MUDr. Jonáš. Skúsili ste jeho metódy?

cucuska
23. máj 2006

Ahojte. Počuli ste niekedy o doktorovi Jonášovi a o jeho metóde výpočtu pohlavia a životaschopného dieťaťa? Máte stým niekto nejaké skúsenosti?

katuska111
7. sep 2017

@macik166
@ikaa76 mme z matriky odpisali hned s kontaktom na matrikarku na obvodnom urade. Tak mozte skusot patrat tam.

macik166
7. sep 2017

@katuska111 tak aj mne sa ozvala z matriky, že sa mám informovať na okresnom úrade... môžem vedieť pod ktorý okres patriš? vidím, že ideme do toho spolu 🙂

katuska111
8. sep 2017

@macik166 Trnava

bielavila
11. sep 2017

baby v sept a novrmb. mam cerveny stvorcek na dievcatko, mame sa snazit ten den co je cerveny stvorcek ci o den skor? a co znamena v novembri ten modry stvorcek a tie cervene a zelene ciarky? ja sa z toho navodu neviem vysomarit😰 mam si nieco ratat menzes a ovulaciu ci len proste krdy mam cerveny stvorcek ist na vec? dakujem za pomoc

materina
11. sep 2017

@cucuska áno poznám tiež ženy čo im to vyšlo! Dokonca jedna pani mala len jeden deň v roku plodný a zrovná vtedy počali a majú už veľkú dcéru! Ďalšia pani dokonca obe deti si dala vyrátať aj chlapca aj dievča a už sú dospelý.

sandrittka
11. sep 2017

no ja som mala mat druhé dieta dievca a je to chlapec :D

katuska111
11. sep 2017

@sandrittka a mala si vypocet od jonasa?

sandrittka
11. sep 2017
petrasalajova
11. sep 2017

Ja som si dala vypočítať, ale nevyšlo to.
Držali sme sa toho kalendára, ale aj napriek tomu sa nám narodilo opačné pohlavie ako sme chceli.

bielavila
11. sep 2017

baby nikto mi tu neporadi?

macik166
11. sep 2017

@petrasalajova a mala si špeciálny výpočet alebo obyčajný?

danielak84
11. sep 2017

@bielavila v pokynoch pisu ze den pred cervenym stvorcekom,my sme skusili den pred aj v ten den ako bol cerveny stvorec.Tehu vyslo a teraz cakam ci aj pohlavie.

macik166
11. sep 2017

@sandrittka a mala si špeciálny výpočet? vedela si presnú minútu svojho narodenia?

ikaa76
12. sep 2017

@bielavila keď dostaneš menzes tento deň si dáš do modrého rámčeka, narátaš 15 dní a ten pätnásti deň dáš do zeleného rámčeka, od toho dňa odrátaš 6 dní hore a 6 dní dole a vyznačích ich zelenou. mimo zelených a mimo červených dní sú neplodné ostatné plodné. najviac plodné sú červené. Skúšať by ste mali deň pred červeným dňom. Ja mám špeciálny výpočet od júla ale zatiaľ nič.

nini1010
12. sep 2017

Mne jeho vypocet nevysiel.

petrasalajova
12. sep 2017

@macik166 Neviem ktorý je špeciálny . Mala som vypočítané ktoré dni môžeme počať a ktoré dni nie. Vyplňala som mu taký dlhý dotazník a na základe toho mi potom poslal nejaký harmonogram. Stálo ma ti okolo 30 €

bielavila
12. sep 2017

@danielak84 dakujem krasne za odpoved, ale ty si si nic neratala? isli ste vtedy ked on zaznacil ten stvorcek cerveny?

macik166
12. sep 2017

@bielavila ja sa ťa chcem opýtať, čo znamená ak máš dievča a pod tým v zátvorke chlapec

danielak84
12. sep 2017

@bielavila praveze ratala a vacsinou mi vtedy vychadzali zelene dni a teraz som mala zeleny den jeden den pred cervenym tak som zvedava ci vyslo pohlavie.

bielavila
12. sep 2017

@macik166 ze dalsie dieta v poradi po dievcatku ma byt chlapcek

bielavila
12. sep 2017

@danielak84 aha aha, no lebo ja neviem ze co tam mam vyratavat lebo ja som to tak pochopila ze sa mame pokusat ked mam ten cerveny stvorcek teda den predtym, a ze uz nemusim ratat menstruaciu... takze ako si mam potom vyratat ze kedy vlastne " plodit" ? 😂 som z toho magor😂

bielavila
12. sep 2017

@ikaa76
aha takze ked mam od jonasa v kalendari ze mam termin na dievcatko 15 septembra tak ja som myslela ze bez ratania sa mame pokusat 14 teda den pred 15.9 cize tym cervenym stvorcekom co mi do kalendara zaznacil on, ja som nic nevyratavala, robim to teda zle?

macik166
12. sep 2017

@bielavila ja som to tiež tak pochopila, ako ty... som zvedavá, čo napíšu baby...

bielavila
12. sep 2017

@macik166 no ja surne potrebujem radu lebo stvrtok mam ten termin a neviem teda ci ist na " ostro" 😜

danielak84
12. sep 2017

@bielavila plodne dni mas aj ked mas zelene dni,preto sa to vyratava a nemali by sa ti kryt s cervenymi lebo vtedy nezarucuje ze vide tebou vybrane pohlavie.

bielavila
12. sep 2017

@danielak84 ano tomu chapem ze sa nesmu kryt cervene a zelene, ale preco mi tam potom oznacil ten cerveny stvorcek 15.9? ako si to mam teda vyratat? tomu nechapem? dakujem za rady😊

danielak84
12. sep 2017

@bielavila ked sa ti kryju cervene so zelenymi mozes pocat len pohlavie nemusi sediet a treba pockat dovtedy kym sa nebudu kryt,ja som tak cakala pol roka.Moze sa stat ze sa budu kryt cely rok.

bielavila
12. sep 2017

@danielak84 stale nechapem, cize teraz ked mam ten cervny stvorcek a ori nom dievcatko to znamena ze ked sa budeme ten den snazit ze to nemusi vyjst? ja som si prave ze myslela te vtedy ked mam cerveny stvorcek tak vtedy sa to ma podarit

bielavila
12. sep 2017

@danielak84 co potom tem stvorcek znamena? ako ho mam chapat?

danielak84
12. sep 2017

@bielavila pokial sa ti prekryva so zelenym tak nezarucuju ze vide pohlavie,ak sa neprekryva tak by malo vyjst.Nedostala si k tomu vypoctu manual?Tam to je napisane.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre