MUDr. Jonáš. Skúsili ste jeho metódy?

cucuska
23. máj 2006

Ahojte. Počuli ste niekedy o doktorovi Jonášovi a o jeho metóde výpočtu pohlavia a životaschopného dieťaťa? Máte stým niekto nejaké skúsenosti?

bafka
6. okt 2018

po 2 rokoch keď sa nedarilo som si dala vypočítať. Pohlavie som si nedala. Keď mi to prišlo, všimla som si, že najväčšiu šancu som mala pred 3 dňami, ale to som mala neplodné dni. Ešte som sa zasmiala že hmm veď vtedy sme sex mali.... naštudovala som si kedy najbližšie je veľká šanca otehotnieť. No to sa ma už netýkalo, keďže som bola tehotná 🙂 Takže som otehotnela fakt v deň, čo bol výpočítaný, neplodný deň 🙂

gabi1234
6. okt 2018

@tanaalexdenis Neboj, isto sa časom podarí.

tanaalexdenis
7. okt 2018

@gabi1234 ja som strasne netrpezliva ja ked nieco chcem tak chcem to hned😀.
Aj psychyka robi vela,asi sa na to "vykaslem" nebudem kontrolovat plodne,neplodne,cervene,zelene stvorceky...

jeanne0
17. okt 2018

@gabi1234 tri cykly sa prekryvali teraz a potom uz uplne mimo ovu, tak tri styri dni po nej

gabi1234
17. okt 2018

@jeanne0 A podarilo sa už?

jeanne0
18. okt 2018

@gabi1234 nepodarilo a za chvilocku to bude rok...dalsi vypocet si uz nedam

palculienka21
30. dec 2018

Ahojte, prisiel mi Jonasov vypocet (IV. vypocet plodnych dni na vypocet zivotaschopneho dietata (mala som komplikacie)) a nejako mi to nedava zmysel. Mam si v nom znacit zelene dni (6 dni pred a 6 dni po vypocitenej ovulacii). A podla neho k pohlavnemu styku ma dojst pred plne cervenym dnom. Je tam vsak uvedene, ze v plne cervenom dni ako aj jeden den, ktory je pred nim, sa nesmu sucasne vyskytovat aj zelene dni, inak by sa bola pravdepodobnost dobrej zivotnosti a aj pohlavia znizila. Ale v tom obdobi zelenych dni mam mat ovulaciu. Vtedy vsak nemame mat sex? Nie je to divne?

mia2020
21. máj 2019

Ahojte pridavam sa do diskusie. Tie ktore ate si dali vypocitat pohlavie vyslo vam? Mne sa striedaju kazdy mesiac a btw sedi to presne s tou strankou co je zdarma tak teraz neviem..

paloma10
15. jún 2020

Ja osobne som neskúšala (ani nebudem) ale je to určite hlúposť. Aj logicky, aj podľa toho čo tu čítam 😅 A aké šťastie, že to nefunguje!!! 🙏🏻🙂🤗 Ešte to, aby sme si my sami určovali, kedy presne chceme otehotnieť, kedy nechceme, S AKÝM POHLAVÍM, och!!! 😨 Nie sme pánmi života, NAŠŤASTIE!!! 🙏🏻 lebo to by na zemi vyzeralo!!! 😓😕😉

stanka1977
7. nov 2020

Dobrý den chcela by som sa opýtat že nakoĺko moj muž ma 43 rokov a ja 43 či by bolo ešte aktuálne v takomto veku mať do budúcna ešte mať dcérku lebo už synov mám ako by som mohla presne vedieť že to by bolo dievčatko ďakujem za skoru odpoved

tanaalexdenis
7. nov 2020

@gabi1234 zadarilo sa 🤗🤗🤗.

tanaalexdenis
7. nov 2020

Ja som si dala maly vypocet a pohlavie mi vyslo akurat tie plodne dni som mala ine tesne po mendzese.

maialeo
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
miri55
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre