MUDr. Jonáš. Skúsili ste jeho metódy?

cucuska
23. máj 2006

Ahojte. Počuli ste niekedy o doktorovi Jonášovi a o jeho metóde výpočtu pohlavia a životaschopného dieťaťa? Máte stým niekto nejaké skúsenosti?

danielak84
6. mar 2018

@matilda72 nam v r 2015 zomrela 17m dcerka a chceli sme dalsie babo co sa nam aj hned podarilo ale v 12tt sme o neho prisli.Dala som si spravit vypocet u Jonasa na pohlavie a zivotnost ale vobec mi neprisla odpoved a otehotnela som,maly ma 20m.Velmi som tuzila po dcerke tak som mu pisala znova,vypocet prisiel,drzali sme sa ho a aj tak to nevyslo.

jeanne0
13. júl 2018

Tiez som si dala spravit vypocet a idem podla neho prvi mesiac. Viem ze vela babam to nevyslo podla jeho vypoctov no ale co uz, topiaci sa aj slamky chyta. Tak drzte palce 😊

tanaalexdenis
17. júl 2018

@jeanne0 tiez som si dala spravit mam papiere len nerozumiem tam tym farbam,cervena,modra,zelena.Ked je cervena a zivotaschopne vtedy treba mat styk?

edriena28
17. júl 2018

@tanaalexdenis ano..vtedy...ale aj pocas zelenich. Ja som sla rok podla toho a nic. 😢

jeanne0
17. júl 2018

@tanaalexdenis ano den pred tou plnou cervenou a najlepsie je ked sa ti prekriva zeleny (ovulacia ) s cervenym

veroni_21
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
veroni_21
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
tanaalexdenis
17. júl 2018

@jeanne0 ako prekryva?take vobec nemam.Cervene zvlast dni a zelene zvlast.No napr.dnes mam plne cervenu.A to som den po mendzese.Ako tak pozeram na tie cervne policka tak su v pocas menstruacie.Modra je co?

chrissie_kf
17. júl 2018

@tanaalexdenis treba si poriadne precitat pokyny ktore dosli spolu s vypoctom . Tam to je vysvetlene ako sa to oznacuje v tom káendari co ti poslali .

tanaalexdenis
17. júl 2018

@chrissie_kf no uz som to parkrat precitala aj tak v tom nemam uplne jasno 😀

jeanne0
17. júl 2018

@tanaalexdenis nemusi sa prekryvat...tie cervene su vypocitane od Jonasa, vtedy sa mas snazit a menstruaciu mat mozes to neovplyvnuje jeho vypocty. Tie zelene su tvoje plodne podla menstruacie, tie ktore si pocitas ty sama.

tanaalexdenis
18. júl 2018

@jeanne0 dakujem.Takze v podstate cez cervene a zelene mozem.A ked tam pise iba pohlavie.Lebo su aj take kolonky kde pise pohlavie a k tomu zivotaschopne.Takze len vtedy mozem otehotniet?

jeanne0
18. júl 2018

@tanaalexdenis to zalezi na tebe ci sa tym budes riadit, ja nepozeram ani pohlavie...mam cerveny stvorcek , plodne dni tak sa proste s drahym snazime a zbytok neriesim.

tojada
6. sep 2018

Ahojte, prosím, máte niekto link na knihu Zuzany Dziakovej, ktorá sa týka Jonášovej metody? Ďakujem

gabi1234
10. sep 2018

Ahojte, prosím, mamičky,ktorým sa podarilo vybrať pohlavie podľa Jonáša, otehotneli pred prirodzenou ovu alebo až po nej ? Teda červené dni boli pred alebo po? Ďakujem.

tanaalexdenis
20. sep 2018

@gabi1234 no my sme isli v den ked bol plny cerveny stvorcek.A podla menstrucneho kalendara som nemala este plodne dni.Ja verim,ze sa zadarilo😀

gabi1234
27. sep 2018

@tanaalexdenis Díky, držím palčeky.

gabi1234
30. sep 2018

@tanaalexdenis Vyšlo? Dúfam, že áno.

tanaalexdenis
1. okt 2018

@gabi1234 to dúfam,verím aj ja.Vo štvrtok by som mala dostat tak dufam,ze nedorazia 😀

jeanne0
1. okt 2018

My ideme podla jonadovho vypoctu uz pol roka a zatial nic

gabi1234
1. okt 2018

@tanaalexdenis Díky, tak potom napíš.

gabi1234
1. okt 2018

@jeanne0 Ahoj, a vyberáte si pohlavie, či sa len snažíte o dieťatko?

jeanne0
2. okt 2018

@gabi1234 len sa snazime na pohlavi nam nezalezi.

gabi1234
3. okt 2018

@jeanne0 Tak to by sa mali prekrývať tie jeho vypočítané dni s ovu a mali by ste byť obaja zdraví.

tanaalexdenis
3. okt 2018

@gabi1234 mne sa to vobec neprekryva s ovulaciou.

gabi1234
4. okt 2018

@tanaalexdenis Podľa výpočtov by malo výjsť aj pohlavie, ale aksa len snažíte o dieťatko, tak treba skúšať, ajkeď je ovulácia. Keď sa prekrývajú, tam je väčšia pravdepodobnosť otehotnenia.

tanaalexdenis
4. okt 2018

@gabi1234 isli sme na plno aj aj.

tanaalexdenis
5. okt 2018

Dostala som 😭😭😭

gabi1234
6. okt 2018

@tanaalexdenis Snáď sa niekedy podarí, aj nám totrvalo dosť dlho a nevedeli sme príčinu. Držím palčeky a nevzdávaj to.

tanaalexdenis
6. okt 2018

@gabi1234 ku chalanom som prisla hned na supu ani neviem ako,dokonca toho najmladsieho som si naplanovala a tiez na supu vyslo.No teraz😢je pravda,ze to bolo pred 10-timi rokmi cize som bola mladsia,chudsia...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre