• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

MUDr. Jonáš. Skúsili ste jeho metódy?

14. novembra 2016 
@mit ahoj. Ako dlho si cakala na vypocet? Ja son v sobotu uhradila peniazky a dodnes este neprisiek. Som nedockava :wink:.
15. mar o 20:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@dudenka to sa divim ze ti nedosiel este, ja som poslala v piatok vecer, hned sme aj uhradili cez paypal a v nedelu vecer som ho uz mala v maili.
15. mar o 20:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@emakiki tak cakat velmi nechceme lebo potom az januar 2017.... A ozaj? Sice som citala len par stran dozadu a velmi som tu take pripady nenasla...
15. mar o 20:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@mit ahoj, dnes mi dosiel vypocet. Dala som si len maly kedze nepoznam svoj presny cas narodenia. Lenze tam ani v jednom pripade nemam uvedenu dobru zivotnost, aj ked som si o nu poziadala. Tak teraz tomu nerozumiem...
16. mar o 17:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@dudenka ani ja som nemala, nespadas do tej skupiny.. Tzn. ze si nemala ziadne potraty, ani problemy pri porode a prve dieta sa narodilo zdrave..
16. mar o 17:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@dudenka ak teda nejake bolo :slight_smile:
16. mar o 17:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@emakiki jaj jasne, uz tomu rozumiem, dakujem.
@emakiki este dieta nebolo,no dufam, ze este len bude :slight_smile:.
16. mar o 17:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@dudenka drzim palce :wink:
16. mar o 17:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@zuzka2208 vieš čo,netuším, či vôbec vtedy nejakú životnosť písal,je to už 13 rokov.nesnažili sme sa predtým iba kamoska,jej sa nedarilo,tak si to šla poslať Jonasovi no a dala som si to aj ja.tuším som si dala urobit výpočet na zdravé dieťa.prišlo mi to v apríli ale tam mi vychodilo dievča a druhé tiež dievča.tak som počkala na máj,tam som.mala prvé dievča a potom chlapec.No a narodil sa chlapec a po 11 rokoch dvojičky dievčatá.
Ta kamoska ani podľa jeho dátumov neotehotnela.
Svagrina si tiež poslala,je to.možno aj 10 rokov a napísali jej,že niečo také,že nemá šancu,-nejako krajšie to bolo napísané.nevzdala to,bola aj na umelom dvakrát, ale naozaj nemá deti.
16. mar o 19:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@mit no ja napríklad. Ale on kedysi posielal také papiere k tým vypoctom,neviem, či aj do.mailu to.píše,ale tam sa písalo že sú nejaké kmene,kt.sa rozmnožujú len keď ma žena menzes,teda len vtedy majú sex.a je vraj dokázané,že majú takú istú produktivitu, ako my.tak neviem.
16. mar o 19:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@emakiki podobne :slight_smile:
16. mar o 19:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@dudenka dakujem :slight_smile:
16. mar o 19:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja som si dala vypocitat, lebo som velmi chcela dievca, ale potom som zistila, ze pohlavie prveho sa ovplyvnit neda(ale to som si vsimla, az ked som vypocet mala doma), vedela som aj cas narodenia, ale otehotnela som 10 dni po jeho vypoctoch. (podla usg aj neskor)
16. mar o 19:49  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@miricka77 dakujem :slight_smile: my budeme skusat aj na jonasove aj nase dni a verim ze to pojde :slight_smile:
16. mar o 20:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@zuzka2208 určite. držím palce,nech to vyjde čo najskôr.
17. mar o 12:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
17. mar o 13:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@miricka77 hej hej pise to tam aj teraz o tych kmenoch. .. No uvidime, len divne ze bioovulaciu v strede cyklu viem vzdy kedy mam a nic podobne sa mi v ramci mesiaca uz neopakuje...
17. mar o 20:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@dudenka myslim ze zivotnost len ku specialnemu dava...
17. mar o 20:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@mit no ved toto nejde do hlavy ani mne ufff :slight_smile:
17. mar o 20:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@mit skoda, ze nedavaju zivotnost ak ku malemu vypoctu. Ja neviem odkial by som si zistila presny datum narodenia.
18. mar o 18:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@dudenka so zdravotnej karty?...alebo sa spytaj mamy.
Ale ked si nemala este ptrat a ani vazny problem dobru zivortnost ti aj tak neposlu...myslim teda ze to tak je.
18. mar o 18:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@kakatulik Ano ziadne komplikacie som nemala kedze som este nebola tehotna. Mama presny cas nwvie, len priblizny. To s tou kartou je dobry napad, dakujem.
18. mar o 19:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@dudenka presny cas ti spravi presny vypocet,ktory sa ti bude hybat hore dole v zavislosti od nepresnosti.. Ak si sa narodila 8.25 a napises 8.00, spravi ti to posun o 25min. Podla mna nepodstatne..ak vies cca hodinu,uplne to staci :wink:
18. mar o 20:40  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@dudenka presny cas narodenia, najdes v zdrav. zazname a ck sa tyka zivotnosti, ja som sa na to pytala, pisala som im mail cca 2-3 tyzdne dozadu, zivotnost sa nedozvies, pokial si nemala potrat, alebo problemy pri porode prip. sa nenarodilo mrtve babatko alebo nezomrelo kratko po porode alebo pri nom.... Je to tusim kategoria IV.
18. mar o 20:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sara22 ja si myslkm, ze je to dost podstatne, rozdiel 25 minut ti v konecnom dosledku moze urobit poriadny rozdiel... Tusim povoleny, alebo zanedbatelny je rozdiel 4 minuty...
18. mar o 20:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte, mne pred par rokmi robil vypocet, presne nam to sedelo, aj pohlavie. Kamaratka mala problem otehotniet a aj donosit a presne jej vypocital,kedy to bude zivotaschopne a tak sa aj stalo.
18. mar o 20:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ulicanka to faaakt?...a zhodovalo sa to s prirodzenou ovuláciou,alebo nie.
18. mar o 20:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@kakatulik jonasov vypocet sa nemusi zhodovat s prirodzenou ovu.
18. mar o 21:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@emakiki no ja neviem,ci si niekto casuje sex este aj na presny cas.. Ja som cas neriesila,len cervene dni. A 25minut ti to o den posunie len v pripade, ze to je okolo polnoci
18. mar o 21:11  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@emakiki ja vieeeeeeem,prave preto sa pytam, :slight_smile:
18. mar o 21:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok