MUDr. Jonáš. Skúsili ste jeho metódy?

Ahojte. Počuli ste niekedy o doktorovi Jonášovi a o jeho metóde výpočtu pohlavia a životaschopného dieťaťa? Máte stým niekto nejaké skúsenosti?
danielak84
6. mar 2018
@matilda72 nam v r 2015 zomrela 17m dcerka a chceli sme dalsie babo co sa nam aj hned podarilo ale v 12tt sme o neho prisli.Dala som si spravit vypocet u Jonasa na pohlavie a zivotnost ale vobec mi neprisla odpoved a otehotnela som,maly ma 20m.Velmi som tuzila po dcerke tak som mu pisala znova,vypocet prisiel,drzali sme sa ho a aj tak to nevyslo.
jeanne0
13. júl 2018
Tiez som si dala spravit vypocet a idem podla neho prvi mesiac. Viem ze vela babam to nevyslo podla jeho vypoctov no ale co uz, topiaci sa aj slamky chyta. Tak drzte palce 😊
tanaalexdenis
Dnes o 07:53
@jeanne0 tiez som si dala spravit mam papiere len nerozumiem tam tym farbam,cervena,modra,zelena.Ked je cervena a zivotaschopne vtedy treba mat styk?
edriena28
Dnes o 09:42
@tanaalexdenis ano..vtedy...ale aj pocas zelenich. Ja som sla rok podla toho a nic. 😢
jeanne0
Dnes o 09:52
@tanaalexdenis ano den pred tou plnou cervenou a najlepsie je ked sa ti prekriva zeleny (ovulacia ) s cervenym
veroni_21
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
veroni_21
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
tanaalexdenis
Dnes o 10:57
@jeanne0 ako prekryva?take vobec nemam.Cervene zvlast dni a zelene zvlast.No napr.dnes mam plne cervenu.A to som den po mendzese.Ako tak pozeram na tie cervne policka tak su v pocas menstruacie.Modra je co?
chrissie_kf
Dnes o 12:33
@tanaalexdenis treba si poriadne precitat pokyny ktore dosli spolu s vypoctom . Tam to je vysvetlene ako sa to oznacuje v tom káendari co ti poslali .
tanaalexdenis
Dnes o 12:56
@chrissie_kf no uz som to parkrat precitala aj tak v tom nemam uplne jasno 😀
jeanne0
Dnes o 15:22
@tanaalexdenis nemusi sa prekryvat...tie cervene su vypocitane od Jonasa, vtedy sa mas snazit a menstruaciu mat mozes to neovplyvnuje jeho vypocty. Tie zelene su tvoje plodne podla menstruacie, tie ktore si pocitas ty sama.

Začni písať odpoveď...

Odošli