• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

MUDr. Jonáš. Skúsili ste jeho metódy?

28. septembra 2016 
@janinka14 vážne? :slight_smile: nepoznám. idem si to vygoogliť, ďakujem za tip :slight_smile:
už skúšam kadejaké veci ;)
21. sep o 15:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
Zdravim dievcence, tiez som si trosku googlila tuto Jonasovu metodu a tento mesiac mi podla neho vyslo pocatie zrovna cez ovulku. Tak sme to z drahym skusili a som fakt zvedava co z toho ide byt. Ozaj, mate prosim niektora aj info k tym napatovym aspektom?
Majte sa krasne a drzim palce. :slight_smile:
Včera o 13:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@janie7 tak potom daj vedieť ako to dopadlo, lebo aj ja sa chystám na Jonáša...
Včera o 13:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@kalerabik1 vieš mi k tomu viac napísať? Myslíš deti narodené v danom mesiaci, alebo počaté?
Včera o 20:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@macik166 pocate,ale v podstate to je to iste ako vravi Jonas.Daj si do googlu Jonasova kalkulacka a tiez uvidis ze kazdy druhy mesiac ti vyjde chlapec,vzdy sa to strieda.Je to podla toho ake je znamenie v mesiac splodenia podla fazy mesiaca-teda to on tvrdi...
Včera o 22:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte, pridavam sa k vam :slight_smile: dnes mi prisiel vypocet od p. Jonasa. Ale riesim dilemu. Mam za sebou totiz 2 potraty a 1 predcasny porod, takze ma velmi zaujimala dobra zivotnost. O druhe dieta sa snazime uz rok a teraz mi vysla dobra zivotnost az v 3/2017. Tak vaham ci sa spolahnut a cakat do marca... P. Jonas sa odvolala na 100%tny zdravotny stav. Ale kto je dnes uplne zdravy?! Mne urcili na hematologii diagnozu, ale vraj nic vazne, lieky netreba. Ale tato dg mi sposobuje krvne zrazeniny, kvoli kt som potratila. Len teda mam nejaku slabsiu formu, ze som schopna donosit dieta. Co ak v marci opat potratim, dalsie 3 mesiace nebudem moct otehotniet, potom opat snazilkovanie a dalsi rok v cudu... Idem si precitat Vase skusenosti a snad sa rozhodnem spravne
Dnes o 12:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@janka213 mne po 4 potratoch tiez urcil dobru životnosť od zadania výpočtu až o rok. Kedže som sa blížila k 40-tke, každý rok navyše mi prišiel nekonečný. Dobrú životnosť mi vypočítal na november 2016. A dobre že som nečakala. Otehotnela som v novembri 2015 a dnes sa teším už z ročného synčeka ( v deň splodenia sa mi dokonca kryli červené a zelené dni - kedy sa počatie neodporúča) no a vidíš :slight_smile: Želám veľa šťastia Jonášov výpočet brať trošku s rezervou. Pohlavie však vyšlo na daný mesiac správne.
Dnes o 18:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@optimistka aj ja som sa tak rozhodla, ze nebudem cakat. Budem sa riadit jeho datumami a ked vyjde, tak super, ked nie, tak nie. Dakujem za povzbudenie, ze aj po tolkych potratoch si donosila. Verim, ze aj mne to tentokrat vyjde :wink:
Dnes o 18:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš