• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

MUDr. Jonáš. Skúsili ste jeho metódy?

21. septembra 2016 
@sara22 ja som si pohlavie nedala vyratat...
26. feb o 10:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sara22 tak skusim a uvidim emoticon ale vy ste spolu boli aj pocas zelenych dni ano?
26. feb o 10:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@simsdeny my sme spolu boli len pocas zelenych dni,robila som si ovu testy a vyslo na prvy sup..
26. feb o 10:48  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@emakiki ani kamoska si nedala,len zivotnost si dala a poslali aj pohlavie. Ja som si dala len pohlavie a poslali aj dobru zivotnost,ze kv.komplikaciam pri predoslom porode..
26. feb o 10:49  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Prosím dáte mi link odkiaľ ste si objednali tie výpočty?
26. feb o 10:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sara22 prepac ak som otravna emoticon ale ty si isla podla jonasa ci nie? Alebo jeho vypocty ti sedeli do ovulacie?
26. feb o 10:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@simsdeny neotravujes emoticon moje cervene dni najblizsich par mesiacov sa prekryvali s ms a to sme nechceli az tak silit,tak sme sa zacali snazit pocas zelenych dni a vyslo to na prvy sup emoticon
26. feb o 11:06  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sara22 no moj skoncil sekciou, ale poslali mi iba toto... Mohla by sj mi odfotit tvoj vypocet?
26. feb o 11:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zuzka213 tu:
http://beta.centrumjonas.com/sk
Ale tie internetove su cca to iste..len k tomu nie je ten obkec a ten som sem davala
26. feb o 11:09  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@emakiki fuha, ten moj netusim kde som si zalozila,no posielam kamoskin co som mala v maili, D.zivotnost je vpravo hore
26. feb o 11:15  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sara22 aha no to ja nemam vobec takto, ani tie dni nemam takto vyznacene... Ok dakujem, uz som jm pisala eemail...
26. feb o 11:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sara22 ďakujem. A na tie internetové mi vieš dat tiež??
26. feb o 11:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zuzka213 je ich tu viac,ale mozes vychadzat aj z tohto,pripadne sa pohrab v historii a najdi si aj ostatne emoticon
http://astrologie.najdise.cz/plodne-dny/jonasova-metoda-poceti
26. feb o 11:35  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
Ďakujem krásne
26. feb o 11:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@simsdeny jonasov vypocet je len pre zdrave zeny. Ale zdrava by mala do roka orehorniet
26. feb o 11:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@simsdeny
mobil blbne, tak este raz emoticon
Jonasov vypocet je len pre zdrave zeny. Ale zdrava by mala do roka otehotniet aj bez vypoctu. Ak je zdravotny problem, treba ho riesit u lekara a Jonas za vypocty neruci.
Otehotniet sa nema cez zelene dni (plodne, okolo ovulacie), ani cez modre dni (menstruacia), ani ked je vypocitana zla zivotnost.
Mne na nadchadzajucich 5 rokov vychadza len 5x dobra zivotnost, ktora sa moze prekryvat s modrymi alebo zelenymi dnami. Jonas mi moc sancu nedava. Som rada, ze som za jeho vypocet neplatila, ale mala som ho z zo stranky astrologie....
26. feb o 12:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@iplusr ja poznam vela zdravych parov a dlho sa im nedari.. Nie su vraj kompatibilni.. A potom su ti stastnejsi,ako ja s muzom,ze obe deti na prvy sup..
26. feb o 12:07  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sara22 co znamena, ze nie su kompatibilni? My sme s mm obaja tiez v poriadku, ale este nikto nam nepovedal, ze nie sme kopatibilni.
Vy mate obrovske stastie. Ja si to neviem ani predstavit, ze to moze byt take jednoduche.
26. feb o 12:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@iplusr to sa tak hovori,ked sa partnerom nedari,vacsinou je to tym,ze zenske telo neprijme muzove spermie a prostredie v posve ich zabije este skor,ako sa dostanu k vajicku..
26. feb o 12:23  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sara22 ale to ze zdravotny problem - reprodukcna imunologia riesi zvysene protilatky proti spermiam. aj tam sme uz boli emoticon
26. feb o 12:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@iplusr ale robili ti aj na konkretne manzelove spermie? Moja kamoska napr.ma uz deti z predosleho manzelstva a teraz s tymto manzelom ani jeden nemaju zdravotne problemy a uz sa vyse 4rokov snazia. Dalsia kamoska ma 6rocneho syna a s tym istym chlapom druhe proste splodit nevedia..
26. feb o 12:33  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@iplusr no my sa snazime ze fakt snazime v podstate od novembra / decembra... ja viem ze to asi neni vela ale je nam smutno z toho ze sa este nepodarilo a nevieme preco...dufame ze sme ok, pre istotu sme si nasadili aj viac vitaminkov tak uvidime co bude ... ale dufame a verime ze do konca roka budeme stastne tehotni emoticon
26. feb o 12:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sara22 jedno dieta uz mame, teraz som bola tehotna po skoro 4 rokoch, ale nedopadlo to dobre. na vysetreni sme boli spolu.
26. feb o 12:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@emakiki tu je foto môjho výpočtu...ako vidíš,je tam uvedené pohlavie aj dobrá životnosť
26. feb o 13:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
26. feb o 13:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
dievcata mam otazku ked Jonas spravi ten vypocet a napise pohlavie a potom druhe pohlavie pod to do zatvorky to ako jak si mam vysvetlit? Ked je napr. CHlapec a pod tym v zatvorke dievca tak bud bude chlapec alebo dievca alebo jak? :DDakujem emoticon
26. feb o 13:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@mk229 a to si si tam ty dopisovala tym farebnym perom?
Ja som si pohlavie nedala pocitat, iba pocatie a dobru zivotnost...
26. feb o 14:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@mk229 a tie kriziky? To si znacis kedy ste plodili, ci? A inak dakujem emoticon
26. feb o 14:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@emakiki zeleným som si značila plodné dni a tie krížiky sú,kedy sme to robili
Jonáš ti neposlal návod??červené mi označil on,modré označenie je menšt.
26. feb o 14:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@silvikaaa1 podla toho co som vystudovala ja,To znamena,ze ked mas dievca a druheho chalana,tak to znamena,ze ak naozaj dievca,tak druhe dietat splodene niekedy neskor bude chalan.
26. feb o 14:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš