MUDr. Jonáš. Skúsili ste jeho metódy?

cucuska
23. máj 2006

Ahojte. Počuli ste niekedy o doktorovi Jonášovi a o jeho metóde výpočtu pohlavia a životaschopného dieťaťa? Máte stým niekto nejaké skúsenosti?

ikaa76
14. nov 2017

@bielavila no ja si idem tiež kúpiť test, a skúsim prvý cca toho 20teho 🙂 napíšem potom. 🙂

danielak84
14. nov 2017

Dievcata,tak ma napadlo ohladom toho pohlavia ze to nemusi vyjst aj koli tomu ked zena potrati vo vcasnom stadiu tehotenstva o ktorom ani nevie.Potom uz tie vypocty nesedia.

bielavila
14. nov 2017

@ikaa76 super tak sa drz, snad nam to vyjde 😀

bielavila
14. nov 2017

@danielak84 ano to je pravda, on to tam aj tusim pise niekde, tak o vcasom potrate nemusia zeny vediet, snad sa to mne neastalo, ale clovek nikdy nevie, aj ked mne je jedno co to bude aj ked sme si nechali vyratat dievcatko, rovnako sa potesim aj bracekovi pre synceka 🙂

danielak84
14. nov 2017

@bielavila tak ale to je potom 50:50 kedze ranne potraty su vraj dost caste.Mne vsade vychadza dievcatko,cinsky kalendar,vek krvi aj tutumutu bolo par dni pred ovulaciou kedy vraj zenske spermie preziju dlhsie a aj tak cakam chlapceka.Nevadi,hlavne ze je moj drobcek v poriadku.

bielavila
14. nov 2017

@danielak84 ja dufam ze mna sa to netyka lebo okrem obdobia ked sa pokusame o babo som vzdy bola chranena a prve babo sa nam podarilo na prvy sup, ale ista si byt nemozem tak uvidim, a presne ako pises, hlavne ze je babo ok,

ew13
19. nov 2017

Ahojte dievčatá, podarilo sa? Teraz niekedy by ste už mali vedieť, však? Prosím napíšte, samozrejme držím palce 😊

ikaa76
29. nov 2017

@ew13 ahoj mne nie prestávam veriť v jonasovu metódu.

bielavila
29. nov 2017

@ew13 ano ja nie, dnes som bola u gyndy a nic, som smutna, ale ideme na to bez jonasa

ew13
30. nov 2017

To mi je úprimne ľúto... Je to asi hlavne o tom, sústrediť sa jeden na druhého a nestresovať sa ... Nechať tomu voľný priebeh, nekontrolovať sa stále , ľúbiť sa s milovať bez tabuliek a harmonogramu... sústrediť sa chvíľu na niečo iné a uvidíte, že čoskoro budete držať svoje vysnívané bábatko, držím vám všetky palce 💕

bielavila
5. jan 2018

Ahojte baby snad mi poradite, uz vyse pol roka si ratam jonasov kalendar, poctivo si zapisujem menzes a zelene dni, tie zelene dni sa mi chvalabohu takmer nikdy nekryju s cervenym dnom, ale vzdy mi vychadza ten cerveny den a den pred cize ten den ked mame plodit na koniec menzesu, pokusame sa o dievcatko a minuly mesiac som to mala tiez na koniec menzesu, a neotehotnela som...aj predtym mi to vzdy tak vyslo ze mi to chytilo koniec menzesu len to sme sa nesnazili lebo som tam nemala dobru zivotnost, teraz o tyzden mame zasa cerveny den s dobrou zivotnostou a zasa budem vtedy este mat menzes predposledny den... dobru zivotnost mame tento rok iba teraz v januari, do konca roka nic, myslite ze to mame vobec skusat ci sa zo cez menzes / redp koniec menzesu nepodari lebo podla toho vypoctu mi predpokladana ovulka vychadza az o tyzden a pol, neviem preco mi to takto vychadza som z toho na prasky...otehotnela tu nejaka podla jonasa cez menzes? Dakujem

katuska111
6. jan 2018

Ahojte. Su tie biele dni fakt spolahlive ako amtikoncepcia? Otehu ste niektora aj cez biele dni?

bielavila
9. jan 2018

Ahoj baby poradite mi? Mam od jonasa vyratane na zajtra plodenie podla pohlavia, teda 11 mame cerveny den a na 10 teda pripada pohlavny styk, cervene a zele dni sa mi nekryju, ale mam este 6 den menzesu, navyse podla jeho ratania mam ovulaciu az 20 januara, je to vobec mozne otehotniet tak daleko od ovulky a este aj pocas menzesu? Nechapem, ale vzdy mi to tak vychadza v tom jeho kalendare, prosim poradte uz mam cas len do zajtra, mame sa vobec milovat? Dakujem

vejapa76
9. jan 2018

@bielavila milovať sa predsa môžte tak čí tak nie? ☺ Ale k otazke...kamarátka podľa Jonašovych výpočtov otehotnela cez menzes. 👍 Tak šup na to a daj vedieť či sa zadarilo.

bielavila
9. jan 2018

@vejapa76 vazne? Tak to si mi dala uzasnu nadej, dom myslela ci to neni pocas menzesu nejake nehygienicke, ja dom dost nachylna na infekcie tam dole, ale ked si toto nspisala tak ideme na to aj 3 krat😊 navyse mam zajtra sj dobru zivotnost dietatk😊

vejapa76
9. jan 2018

Držím palce. Daj potom vedieť

bielavila
9. jan 2018

@vejapa76 dakujem dam 😊

chrissie_kf
9. jan 2018

Ja som bola len zvedava ci tato metoda vychadza tak som si dala vyratat aj pohlavie, Ale nevychadzalo mi to, hlavne ako sa mi posunul cyklus boli tie cervene dni uplne mimo mojej ovulacie. bud som neotehotnela , alebo sa tak vselijak prekryvali tie dni a potom nas to prestalo bavit sulozit podla tabuliek😂. Tak sme sa vykaslali na to a casty sex s radostou to spravil velmi rychlo🙂 pohlavie bude ake bude🙂 takze u mna tato metoda neuspela vobec🙂 ale drzim palce tym co veria , aby vyslo ale myslim ze je to skor o nahode cely ten vypocet🙂

vejapa76
26. jan 2018

@bielavila tak ako? Testovala si už?

bielavila
29. jan 2018

@vejapa76 bohuzial nievyslo to, dnes som dostala menstruaciu...

vejapa76
29. jan 2018

@bielavila 😞 to ma mrzí. Asi nie je nad starého dobrého pána Jonáša. Keď rátal on - neviem o prípade že by baba neotehotnela. Čo sa nedá o tomto nim založenom centre povedať. 😞

bielavila
29. jan 2018

@vejapa76 aj mna to mrzi, velmi som dufala ze to vyjde, som tak sklamana ze neviem ci dnes zaspim a uz to budeme skusat bez jonasa😢

vejapa76
29. jan 2018

@bielavila želám nech sa čím skôr zadari ✊✊

bielavila
29. jan 2018

@vejapa76 dakujem moc

fineta
25. feb 2018

MUDr. Eugen Jonas este zije, vsak? Tento rok by mal mat 90. Len pre zaujimavost sa pytam.

vejapa76
25. feb 2018

@fineta nie. Už zomrel

fineta
26. feb 2018

@vejapa76 netusila som... ☹ nech najde svoj vecny pokoj.

Takze jeho metody prevzala dcera Stella. Ktovie, ci je v nich taka odbornicka ako bol pan doktor...

matilda72
6. mar 2018

Potrebujem sa poradiť....druhé bábo bolo podľa jonáš ale vtedy som mala ovu tak neviem či to vyšlo preto ale teraz všetky dátumy mi vychádzajú na začiatok alebo koniec ms...tak neviem či sa na to dať podľa toho, akože muž je proti sexu načervenú ale možno by sa dal ukacať ale neviem dosť mám aj strach lebo na mna sa len bacil pozrie a už mám niečo odspodu...a ešte jedna vec ma zaujíma neviem či ste boli na tejto stránke http://astrologie.najdise.cz/plodne-dny/jonasov... ale ked som pri druhom bábe žiadala o výpočet a chcela som dobrú životnosť lebo o prvé bábo sme prišli a tam mi dali dva dátumy ale ja som nechela otehotnie na jeseň a tak som išla na túto stránku a čuduj sa svete presne tie isté dátumy mi vyhodilo aj tam a tak reku skúsime to tam kde je číslo dva ale aj pri prvom nešťastnom tehu sme mali dvojku ale toto vyšlo...a teraz tam mám samé zlé napatové aspekty a otázka znie, otehotnela tu niektorá aj pri takých vysokých číslach a bábo sa narodilo v poriadku??? radi by sme po tomto cykle začala na bábe pracovať 😀 dakujem

danielak84
6. mar 2018

@matilda72 ja som podla jeho vypoctov mala mat dievcatko a aj podla tej stranky co si sem dala link a tam mi ukazuje riziko 4,za 2 tyzdne mam termin a bude to chlapcek takze vsetky tie vypocty su podla mna nepresne a neda sa na ne spoliehat.

matilda72
6. mar 2018

@danielak84 akože ja to hovorím mužovi ale on je presvedčený, že dorka je zdravá lebo sa to podarilo na jeho dátum ale tak spali sme deň a v deň dátume a ešte aj dva dni potom tak to vôbec nemuselo byť na ten deň ...no čo chlapi ale tak viem bojí sa aby sa nám to nezopakovalo čo pred dorkou...tak držím palce nech máš rýchli pôrod a maličký nech je zdravý ..juj ked to vidím a čítam, všade samá tehu tak chcem zase taký malý batôžtek

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre