MUDr. Jonáš. Skúsili ste jeho metódy?

cucuska
23. máj 2006

Ahojte. Počuli ste niekedy o doktorovi Jonášovi a o jeho metóde výpočtu pohlavia a životaschopného dieťaťa? Máte stým niekto nejaké skúsenosti?

arianna
20. feb 2007

Ahoj. Tiež som mala od Dr. Jonáša vypočítané termíny na celý rok a nevyšiel ani jeden. ☹

cucuska
autor
22. feb 2007

veď to. uvidíme

andulik
28. feb 2007

ahojte aj ja som si objednala kalendar u Jonasa.Ja som s nim osobne telefonicky volala, že či to je aj pre mna platne ak viem že manžel ma zly spermiogram,on že vraj to nie je dôvod, aby som nezostala tehotna, vraj ma vyhodnotenu štatistiku, ženám ktorým sa podarí otehotnieť podľa jeho kalendára, mu ho zašlú naspäť a uvedu príčinu,prečo o kalendar zažiadali, vraj mu vyjde daka knižka a tam su uvedene aj zeny ktore otehotneli so zlym manzelovym spermiogramom, takze uvidim, rada by som tomu verila 😖

cucuska
autor
28. feb 2007

andulik ja ti neviem. ja som mala termín teraz 4 dni pred MS a MS dorazila. Strašne som tomu verila. Bodaj by sa ti to splnilo a vyšlo. Ja som dostala MS toto už bol tretí termín od neho a zatial nič. veď uvidíme.
Držim ti veľmi moc palce.
A ozaj manželovi nedali žiadne lieky na úpravu ?

andulik
2. mar 2007

Ahoj Cucuska, manžel berie len vitamíny, vraj lieky na to neexistujú.Vari poznáš dáke, ktoré pomáhajú?

cucuska
autor
2. mar 2007

moj manžel ma kamaráta, ktorého spermie boli lenivé alebo čo. No a lekár mu dal nejaké lieky a lietali ako strely 😅

tucniacik
2. mar 2007

k tomu jonasovi, ja mam kalednar tiez a zatial som ho ale nepozila, no - som v kontakte s pani, ktore sa zabera planovanim rodicovstava, hlavne bazalnou teplotu, a pytala som sa jej, ci je mozne aby zena otehotnela mimo termin ovulacie, tak ako to jonasa udava, ze tesne pred alebo po alebo pocas menstruacia, a ona povedala, ze tomu neveri, a ani tomu, aby zena ovulovala v mesici dva krat - raz podla mesiaca a raz podla svojho cyklu... ale - ze otehotnenie pocas menzes je mozno a dost pravdepodobne, hlavnu u zien, ktore maju kratsi cyklus a teda skorsiu ovulaciu, ze pocas menzesu je v tele pre spermie priam idealne prostredie a dokazu tam prezit nazaoj velmi dlho, cize ak je styk pocas menzesu,a ovulacia pride az niekolko dni pomenzese, spermie si na to pockaju... ja uz tomu jonasovi neverim vobec...nema to logicku, a tie terminy - ved ono sa stava ze sa zhodnuju s terminmi ovulacie a preto to aj mnohym dievcatam vide... a ze 99%uspesnost, to je teda dobra blbost...

melory
2. mar 2007

ak to tu bolo spomenute tak sa ospravedlnujem za to ze som leniva si precitat dozadu par stran, ale zaujima ma info ci vypocita aj pohlavie a ako to funguje a kolko to stoji a kde o to ziadat.

cucuska
autor
2. mar 2007

ja tomu neverím

cucuska
autor
2. mar 2007

mna to moc sklamalo 😢

melory
2. mar 2007

a na 99% to moze byt?

tatiana
2. mar 2007

Baby, keby to bola pravda - on sam by nemal 12 ci 13 deti ...
to som uz viackrat pocula ...
Ja by som mu nic nedala .... Je to minimalne divne ...

melory
2. mar 2007

ja som to chcela pre svagrinu, lebo ma dvoch chlapcov, ona otehotnie lahko, len uz by chcela dievcatko.

tatiana
2. mar 2007

Neviem ako moj datum narodenia a cas moze ovplyvnit ci v ten dany den splodime dievcatko alebo chlapceka ...
Nikomu neberiem nadej, drzim kazdemu palce - mozno aj ja budem niekedy v situacii, ked budem na pokraji sialenstva ale jeho metoda sa mi naozaj nezda zalozena na logike a zdravom usudku.
Ked ma babo prist - ono pride, skor ci neskor ale milovat sa v dany nakazany den mi pride ako parenie ☹

Baby, babo pride a bedete happy ako nikdy 😉 pevne verim 🙂

marcela24
2. mar 2007

ahojte, ja mam tiez od neho vypocitany kaledar. uz sme to vyskusali 3 x a zatial nic a kedze teraz mi MS meskala 5 dni, tak ani neviem ci sa mozem podla toho dalej riadit, lebo tym padom aj ovulacia sa mi posunula a on mi to vypocitaval pri 26 - 28 DC. tam neviem, ale kazdopadne skusat budeme dalej podla neho. ved nas to nic nestoji. tak uvidime. clovek , ked je uz zufaly siaha po vsetkom moznom , co by len mohlo pomoct k vytuzenemu miminku 😉

melory
2. mar 2007

maca potom sa ozvy ako si dopadla, a mas aj pohlavie vypocitane ci len oplodnenie

marcela24
2. mar 2007

melory - vraj vie vypocitat ajchlapca alebo dievca, ale je nutne uviest presnu hodinu narodenia - ja som platila myslim 450,-Sk za najpravdepodobnejsie dni oplodnenia. Neviem ci na urcenie pohlavia , nie je drahsi.

marcela24
2. mar 2007

nie nemam pohlavie, pretoze presnu hodinu som nevedela, len priblizne. takze mam len oplodnenie, ale fakt teraz neviem ci sa mozem podla toho riadit, ked sa mi rozhadzal cyklus.

melory
2. mar 2007

ved skusim nieco vyzistit cez net a ak nie mne to je uz jedno ja uz by som chcela ukoncit plodenie a rodenie na 10rokov ale svagrina by tak chcela dievcatko a chcem jej dako pomoct.

marcela24
2. mar 2007

tu je jeho adresa: Dr.Eugen Jonáš,Zakostolská 7,94145 MAŇA - a www.centrum.jonas.com - tak skus to dat svagrinke 😉 nech skusi

melory
2. mar 2007

dakujeme

cucuska
autor
2. mar 2007

ja už pol roka skúšam a nič. som po dvoch potratoch a tak som bola veľmi nadšená keď som sa o ňom v nemocnici dozvedela a tak som si ten kalendár objednala. Aj teraz sme mali termín 4 dni pred MS a nič ničsa nestalo. MS prišla a tehu nie som. Bola osm veľmi sklamaná pretože som si od toho sľubovala naozaj veľmi veľa, veď viete topiaci sa aj slamky chytá. Takže tak. Všetkým moc držim palce aby boli skoro tehulky. nech sa Vám to všetkým podarí či už s Jonášom alebo bez Jonáša

ikke
2. mar 2007

melory,
podla mna na tejto nemeckej stranke (bola tu uz skor spominana, cca str. 2)
http://www.leichte.info/fuer_Frauen/kosmobiolog...
to ruzove policko s W a modre policko s M znamena pohlavie dietata.
ale podla mna je tato metoda tak na urovni horoskopov... 😉

tatiana
2. mar 2007

ikke a autor je ten isty- jonas ...

ikke
2. mar 2007

ta nemecka stranka ma napisane nieco v zmysle "kozmobiologicke ...cosi... PODLA doktora jonasa" (sorry, ja nemecky neviem 😉 )

cucuska
autor
2. mar 2007

drzim vam palce, ak to niekomu vyjde dajte vediet pa

andulik
5. mar 2007

Ahok Cucuska, prosím ťa mohla by si mi zistiť názov toho lieku čo bral ten známy, lebo nám každý hovorí že neexistujú nato lieky, ďakujem

melory
5. mar 2007

ikke to ale moze precitat kdo vie nemecky 😀

cucuska
autor
6. mar 2007

andulik pracujem na tom

ikke
6. mar 2007

melory, nemusi, staci ak vie holandsky 😎

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre