MUDr. Jonáš. Skúsili ste jeho metódy?

cucuska
23. máj 2006

Ahojte. Počuli ste niekedy o doktorovi Jonášovi a o jeho metóde výpočtu pohlavia a životaschopného dieťaťa? Máte stým niekto nejaké skúsenosti?

helenkasabinka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
helenkasabinka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bielalady
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
helenkasabinka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bielalady
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
helenkasabinka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
saxo
30. máj 2010

ahojte babenky, chcela by som sa vas opytat, ci mozem poprosit dr. jonasa aj pisomne o vypocet, ci k nemu treba ist len osobne? dakujem

bielalady
30. máj 2010

saxo, zavolaj na :035/6595 127, to máš naistejšie, maily sú trošku pomalšie na ich spracovanie, popros ich telefonicky, nech Ti prihlášku pošlú mailom, budeš to mať skorej ako poštou, potom to vyplniš a pošleš mailom, alebo poštou aj s úhradou bu´d prevodom, alebo za pomoci poštovej poukážky a príde Ti to 100% tne, Hlavne dúfam, že máš dobre nastavený mail a dosť voľnej kapacity, aby si nemala také problémy, ako horespomínaná Helenkasabinka.... Prajem good luck...

saxo
30. máj 2010

jeej, dakujem. uvidime co z toho bude. 🙂 bola tu aj akasi debata, ci do dotaznika napisat o umelom oplodneni. a preco akoze nie? ked mi uz ani to nepohlo, tak sa obraciam na neho...

bielalady
30. máj 2010

no o tom mu nehovor, on neuznávam umelé oplodnenia, on robí výpočty podľa Tvojho narodenia a verí, že všetko je v Božích rukách, vraj žena môže otehotnieť pokiaľ je zdravá... Ty si už bola na iui alebo ivf?

saxo
30. máj 2010

3x ivf. no uz som si medzitym precitala jeho web stranku. no to mu teda nejdem pisat. No zdrava zena podla mna otehotnie hned, obracaju sa na neho len "nezdrave". ja mam upchate vajcovody, tak som zvedava, co uz len vyrata...

bielalady
30. máj 2010

a bola si na prefukoch???

saxo
30. máj 2010

nebola, lebo mam na nich zrasty z nejakeho zapalu, o ktorom som ani nevedela. bola som u kadejakych odbornikov a zhodli sa vsetci na ivf, len ani to sa akosi nedari, tak chcem skusit nieco new..

elvimska
30. máj 2010

jaj,babenky...to ste tu ale rozbehli debatu.... 😎
na margo emailu by som povedala,ze mne prihlasku poslali emailom z adresy, ktora je funkcna a platna . Potom som im pisala, lebo som mala nejaky problem s menstruaciou, tak ci to nahodou nebude vadit a odpoved som dostala hned ale o 20 minut na to,co som tam email pisala, takze by som netvrdila, ze emaily su pomalsie na spracovanie 😀
ale kedze som videla aku debatu ste tu rozprudili,tak som zavolala (normalne az som jej zavolala) tej mojej kamoske,co sa pozna s dcerou doktora jonasa , ze nech vyzisti ako to tam vlastne chodi.....no,a cuduj sa svete..... 😀
vraj,ci uz ked si tam zavolate alebo napisete na info@centrumjonas.com tak Vas neposlu do kelu 😀 vraj,ked to bude nejak moc odveci,co sa budete pytat,tak vam akurat povedia,ze s tym sa nezaoberaju ale,ze inak nemaju problem, takze helenkasabinka,neboj sa nic, pokojne si tam napis,ci zavolaj 😀
a ty si vlastne spominala,ze si tam u nich bola, a to si sa tam k nemu normalne objednala ci ako??? 😎

pastelak
30. máj 2010

ahojte,
citam tu vase prispevky a len by som chcela doplnit na to IVF, ze sice dr.Jonas s nim nesuhlasi, ale ak ziadate vypocet a predtym ste podstupili IVF(hoci i neuspesne), tak je to tam dobre pripisat ako poznamku, pretoze v tomto pripade sa robi vypocet pre dobru zivotaschopnost (IV.skupina).

amadora
31. máj 2010

bielalady a ty si taký odborník tu na túto tému? hm, už asi máš 4 deti doma.... ale každému ako mu Pán Boh dopraje a keď tak čítam tvoje reakcie tak v tvojom prípade má Pán Boh asi zmysel pre spravodlivosť lebo takej žene čo niekomu povie že načo mu je druhé dieťa keď jedno zdravé má nedoprajem ten pocit byť matkou vôbec!!! takže si rieš svoje komplexy inak a nerýp tu do ostatných, dobre? a vráť sa keď vyrastieš z detských plienok a názorov a budeš zrelá rozumovo mať deti... ak to niekedy bude

helenkasabinka
31. máj 2010

@amadora 😉 vystizne 😉

dianka08
31. máj 2010

najvacsie "odbornicky" a provokaterky zaroven su posledne dve prispievajuce 😀
ak je v nejakej teme hadka alebo ostra vymena nazorov, tak amadora ani helenkasabinka v nej urcite nechybaju 😀

helenkasabinka
31. máj 2010

dianka esteze to ty tvrdis 😉

helenkasabinka
31. máj 2010

dakujem adminke za vyriesenie problemu

bielalady
31. máj 2010

no to máš šťastie, lebo inak by si sa musela pred ostatnými hanbiť...

helenkasabinka
31. máj 2010

😀

klara_klara
1. jún 2010

Chcela by som si naplanovat druhe babatko ale zelali by sme si dievcatko. Myslite ze nam to Jonas bude vediet vypocitat? Aka je uspesnost ak s tym niektora mate skusenosti a este ako sa to vlastne da objednat? aky je postup? Dakujem za odpovede. 😉

pastelak
1. jún 2010

no tak kamoske sa podla jeho vypoctu po dvoch dievcatach narodil chlapec a tak, ked som pomyslala nas druhym babom, tak aj ja som si dala vypocitat a po chlapcovi sa mi narodilo dievcatko.ako to tu uz spominali vyssie, staci zavolat na 035/6595127 alebo skus stranku http://centrumjonas.com/slovak.html
drzim palce

klara_klara
1. jún 2010

pastelak dakujem idem tu stranku pokukat a verim ze sa podari 😉

carmenuska
1. jún 2010

ahojte, skusate niektora momentalne podla jeho vypoctov? Nam sa nedari 3 roky a v maji sa nezadarilo, tak ideme dalej a dufame, ze jonas zaberie aj u nas....

dijanka
1. jún 2010

ahoj carmenuska, ja skúšam tiež už druhý mesiac podľa jeho výpočtov a nedarí sa 😢 , my sa snažíme už 1,5 roka, tak hádam, že jeho výpočty zaberú....životaschopné mimčo mi vypočítal až na september....tak bude musieť ešte počkať.....ale samozrejme, že žiadny mesia nenechám prepadnúť, bez snaženia 😵

pastelak
1. jún 2010

dievcata, len nezufajte!
mne to vyslo az na predposledny termin.asi je to individualne, pretoze moja spoluziacka sa snazila 3roky a k tomu ma len jeden vajecnik a podla vypoctu otehotnela na prvy termin, ktory skusili a teraz ma maly 6mesiacov 🙂 .
no a teraz som zistila, ze aj moja sesterka mala vypocet, pre dobru zivotaschopnost, nakolko mala 2potraty a jej to prvy rok ani nevyslo a podarilo sa jej otehotniet skoro po 2rokoch,ale vsetko prebehlo bez komplikacii, takze vravela, ze co su ti dva roky...
drzte sa!!

klara_klara
2. jún 2010

baby este otazka...pre tie jeho predpovede potrebujem mat pravidelnu menstruaciu? a ak nemam kolko dozadu menstruacii mam vediet terminy. dakujem

pastelak
3. jún 2010

napises kedy bola posledna a das, ze je nepravidelna.nie je to zavisle na pravidelnom cykle.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre