MUDr. Jonáš. Skúsili ste jeho metódy?

cucuska
23. máj 2006

Ahojte. Počuli ste niekedy o doktorovi Jonášovi a o jeho metóde výpočtu pohlavia a životaschopného dieťaťa? Máte stým niekto nejaké skúsenosti?

cristi
1. mar 2017

@janie7 prepac, ale precitala som si tvoj posledny prispevok a troska nerozumiem tvojej vete..." len moju polovicku zacali poslednu dobu trapit gynekologicke problemy.To ako tvojho muza?

cristi
1. mar 2017
janie7
1. mar 2017

@minneli27 Vdaka za super rychlu odpoved. Zelam krasne a bezproblemove tehulkovanie🙂

janie7
1. mar 2017

@cristi Ahoj cristi, presne. Vydedukovala si to velmi spravne👍

cristi
1. mar 2017

@janie7 tak zrejme nevies, cim sa potom zaobera gynekologia....to len aby si sa nabuduce nedostala do trapnej situacie😉😖

janie7
1. mar 2017

@cristi 🙂Viem to velmi dobre, len furt ma problemy problem on a nie ja, tak si uz pripadam ako v opacnom garde.

lukaskam
21. apr 2017

@bielavila ahoj tak vieš mi prosím poradiť či si sa vyrozumela napokon v tej tauľke? 😀 Ja som si tiež objednala a neviem či som fakt blbá, ale moc nechápem 😀

bielavila
23. apr 2017

@lukaskam cosi vobec tomu nechspem, chceme zacat so skusanim po lete tak snad dovtedy nam niekto poradi☺️

lukaskam
23. apr 2017

😀😀😀no tak to sme dve my už začneme na leto tak uvidíme

bielavila
8. jún 2017

ahojte vie mi niekto poradit s vypoctom od jonasa?

eliskapa
8. jún 2017

@bielavila ahoj s cim konkretne? Mozno budem vediet pomoct tiez mam od jonasa vypocet

katuska111
13. jún 2017

Ahojte. Je rozdiel medzi malym a velkym vypoctom napr. V presnosti urcenia pohlavia?vdaka

evka1979
13. jún 2017

Dr. Jonas už zomrel ☹ som odtiaľ, odkiaľ bol on.

daniela00030
25. jún 2017

Umrel ale jeho dcera po nom prebrala stredisko a vypocty podla jeho metody robi nadalej. Ja som si to tiez dala vyratat, na prvy termin od neho som otehotnela, pohlavie este neviem a dufam ze so zivotaschopnostou mal pravdu lebo prve som porodila predcasne... mozno je to vymysel cele, netusim,ale lekar, ktory bol aj primar, parkrat bol nominovany aj na nobelovu cenu, robil to cely zivot... hlupy urcite nebol...a kedze bol hlbokoveriaci,pochybujem ze od roku 1960 cely zivot by potreboval zarabat na klamstve... podla mna nieco na tom byt moze. Nema to zdokumentovane v ziadnej studii, preto sa neda vediet nakolko tato metoda funguje.... iste je, ze on tomu veril ze funguje. Z okolia poznam vela zien ktore podla toho otehotneli tiez... za par eur to stoji podla mna ved co sa tym da stratit?

matilda72
26. jún 2017

@daniela00030 neviem či nám to vyšlo presne podľa neho ale tiež som otehotnela na jeho dátum síce nemali sme tam dobrú života schopnosť tá nám vychádzala na zimu a v tedy som nechcela otehotnieť a otehotnela som na jar a mám zdravú krásnu dcérku. myslím že to stojí za pokus 😀

gabi1234
26. jún 2017

@daniela00030 Prosím a čo teraz vypočítava jeho dcéra? MUDr. Jonáš vypočítal dátum predpokladaného počatia, pohlavie, životaschopnosť a dokonca, či sa dieťa narodí vo dne alebo v noci. Ďakujem,

gabi1234
26. jún 2017

@matilda72 A vyšlo, prosím, aj pohlavie?

matilda72
26. jún 2017

@gabi1234 no takto ja som si to dala poslať za tých 20 euro či koľko to bolo ale nejako sa nám nevideli dátumy a tak som si našla stránku na nete a tam my vyšlo to isté a len tam boli napatové aspekty a v apríli sme mali dvojku. a to čo nám vypočítali tak tam v apríli neboli priaznivé podmienky. a mali sme ich len na august a oktober čo sa mi nechcelo čakať. hlavne po to čo sa nám stalo a tak že to vyskúšame a plodili sme ten den pred a den po a ostala som tehotná na prvý krát 😀 a áno vyšlo aj pohlavie. teraz by sme chceli chlapčeka tak to asi tiež skúsime ale ak to bude aj baba nevadí hlavne, že je zdravá

daniela00030
28. jún 2017

@gabi1234 presne to iste.

ikaa76
12. júl 2017

Ahojte, mne prišiel včera výpočet, a chcela by som sa Vás spýtať ako a kde je zaznačená tá životaschopnosť ?
A neviete ako je to s tým že ak pri tých červených dňoch nie je určené pohlavie ale je tam iba tá súvislá čiara? ďakujem 🙂

lukaskam
12. júl 2017

@ikaa76 no ja už som sa z toho vysomárila keď neje pohlavie tak sa nedá presne určiť
čo mňa trochu sklamalo pretože sme chceli od júla začať a júl, august, september bez pohlavia ☹ a práve o to mi tak trošku šlo keďže mám doma dvoch chlapcov, tak ale nebolo to samozrejme nejak extra dôležité takže za mňa 0 bodov a životnosť neviem poradiť ☹

danielak84
12. júl 2017

@ikaa76 ja mam pri kazdom cervenom okienku aj pohlavie a aj Ci sa android cez den alebo v noci a zivotaschopnost mam asi len 3x v celom roku.

ikaa76
12. júl 2017

@danielak84 aj ja to mám pri pohlaví či sa narodí cez deň alebo v noci,
a tú životaschopnosť máš kde vyznačenú prosím ?

dilino
12. júl 2017

no ja napišem svoju radu moja prababička vravievala dievča moje poviem ti staru vec ako aby sa ti narodilo dievča ako chlapec ked chceš dievča a zistiš že si tehotna v prvých týždňoch tak za každym sexom si treba dať na nohy čiste biele bavlnene ponožky a vypiť pohár 2 dc vlažnej vody a potom si ponožky dať dole ale nestupiť v ných na zem iba ich dať do klbka a vždy zobrať pred stykom a potom odložiť a na chlapčeka tiež ponožky ale bledo modre čiso bavlnene postup taky isty len namiesto vody sa musi dať silna šnurka červena na ľavu nohu a ta sa smie až na pôrododnej sále dať dole prestrihnuť čiže počas celeho tehotenstva ju musite nosit na nohe na ľavej skús je to rada zadarmo.

ikaa76
12. júl 2017

@bielavila ahoj prosím ťa a aká je jeho oficiálna stránka, lebo ja som si robila tiež túto prihlášku, a odpovedala mi teda tá jeho dcéra. 🙂

danielak84
12. júl 2017

@ikaa76 hned vedla toho je napisane zivotaschopne.

danielak84
12. júl 2017
ikaa76
12. júl 2017

@danielak84 a keď to nemám ani pri jednom ? to znamená že je tam riziko porúch?

iwet25
12. júl 2017

mne vyšli dni vhodné na počatie podľa neho všetky v termíne keď mám menzes, otehotnela som v čase ovulácie a podľa jeho tabuľky by to mal byť chlapec a čakám dievčatko.

bielavila
12. júl 2017

@danielak84 tie cervene policka su den ked sa mame snazit?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre