MUDr. Jonáš. Skúsili ste jeho metódy?

cucuska
23. máj 2006

Ahojte. Počuli ste niekedy o doktorovi Jonášovi a o jeho metóde výpočtu pohlavia a životaschopného dieťaťa? Máte stým niekto nejaké skúsenosti?

tatulienka
8. nov 2015

@janinka14 aj v malom vypocte je pohlavie..ja ho tam mam..a nie,podla uz narodenych deti sa to nepocita

katrin21
8. nov 2015

@tatulienka ale uvadzaju sa aj uz narodene deti a aj tehotenstva,ak boli.. ma to vplyv na vypocet.

tatulienka
8. nov 2015

@katrin21 tak to som nevedela..ci to ma alebo nema vplyv

katrin21
8. nov 2015

@tatulienka ano ma, ja som to vyplnala, tak viem.. uz je to sice par rokov, ale pamatam si to.... uvadzaju sa predchadzajuce tehotenstva, potraty, porody, vsetko...

tatulienka
8. nov 2015

@katrin21 ano,to viem ze sa to uvadza,teraz som si to nedavno vypisovala,ale nevedela som ze to nejako ovplyvnuje vypocet

matilda72
24. jan 2016

ahojte 😀 chcem sa opýtať má stým niektorá dobré skúsenosti. dnes my výpočet prišiel.no skúsila som si urobiť aj výpočet zadarmo a tie dátumy sedia úplne na chlp. takže mohola som to mať aj zadara 😀 😀 no ale dala som si vypočítať aj životnosť a to mi ukázalo dva dni. no a teraz uvažujem budem čakať do augusta a nevyjde to tak ma asi ... preto by som rada viedieť či to má ozaj taký vplyv. ono tie pohlavia celkom aj sedia lebo som si dala aj vypočet z min. roka a vtedy som potratila dievčatko a sedelo to presne. no a my sme sa chceli začať snažiť už v marci a teraz veľká dilema či áno lebo nie 😀 😀

matilda72
24. jan 2016

@suriacik ahoj chcem sa opýtať a zadarilo sa vám aj v dátume kde nebola uvedaná dobrá životnosť??? ja som si to dala vypočítať lebo už sme o dieťatko prišli a neradi by sme znovu. či je to také presné alebo nie?? mne nezáleží aké je pohlavie len nech je zdravé

ivlo
24. jan 2016

@matilda72 My sme mali dobru zivotnost v oktobri, ale nezadarilo sa. Mozno aj preto, ze v obdobi snazilkovania som ochorela a mala som vysoke teploty. Budes cakat a zrovna ten mesiac nebudete moct snazilkovat... Ja mam dalsiu dobru zivotnost az v aprili, ale cakat nebudem. Necham to na prirodu.

suriacik
24. jan 2016

@matilda72 ano, pocas dobrej zivotnosti sa to podarilo. Drzim palce 🙂

matilda72
25. jan 2016

@ivlo to bude asi najrozumnejšie. lebo som tak uvažovala, dobrá životnosť vychádza v auguste a v oktobri no čo ja viem v tie mesiace by som asi nechcela otehotnieť, bývam často chorá no a počas troch mesiacov to asi nie je bohvie čo, aj teraz som som bola síce tehu v júli a tiež ma chytila nádcha a tak. no ale oktober čo ja viem. skúsime to asi už teraz a uvidíme či sa zadarí alebo nie len dúfam, že to nedopadne zase zle tak ako pred tým. a tiež som počula, že dr. odporúčajú otehotnieť na jar aby sa predišlo chrípke tak uvidíme. držím aj tebe palce nech sa čoskoro zadarí a potom uvidíem, že či to vyjde a budeme mať zdravé detičký aj bez výpočtu.

matilda72
25. jan 2016

@suriacik dakujem no uvidíme, či vydržím čakať alebo či drobček nepríde skôr :D :D

sany944
25. jan 2016

@ivlo mne sa zrovna v mesiaci kedy som bola fest chora a s horuckami podarilo otehotniet :D

mit
7. feb 2016

ahojte baby, funguje to tu este? rada by som sa s vami poradila,opytala ci sa vam zhodovali datumy od jonasa s tou strankou najdise.cz..
@sany944
@matilda72
@suriacik
@tatulienka
@katrin21

sara22
7. feb 2016

@mit mne sa zhodovali uplne presne

matilda72
7. feb 2016

@mit no dátumy sa mi zhodovali úplne presne ako s výpočtom z ich centra ale ja som si dala vypočítať dobrú životnosť no a u nich mi to vyšlo na august a oktober a na tejto stránke tam mám 4 napeťový aspkekt a podľa tejto stránky nám zase vychádza marec, apríl a december. takže vôbec neviem ako sa mám rozhodnúť ale s mm sme si povedali, že nebudeme čakať do augusta ale že to skúsime už teraz v marci 😀 tak uvidíme či budú mať pravdu, lebo ked som si kukala min rok. tak nám síce vyšlo rovnaké pohlavie aj tie aspekty vyšli dobre a o dieťatok sme prišli. takže neviem čomu veriť

silvikaaa1
7. feb 2016

@mit , @matilda72 , @sara22 mozem sa opytat co je to presne za stranku ? A ake datumy sa vam tam zhodovali? Lebo ja som pozersla ze stranka najdise.cz co ste tam jedna udali je ale stranka o lufoch narodenych v rovnakom datume a horoskopoch a nie o detoch? Alebo?

mit
7. feb 2016

@sara22 a pocali ste podla jeho datumov ci normal cez biologicku ovulku?
@matilda72 z toho som uplne popletena...

Tak potom cez ich centrum to ma zmysel asi len fakt kvoli zivotaschopnosti. Ja mam synceka, ale predtym jeden potrat..tak som trochu lustrovala tie napatove aspekty a astrologiu a prisla som na to ze nebezpecne su kvandranty a opozitury ak maju vysoke cislo. Pri prvom tehu co zle skoncilo som mala 2napatove aspekty ale jeden z nich bol kvadratura s cislom 4 a pri druhom co mame synceka mam 4 napatove ale s cislami 0,13 a ine 0, ... cize velmi nizke cisla a vyslo to ok...

sara22
7. feb 2016

@mit ja som mala podla jeho vypoctov 2x po sebe kramy 😁 cize cez ovulku..

sara22
7. feb 2016

@mit teda tak,ze v den podla jonasovych najplodnejsich dni som mala kramy..

mit
7. feb 2016

@sara22 no mne to tiez podla tej stranky tak vychadza ... on vsak tvrdi ze aj cez kramy sa da tak neviem co s tym...lebo celkom ok mi to vychadza v marci teraz a potom az o rok v marci..som jelen neviem co s tym..

sara22
7. feb 2016

@mit ano,viem,ze to tvrdi,no my sme to neskusali,mm povedal,ze kasle na vypocty,on si pocka ked mi skonci ms 😁

matilda72
7. feb 2016

@mit a to tie kvadrantúri a opozitúry to ked tam nájdem kukám ako puk a nevidím. no mne čo vypočítali tie dva mesiace tak mám to akurát cez ms čo mne príde trošku blbé sa vtedy milovať, a čo ja mám stále nejaké zápaly tak asi by som mm veľmi na to nenahovorila a asi by som sa na to nedala. aj tieto dátumi čo sú tu na nete mám mimi ovu ale možno to skúsime možno ten marec ale asi skôr to necháme len tak. no ja som si to dala vypočítať lebo som bola zvedavá takže tých 16 neľutujem. no a v podstate mi sme mali dobré tehotenstvo bez problémov a podľa mna v tom neboli hviezdy lebo dieťatko bolo choré a možno by sa narodilo len ja som to ukončila skôr, čiže som podstúpila potrat. a prevdepodobne ma napadol vírus takže 😉

mit
7. feb 2016

@matilda72 posli mi tvoj datume miesto narodenia a cas . Hm? a napisem ti kde mas kvadratury a opozitury

mit
7. feb 2016

@sara22 no fakt neviem ako to je lebo ja napriklad citim ovulku a citim ju len raz mesacne...

sara22
7. feb 2016

@mit ja som si robila ovulacne testy a mala som za cely mesiac tiez len raz pozitivny.. Neviem,na zaklade coho by malo dojst k oplodneniu mimo ovulacie.

juliasurinova
11. feb 2016

@matilda72 Jonáš robí výpočet podľa tvojho dátumu narodenia čiže podľa hviezd a to nie vždy vychádza podľa ovulácie ako máš krámy.....veľa žien má práve ovulku podľa dátumu práve počas ms.......napríklad v afrike sa ženy milujú len počas ms..........ťažko to vysvetliť niekomu, kto na také neverí........veľa veci súvisí s vesmírom a niečim nadprirodzeným 🙂 😉 ..........držím palce........

matilda72
11. feb 2016

@juliasurinova viem čítala som to aj ja. ale väčšinou majú, ženy ovu počas ms ked majú krátky cyklus. no možno by to aj vyšlo, ktohovie. akože ja zatiaľ nemám problémy z otehotnením ale skôr, že som už dvakrtá potratila, raz samovoľne a raz vyvolaný pôrod. a preto som chcela vedieť kedy by to šlo. no ja mám chuť na tutu mutu aj počas ms 😀 😀 len muža by som asi musela nadrogovať aby som ho na to nahovorila, on sa bojí lebo mávam často nejaké ženské veci aby mi tam niečo nezaniesol. je to moje opatrné zlatíčko 😀 😀 ale dakujem 😀 😀 😀 držím palce aj vám

juliasurinova
11. feb 2016

@matilda72 potraty majú rôzne príčiny.........jednou z najdoležitejších príčin je kliatba.......mojej známej sa 3 krát po sebe narodili mrtve detičky...........nešlo im to do hlavy a vyhľadali pomoc u takzvanej ženy liečiteľky..........ona len na nich pozrela a hneď povedala, že manželová matka prekliala ju aby nemohli mať deti..........doslova a do písmena žiarlila na syna a nedovolila žiadnej žene aby mu ho vzala......keď jej urobila očistu, tak zrazu má dvoch krásnych a zdravých synov.............to je ten horší príklad........lepšie sú tie, keď je niečo so štítnou žľazou, krvou, genetikou atd...........drzim palce 🙂

matilda72
11. feb 2016

@juliasurinova tak dúfam, že to nebude také zlé. mne jedna známa zase povedala, že to bol proste náš osud a aj to, že ja som dosť taký pesimista a stále sa niečoho bojím 😒 tak preto sa to stalo aby nás to niečo naučilo. tak verím, že som si z tejto skúšky niečo zobrala 😀 😀 a dalšie detičky budú zdravé. no u nás zatiaľ genetika dobre, a aj ostatné vyšetrenia sú fajn pravdepodobne ten vírus či čo to bolo tak verím, že teraz mi dajú pokoj 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre