• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

MUDr. Jonáš. Skúsili ste jeho metódy?

30. novembra 2017 
@slavinocka16 nemas tam preto napisane tu zivotaschopnost...pretoze si si nepoziadala vypocitat aj tu zivotaschopnost. :wink:
20. sep o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@edriena28 moj nazor je,ze treba skusat aj pocas tvojich zelenych a aj pocas jeho cervenych...a vzdy si fat aspon den pauzu...cize kazdy druhy den...to pobolievanie nemusi nic znamenat...ze som tehotna som netusila,az ked tyzden meskali to potvrdil test...dovtedy som nic necitila ani netusila
20. sep o 14:46  •  čaká bábätko, termín má v marci 2018 (28. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@macik166 neviem ani ja:cold_sweat: nechapem tomu vypoctu vobec, snad nam niekto poradi
20. sep o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@edriena28 ja, ju mam len na december... Jediný mesiac kde je to napísané... Dávala som pohlavie a životaschopnosť... Už to asi chápem, podarí sa, a bude života schopné, len decembrové splodenie.. :slight_smile:
20. sep o 14:55  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ak chcete niečo seriózne, tak skúste pohľadať tu: plodar.sk, alebo CrMS – Creighton model.

Metódy Dr.Jonáša sú z kategórie čarodejníctva (okultizmus a mágia).
R.
20. sep o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
20. sep o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jahodka11611 no sak uvidime... ze co... skusat budeme dalej... keby daco vyslo z.toho napisem. :wink:
20. sep o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
V sedemdesiatych rokoch minulého storočia prebehlo súdne pojednávanie s astrológom MUDr. Eugenom Jonášom z Nitry. Týkalo sa predovšetkým jeho astrologickej poradne Astra. Súd túto poradňu zrušil a jeho metódy jasne označil za nevedecké. Doc. MUDr. J. Pogády sa k tomu vyjadril: „Bola to hanba našej kultúry, lebo s vedou to nemalo nič spoločné“ (Kapišinský, I., Niekoľko viet k astrológii..., www.novageneracia.sk).
Odborné vyjadrenie k štyrom tézam E. Jonáša - o plodných dňoch ženy, o pohlaví a vitalite plodu a o dátume smrti jedinca vypracovali vedci Anton Hajduk a Ján Stohl. Množstvo materiálov z tohoto procesu má dodnes k dispozícii astrónom RNDr. Igor Kapišinský, CSc. zo SAV.
21. sep o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@barborka_a_radko pocuvaj naco tu toto pises? chces vziat mamickam nadej a radost? ved ked ty tomu neveris tak na to kasli a ked je niekto ochotny obetovat 20 euro za " carodejnictvo" tiez jeho vec nie? nechaj to tak nevyhrocuj to tu
21. sep o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
Dievčatá, tak ja teraz neviem.. Mám kalendár.. A v deň,:innocent: keď sa mám snažiť, som dostala menzes..? Ale tento mesiac sa križuje zelené s červenou.. Najlepší je december.. Tak odkladám to na december, čo myslíte?
29. sep o 14:35  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@macik166 ahoj mozem sa spytat ci si sa dopatrala hodiny narodenia?
25. okt o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dievcata ten maly vypocet. Tam mi staci hodina narodenia v rozpati 1 hodina cca?
25. okt o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katuska111 najlepsie by bola presna hodina aj minuta.
25. okt o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@barborka_a_radko vzdy bolo aj bude ze niektori ludia dobre zarabaju na nestasti a zufalstve inych...
25. okt o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katuska111 ano, obratom mi napísala mail okresná matrikárka. A ty?
25. okt o 17:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@macik166 ja som to v podstate bola vybavovat az teraz. Ale pani chce este odo mna kolok, ktory som jej aj poslala ale kupila som ho na poste. A ona mi pise email ze potrebujem kolok priamo z okresneho uradu. Tak som tam dnes bola a panulka bola prec z kancelariem tak som nic nevybavila. Ty si platila?
25. okt o 17:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. prišla mi tabulka s vypočtom. nerozumiem však jednej veci, mam tam ohraničene červene dni. Oplodnenie ma nastať jeden den pred plne červeným?? alebo je jedno v ktrorý červený den? vdaka
2. nov o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katuska111 ma to byt den pred plne cervenym dnom
2. nov o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby aj ja sa chem opytat, mam cerveny plny den na 13.novembra, potom sim si ratala menzes a tych 13 zelenych dni sa mi kryje s cervenym stvorcekom, ten plne zeley den je potom 16 novembra a ja teda nechapem ci je dobre ze sa mi nekrizi ten plne zeleny den s plne cervenym dnom, alebo je zle ked sa i kryje tych 13 zelenych dni s cervenym stvorceom, som z toho jelen, dakuje ja som to pochopila tak, ze ak sa mi nekryje plne cerveny svircek s plne zelenym stvorcekom tak to je ok, ale som teraz v pomykove, ci to nebude tak, ze sa mi nemoze kryt s cervenym stvorcekom vsetkych tych 13 zelenych dni...ja som uplny cvok viem :grinning: pls pomozte
2. nov o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bielavila já som to pochopila tak že krizit sa ti mozu, len ak sa ti krizia dni tak to pohlavie co máš uvedene nemusi vyjst. Z 13 novembra červený den. Já dufam že to už konečně vyjde a ani mi to nepadá na mrchu konecne. Lebo posledně 3 mesiace ano a to sme vynechali.
3. nov o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahoj ....tak mi uz dva mesiace skúšame podla toho vypoctu a furt nic.... a pritom uz sa snazime o babo vyse roka aj daco. A ked sa ti kriju zelene dni s cervenim.tak moze to vyjst ale nebude take pohlavie ako tam pise.
6. nov o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@edriena28 Keď sa kryjú červené dni so zelenými, je pravdepodobnosť počatia vyššia,ale nemusí vyjsť pohlavie.
6. nov o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@edriena28 Aby sa vám to s manželom podarilo, musíte byť po tejto stránke celkom zdraví.
6. nov o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. Prosim Vas dostala som mns. Mozme sa aj tak pokusat? Vyjde pohlavie? Tam ide asi len o tie hygienicke priciny co pisal.
6. nov o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
6. nov o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katuska111 tiež som dnes dostala menštruáciu a červený stvorcek mám 13 teho, ja mám dlhy cyklus takze 12 ešte budem krvácať, ale ideme na to určite, konečne sa mi nekrizi červený stvorcek so zelenými dnami takze ma neodradí nic:joy:
6. nov o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bielavila Ahojte možno blbá otázka ale Podla coho sa rata dlzka cyklu? Ked píšeš že mas dlhy cyklus.
6. nov o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@slavinocka16 mozte mo opisat tu skusenost a vsetko okolo toho?
6. nov o 21:04  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ikaa76 to sa neráta len že ja mávam aj 8-9 dni takze ešte budem krvácať keď mame červený deň vyrátaný, takze budeme sa pokúšať aj počas menstruacie
7. nov o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok