraz a vychadzaju mi dni pred mrchou, a presne tie iste ako je na internete ten vypocet zdarma, tak podla mna zbytocne vyhodene peniaze emoticon emoticon emoticon emoticon clovek sa uci na vlastnych chybach, no vyskusame 2 mesiace ak nic, tak potom uz pojdeme podla seba emoticon
@viliama
9. jan 2014 o 11:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
baby vyhodene peniaze
9. jan 2014 o 17:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
Dala som si slravit vypocet uplne vsetkeho a prd platne..otehu som nakoniec uplne mimo jeho vypoctu
9. jan 2014 o 17:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@luciac a kde je ten vypocet zadrma na nete?
10. jan 2014 o 08:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
baby je to nerealne emoticon studovala som to u kazdej strany aj ja som si ho davala :( naozaj je to len vyhananie penazi z vacku
@tehulka_mk ako po ovulacii 10dni a vyssie by si mala robit test
11. jan 2014 o 20:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@viliama ja som mala zivotaschopne len 1 krat za cely rok a pohlavie sa mi striedalo obmesiac chalan-baba
11. jan 2014 o 20:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
ja som si to dala robit pred par rokmi a bola som sklamana, plodne dni boli uplne mimo, cakala som skutocne asi zazraky, z mojej skusenosti neodporucam
11. jan 2014 o 20:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
to je jednoducho biznis na zufalych zenach ...tie su schopne urobit vsetko mozne aj nemozne...teraz s odstupom casu sa musim nad tym pousmiat ...su pekne vychcani , cela rodinka na cele s jonasom ...ale nestazujem sa a nelutujem nic ..lepsie skusit aj ked to nevijde ako neskusit a potom lutovat ..ze co keby to nahodou vyslo ...to by bolo horsie .. emoticon
11. jan 2014 o 23:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
mne robil výpočet dr. Jonáš a potom nezávisle od neho aj homeopat, vyšlo emoticon
11. jan 2014 o 23:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
Tamarocka, prosím, mohla by si mi poslať kontakt na toho homeopata?
12. jan 2014 o 10:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tiez nemam dobre skusenosti s tymi vypoctami....tiez mi to vobec nevyslo...preto skusame kazdy druhy den a snad by to potom mohlo vyjst...
12. jan 2014 o 11:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@isabella22 tak my sme tiez skusali od 10DC ovulku som mala 18DC kazdy druhy den a traafili sme sa emoticon
12. jan 2014 o 11:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sasena033 no kiezby to aj nam vyslo emoticon
12. jan 2014 o 11:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@isabella22 a bazalnu teplotu merias? mne dost pomohla
12. jan 2014 o 12:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sasena033 nie ale robim si testy ovulacne....ja som sa tym bazalkam nikdy nerozumela a pri mojej praci by sa to ani nejak nedalo...
12. jan 2014 o 12:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@isabella22 aha no ale takto vela testov minies , kopec penazi emoticon ale pokial nemas nejake problemy a vsetko je ok tak sa len snazte kazdy druhy den a vyjde to
12. jan 2014 o 12:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sasena033 zatial nemam ziadne....tak snazime sa uz pol roka a zatial nic...ale mozno ej to aj stresom v praci a tak....ale co neurobim pre babo...kaslat na peniaze... emoticon
12. jan 2014 o 12:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
No odtestovane dnes,12 dni po cervenom dni a sklamanie. emoticon Uz prestavam verit.Sme uplne zdravy par,prve dieta na prvy sup,stravujeme sa zdravo,na gynde vsetko v poriadku,28-29 cyklus stale,normalne si zacinam mysliet,ze to dievcatko mi nie je sudene emoticon Prvykrat sme to skusali cez menstruaciu,a teraz,druhykrat uplne normalne po menstruacii.

Kedysi Jonas posielal tieto vypoctove kalendare s tym,ze na vrchu bolo napisane pohlavie,ktore bude nasledovat.Lebo vraj uz narodenie prveho dietata zadalo pohlavie druheho dietata.Teraz to tam uz neuvadza.A ja mam strach,ze ja by som tam mala napisane,ze chlapec. emoticon
13. jan 2014 o 10:43  •  čaká bábätko, termín má v decembri 2014  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sasena033 ahoj, citam, ze sa ti osvedcilo skusat kazdy druhy den, a v ten den ked si mala ovulku tiez ? (ten 18 DC) alebo den pred nim a den po nom ? emoticon dakujem za odpoved emoticon
13. jan 2014 o 16:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@erijan my sme skusali kazdy druhy den od 10DC ovu bola 18DC teraz uz neviem ako to vychadzalo ale skusali sm este aj po uvu nejake 2-3 dni ja som bola aj na folikometrii a na 17DC mi bol pichnuty pregnyl
13. jan 2014 o 16:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Baby vy fakt veríte , že dokáže vypočítať pohlavie ? To určujú mužské chromozómy. Ja nechcem brať nikomu ilúzie ani byť múdra., sama sa snažím ale toto by som vôbec neskúšala. A on je doktor? A ako môže tvrdiť., že sa dá pohlavie vypočítať. Zvláštne
13. jan 2014 o 16:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte, ja poznám osobne 3 baby ktoré sa otehotneli presne podla Dr. Jonáša. Jedna dokonca mala predtým 8 umelých oplodnení a ani raz sa nepodarilo. Išla podľa Jonáša a po troch mesiacoch je tehotná a teraz je v 9 týždni. Druhá baba tiež sa nemohla otehotnieť dlho, mala okolo 45 rokov keď Dr. Jonáš jej poslal výpočet, išla presne podľa toho a teraz má už 9 ročného syna. tretia chcela vedieť pohlavie a podarilo sa jej podľa výpočtu - teraz má dcérku. Aj ja som obdržala výpočet a idem podľa toho. Mám 41 rokov, ešte nemám dieťa. Tak uvidíme emoticon Výpočet funguje iba vtedy ak je žena v poriadku. Na výpočet potrebuje dátum, presný čas narodenia a miesto. Kontakt : info@centrumjonas.com, MuDr. Eugen Jonáš, Zákostolská 7, 945 41 Maňa . A ak si pozriete na internete, dozviete o ňom veľa.
13. jan 2014 o 16:41  •  snaží sa  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@sasena033 aha, super, tak gratulujem, ze vam to vyslo emoticon
13. jan 2014 o 16:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš