MUDr. Jonáš. Skúsili ste jeho metódy?

cucuska
23. máj 2006

Ahojte. Počuli ste niekedy o doktorovi Jonášovi a o jeho metóde výpočtu pohlavia a životaschopného dieťaťa? Máte stým niekto nejaké skúsenosti?

bielavila
12. sep 2017

@danielak84 dostala som ale mu nerozumiem😰 ako mam si vyratat tie zelene dni-tych 15 dni plus 6 a minus 6 cize menzes a ked sa bude kryt so stvorcekom tak je to na prd a ked nie tak mame ist na to? 😜 inak vazne vyzeram asi hlupo, ale nechapem to😰 dakujem za troezlivost a vysvetlovanie, ak sa to podari a ostanem tehotna a vyjde mi pohlavie budem za zo vdacit aj tebe🙏🏻😊 len mam ten stvorcek v piatok tak mi to suri a doteraz som si myslela, ze to ma byt presne ked mi urcil ten cerveny stvorcek tak som ziadne ratanie neriesila, dakujem🙏🏻

chuchu86
12. sep 2017

Babi chcem sa Vás opýtať či mi urobí výpočet dr.Jonas aj keď mám nepravidelnú ms?
Mám pco syndróm a ms príde keď sa mu zachce

danielak84
12. sep 2017

@bielavila presne ako si napisala,musis si znacit tie zelene dni a ked sa ti nekryju s cervenymi tak by malo vyst pohlavie.Ja som tiez zvedava ci mi vyslo ale este musim par tyzdnov pockat.

danielak84
12. sep 2017

@bielavila ja som si ten navod musela precitat niekolkokrat kym mi to bolo jasne,mne sa stale kryli zelene s cervenymi az teraz v juni nie a bolo pohlavie ktore som chcela.

danielak84
12. sep 2017

@chuchu86 ano,urobi ti vypocet.On moc neberie do uvahy kedy mas ms.

bielavila
12. sep 2017

@danielak84 s cervenymi dnami mas na mysli ren cerveny stvorcek? no hej, ale ja ho uz citam par mesiacov s stale mi to nedoslo😂

ikaa76
13. sep 2017

@bielavila presne ide o to aby sa ti nekryli zelené a červené. Inak neviem prečo to tak horlivo riešiš že musíš teraz. Keby som ostala tehotná je mi osobne jedno či to bude chlapec alebo dievča a pritom jedno dievčatko už mám. Dôležitejšie je podľa mňa aby bolo bábo zdravé.

slavinocka16
13. sep 2017

Dievčatá, vyplnila som dotazník cez net.. Do kedy mám čakať odpoveď.

bielavila
13. sep 2017

@ikaa76 vies co aj mne je v podstate jedno co to bude hlavne nech je zdravucke, viem co je to bat sa o zdravie dietatka lebo syncek sa mi narodil o 2 mesiace skor, ponahlam sa preto lebo dalsi termin na babu mam az buduci rok na jesen... a babu by sme si zelali najma preto lebo v muzovej rodine sa uz 4 generacie ziadna nenarodila, je to neuveritelne, ale moj muz ma brata, ten ma 4 synov, my mame jedenho, jeho otec ma 2 bratov, ti maju po 2 synov, synovia maju uz ani neviem kolko synov... proste ziadna baba, bolo by to super keby ze sa nam podari😊 no a chcem sa este opytat ci tie cervene dni myslis ten cerveny stvorcek ktory mi jonas zaznacil do kalendara? ja mam ten stvorcek vzdy iba raz do mesiaca, takze moje zelene dni sa nesmu kryt s tym cervenym stvorcekom ktory mi on oznacil? dobre som to pochopila?

macik166
13. sep 2017

@slavinocka16 do 48 hodín

slavinocka16
13. sep 2017

@macik166 ale asi najprv musím zaplatiť? Či? Ja by som tam, vedela skočiť, aj osobne, ja som tu blízko.. A prosím akú sumu? Dik

macik166
13. sep 2017

@slavinocka16 ano musíš najprv zaplatiť. Záleží od toho, či si si dávala obyčajný výpočet alebo špeciálny

macik166
13. sep 2017

@slavinocka16 obyčajný teda malý výpočet stojí 16,50, špeciálny 21,50

slavinocka16
13. sep 2017

@macik166 super! Ďakujem 😉a kde nájdem nejaké číslo účtu? 🙂

slavinocka16
14. sep 2017

@macik166 Ďakujem, krásne! 😉

mia407
14. sep 2017

ano fungovalo 😉

slavinocka16
14. sep 2017

Ja, som potom, čo vyplňala? 😀

edriena28
18. sep 2017

@teodorka ahoj.. ja by som sa ta chcela opytat. ..dala som si tiez ten vypocet jonasa... poslal mi... teraz na september 11. Sme sa milovali jak tie cervene dni no a o dva dni dosli kramy.... myslis ze to vyjde ked dosli kramy ? Uz rok sa snazime...a uz som zufala...😧

lucinocka
18. sep 2017

@edriena28 tazko... este nikto nemal od ovulacie po MS, lutealnu fazu 2 dni...biologia nepusti...

chuchu86
18. sep 2017

Babi prosím poraďte,
Mám pco syndróm, ms v kuse mešká,
Chcela by som objednať ten výpočet, lenže nemám ms stále, začala som piť alchemilku.
Je tu niekto kto tak otehonela, že nemála pravidelnú ms?

edriena28
19. sep 2017

@lucinocka
Jak co ?...... proste ja sa.pytam...ze tiez mam ten vypocet... a presne cez tie cwrvene dni...sme skusali.... tak jak mi vypocital... a potom dva dni presli a dosli kramy.... podla mna... moze sa stat ze aj sa podarilo.... ta ked ti cervene.dni tie co on ti vypocita vyjdu ked mas kramy...tak aj vtedy moze to vyjst......co ze ne.... vsetko je mozne... ta ked mi to tak vypocital ze cervene dni mam furt pred kramamy... ale po dvoch mesiacoch sa kramy presunu nad tie cervene dni....ta uz neznam... ze.co...

lucinocka
19. sep 2017

@edriena28 z logickeho hladiska co by malo by oplodnene pocas menstruacie, ked sa uvolnuje neoplodnene vajicko? ten typek len zaraba na zufalych zenach jak ty, nic ine...

jahodka11611
19. sep 2017

@edriena28 mojej sestre sa podla jeho vypoctov podarilo otehotniet pocas ms,cervene dni mala vzdy len pocas a do dvoch mesiacov ostala tehu...ja mam tiez jeho vypocet a tiez presli dva mesiace a cakame nase prve babo,mne sa cervene dni prelinali s mojimi zelenymi...takze v nasej rodine spokojnost...❤

edriena28
19. sep 2017

@lucinocka vies co.... vsetko je mozne... a verím tomu...niekomu pomoze niekomu nie... verím ze nam to pomoze. 😛😛

edriena28
19. sep 2017

@jahodka11611 no teraz 11. A 12.9. Boli tie cervene dni... dva dni presli...a dosli kramy....tak neviem no... vsetko je.mozne.. uvidime.. dam vediet... a ak to nevyslo teraz. Tak budeme skusat zas...a verím ze aj pocas kramoch sa da splodit..aj pred...ked su tie cervene dni... kedy si mala cerveny den.. myslis..zesa mohlo podarit aj tri dni red menzesom ? 😊

jahodka11611
19. sep 2017

@edriena28 ja som ich mala presne ako ovulaciu podla kalendara,takze ja som bola ten lepsi pripad,vtedy je totiz najvyssia sanca,ze sa to podari...viem,ze sestra ich mala pocas menstruacie a podarilo sa im to prave vtedy...myslim,ze vsetko je mozne,pokial nemate ine zdravotne problemy...drzim palce😉

macik166
19. sep 2017

@bielavila môžem sa ťa opýtať, už vieš, čo znamená ten červený štvorček? Ja som z toho jeleň

slavinocka16
20. sep 2017

Baby, a keď mám len červeným, že chlapec...tak kde je tá životaschopnosť naznačená?

edriena28
20. sep 2017

@jahodka11611 posielam ti obrazok ako mne teraz vyslo... no a o dva dni...dosli kramy.... verim ze vyslo...co ty nato ? dam vediet ci sa podarilo ci nie... skoncili mi pred dvoma.dnami....a pobolieva ma v podbrusku... mozno sa tam nieco rysuje. 😊

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre