MUDr. Jonáš. Skúsili ste jeho metódy?

cucuska
23. máj 2006

Ahojte. Počuli ste niekedy o doktorovi Jonášovi a o jeho metóde výpočtu pohlavia a životaschopného dieťaťa? Máte stým niekto nejaké skúsenosti?

zuzusteiner
29. jún 2010

Ahoj babenky,tak aj ja uz patrim do klubu pana Jonasa🙂 Teda presnejsie,aj my s muzikom zaciname snazilkovat 🙂

zuzusteiner
29. jún 2010

TINIPINI: to neva ze si dostala mrchu na cerveny den,treba snazilkovat aj ked to dostanes! Vtedy sa otehotnieva najlepsie,spermie prezivaju najdlhsie v takom prostredi.A u teba to tak asi vyslo podla kalendara.

dijanka
30. jún 2010

ahojte baby 😉 kooooooooonečne som sa dostala k pc, mala som rušný minulý tt a víkend rušný....ale už je kľud...nie žeby som sa chcela chváliť, ale mala som narodky , tak od piatka som oslavovala.............ešte zajtrajší deň prežiť.....tak carmenuska, to si ma moc nepotešila, že zápal... ☹ , a ostatné výsledky už máš?????hmmmmmm?my sme tieto moje červené dni moc nesnažilkovali, lebo som bola skoro každý deň v liehu 😀 😀 😀 a to by potápačom asi neprospievalo....takže asi až budúci mesiac.....

dijanka
30. jún 2010

tinipini, dúfam, že ty si snažilkovala viac 😀

zuzusteiner
30. jún 2010

@dijanka Achojcek,no co ti ja poviem,moj muzicek chodi robit na tyzdnovky a byva doma len piatok vecer a vikend:( Tak uz som ratala a pozerala do jonasovho kalendara ze ci sa nam to vobec bude zhodovat to nase snazenia,ked teda furt neni doma.No som zvedava.

zuzusteiner
30. jún 2010

@dijanka Inak vsetko najlepsie!!!!!!!!!!!! 🙂 🙂 🙂

dijanka
30. jún 2010

zuzusteiner, ďakujem 😉 , neboj klapne vám to...môj mm tiež má blbú prácu....raz je na týždňovkách, inokedy chodí každý deň domov...takže tiež žiadna sláva, aby sme všetko uhrali podľa výpočtov....

zuzusteiner
30. jún 2010

@dijanka No ved pokusame sa vyse dvoch rokov,a od kamaratky som sa dozvedela o panovi Jonasovi,tak verim tomu ze nam to teraz vyjde.Ak to vyjde dam samozrejme vediet 😉 Momentalne som ako na ihlach,buduci tyzden ideme na to,sexi pradielko mam uz vybrane a aj taktiku na muza ked pride domov,chichi 🙂

tinipini
1. júl 2010

@zuzusteiner

ja cez mrchu nechcem, blé 😝

to nič, ideme dalej, nie??

dijanka
1. júl 2010

baby, ani ja si to neviem predstaviť cez mrchu...bleee 😝

zuzusteiner
1. júl 2010

hej babenky,je to sice neprijemne a my baby s toho asi pozitok mat nebudeme ale tak za pokus to stoji,ha?teda my sme skusali uz selico,hehe minule som sa dozvedela od kamaratky ze tiez sa pokusali o bejbi tri roky a skusala vselico,po sexe myslim,stojku,dokonca si raz "potom" aj tampon dala ze aby "vsetko" zostalo vnutri a nevyslo na zmar🙂))))))))))))))))))))))))))) poviem vam sialene veci sme schopne urobit pre bejbi.

zuzusteiner
1. júl 2010

inak babenky?stalo sa vam ze ste po pohlavnom styku krvacali????sak mi to pripadalo jak prvy raz.musim podotknut ze sme abstinovali dva tyzdne a teraz toto.hmmm

reivka
6. júl 2010

tuto už nikto nepíše? tak sa asi nemám koho spýtať 😕

carmenuska
6. júl 2010

reivka, pytaj sa 🙂 PO malej pauze som uz tu. Kocky, ja som bola s muzom v centre a dopadla som hrozne. Nasli mi PCO a endometriozu, tak Jonasa mozeme skusat kolko chceme. Doktor tvrdil, ze vobec tento mesiac nemam ovulaciu. Tak skoda penazi v nasom pripade za Jonasa. ☹

bielalady
6. júl 2010

carmenuska, a čo je to PCO a endometrioza?

rebeca_1
6. júl 2010

Ahojte,
ja som tiez mala vypocty od Jonasa a neotehotnela som. Mam vsak jednu klientku detsku lekarku a ona ma pocientky s Jonasovymi detickami. Tak asi na tom nieco bude.
Drzim Vam palce!

carmenuska
6. júl 2010

bielalady- PCO je syndrom polycystickych vajecnikov- neovulujem alebo len malokedy a kopu inych veci to este ma...a endometrioza je jednoducho povedane vystelka maternice je hocikde v tele- ja ju mam vo vajecnikoch, robia sa cokoladove cysty je to nevyliecitelne a velmi na to pomoze tehotenstvo, ked zena nema menzes, tu ju umlci nachvilu

dijanka
6. júl 2010

ahojky 😉 , carmenuska, nevešaj flintu do žita, ponám kopec žienok, ktoré otehulkovali aj s endometriozou....určite sa to podarí aj tebe....zrovná pred mesiacom mi tu jedna kočka písala, že má rohovinovú maternicu, zdeformovaný vaječník a edometriózu a že dr. ju chce dať do umelého prechodu na pol roka....chúďa, tak mi jej bolo ľúto...chcela písať aj dr. Jonášovi, no nestihla to 😵 zistila pred 2 týždňami, že je tehulka 😵 , tak nezúfaj, určite to bude o.k.,verím tomu...posielam ti aspoň troška pozitívnej energie

reivka
7. júl 2010

@carmenuska no ja som sa chcela opýtať, či mi platí výpočet dalej ak som prekonala potrat počas toho výpočtu alebo treba nový, lebo ja sa riadim stále podla toho starého

klba
7. júl 2010

ahojte baby, chcem sa s vami poradit. 😉
mam Jonasov vypocet a zacali sme planovat druhe mimi, povodne sme chceli dievcatko, ale cervene dni na vypocet dievcatka sme nestihli, tak sme skusali v zelene dni, bez ohladu na pohlavie.
23.som mala plne cerveny den a 25. mi zacali podla Jonasovho vypoctu plodne zelene dni a hned v prvy, druhy, treti a potom siesty zeleny den sme skusali (to znamena ze v 9.10.11 a 14.den po zaciatku menstruacie) a teraz neviem ci som tehu. 😕
Zatial mi test ukazal negativny vysledok, ale dala som si ho asi priskoro, na 8 den po prvom skusani.
Mam zvlastny pocit v zaludku, dost mi chuti jest a mam pocit ze sa mi v zaludku nieco deje, prsniky zatial nemam citlive ako pri prvom tehu.
Neviete mi poradit ci mozem byt tehu, ci aj v zelenych dnoch je vacsia sanca ze otehotniem, nielen v cervenych dnoch, ja som dost nedockava, nechcem cakat az do menzesu, ten mam najskor o tyzden.
Inak skusali sme aj den pred plne zelenym dnom, to je ten 14.den, tak neviem ci to vyslo.
Dakujem za rady a prajem pekny den. 🙂

klba
7. júl 2010

@reivka ked som ziadala o vypocet pre istotu som sa pytala cez telefon ci mam ziadat vypocet aj na zivotaschopnost babatka, kedze som z dvojiciek a moje druhe dvojca sa narodilo mrtve, to vraj neovplyvni vypocet.

ale ked som bola tehu prvy krat a hned na prvom sone v 8 tt mi zistili ze som mala v maternici druhy plod a samovolne zaniklo a obal sa samovolne vstrebaval, tak mi Jonasova manzelka povedala ze sa mam riadit vypoctom zivotaschopnosti plodu, nielen plodnych dni
aj ked co som pocula od gynekologa ze vela zien v rannom stadiu tehu ani nevie ze cakala dvojicky, vraj je to bezne ze prezije len jedno a ten druhy plod sa sam vstrebe a nepovazuju to za potrat, ale podla Jonasa to uz beru za potrat, takze osobne si myslim ze ten novy vypocet by si si mala dat vyhotovit, skus si to overit u Jonasa telefonicky. 😉

zuzusteiner
7. júl 2010

@klba hmmm no ja som pisala Jonasovej dcere ze aka je pravdepodobnost pocatia mimo cervenych dni ale ona mi odpisala ze 98percentna uspesnost je ozaj len v tych styroch cervenych dnoch ktore mam vyznacene a najlepsia pravdepodobnost den pred plne cervenym dnom.Hm lenze pocas ovulacie-zelene dni-si myslim ze takisto mozes otehotniet ked sa nejedna o pohlavie.Alebo napr.ked sa krizuju zelene dni s cervenymi tak nieje zarucene pohlavie ktore si si dala vyratat na ten urcity mesiac.To je veda co?V kazdom pripade drzim palceky aby vam to vyslo a dufam ze to vyjde aj nam.

klba
8. júl 2010

@zuzusteiner, diky, 🙂 ja si tiez myslim ze tie zelene su plodne, ved aj podla MS mi to vychadza na ovulaciu, akurat tam nie je iste pohlavie a najvacsia sanca je prave cez tie cervene a ten den pred plne cervenym.
A cervene zo zelenymi sa mi nekrizuju, mne to vzdy vyjde tak ze den dva po skonceni plne cerveneho dna mi zacnu zelene dni a najprv som mala z tolkych informacii gulas, ked som dostala vypocet. 😅

a co sa tyka Jonasovej metody, moja mama nemohla zostat druhy krat tehu a o babo sa snazili po narodeni sestry 9 rokov kym som sa narodila ja, dala si zaslat uz v tej dobe Jonasov vypocet a na zaklade jeho vypoctov som tu. 😉

a drzim ti palce nech sa rychlo zadari, kolko sa uz snazite, ak sa smiem spytat.

catty2010
8. júl 2010

@zuzusteiner

Ahoj Zuzi, drzim palce, aby to vyslo. Ja sa chcem tiez pridat k tejto metode, uz mi aj poslali zalohovu fakturu. Ale este predtym.....vedela by si mi poslat svoje zakaznicke cislo X, a potom by som si to vedela objednat uz so zlavou? vedela by si mi takto pomoct? mail: catty2010@seznam.cz
Diiiiiki velmi krasne. Ked vieme, tak si pomozeme.

klba
8. júl 2010

a zuzu uz som docitala, tak este raz drzim palce. 😉

catty2010
8. júl 2010

@klba
Ahojky,

ale ak by si mi vedela dat ty to zakaznicke cisielko........by som sa potesila.
takze ta jonasova metoda asi funguje? dufam, ze hej, ked sa do toho chceme pustit aj my s manzelom....
papa

klba
8. júl 2010

@catty2010 neviem ci som to pochopila spravne, myslis kontakt na Jonasa? 😉
lebo co si pred tym pisala zuzu tam pises ze uz mas zalohovu fakturu a o nejakej zlave, tak neviem co si myslela, ci ti staci jeho cislo a adresa. 😉
daj vediet, nie je problem, poslem ti do ip. 🙂

no a ci funguje? zarucit na 100 % ti to neviem, ale mojej mami pomohla a snad aj ostatnym sa zadari, drzim palce. 🙂

zuzusteiner
9. júl 2010

@klba Ahojky,no viesco sak aj ja som mala gulas a poriadny ked som ten vypocet dostala,najprv som skakala dva metre do vysky od radosti🙂 no a potom som asi tyzden studovala ze co a ako mam robit a nerobit.Hihi 🙂 No my sa snazime uz vyse dvoch rokov ale vzdy nieco bolo a nedarilo sa ☹ Sak mi dva roky trvalo kym som sa zotavila s hormonalnej antikoncepcie,lebo som mala hrozne nepravidelny cyklus,potom problemy v robote,v rodine zopar umrti ☹ no nazdar.Ale teraz to jednoducho musi vyjst.A ty si toho prikladom ty dietatko Jonasovie 🙂

zuzusteiner
9. júl 2010

@catty2010 Ahojky ake zakaznicke cislo myslis?Nejak si sedim na kabli 🙂

klba
9. júl 2010

zuzu, moc vam drzim palce nech to teraz vyjde a nech vas zle veci obchadzaju. 😉
inak mne HAK nerobila problem, hned po vysadeni som mavala pravidelny cyklus, az som sa divila a ked sme sa snazili o prve vyslo to po mesiaci od vysadenia HAK, co som ani nepredpokladala, len teraz som chcela dievcatko, ale ked vidim maleho zisiel by sa mu aj partak, tak vlastne mi je jedno co to bude, len nech je vsetko ok. 😉

mne s vypoctom pomahala kamoska, inak by som z toho bola jelen, aj ked som mala z toho gulas aj z jej pomocou, ale uz rozumiem,
mna poplietlo to, ze som cakala na menstruaciu a nakoniec som to pred odoslanim zabudla dopisat do dotaznika a Jonas mi tam napisal perom vzor ako sa znaci a to ma doplietlo lebo mi to nesedelo. 😅 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre