MUDr. Jonáš. Skúsili ste jeho metódy?

cucuska
23. máj 2006

Ahojte. Počuli ste niekedy o doktorovi Jonášovi a o jeho metóde výpočtu pohlavia a životaschopného dieťaťa? Máte stým niekto nejaké skúsenosti?

malicka158
30. júl 2010

@soni1
bud napis na mail info@centrumjonas.com alebo zavolaj 035/6595127 a oni ti poslu prihlasku, ktoru musis vyplnit.

malicka158
30. júl 2010

ako sa inak mame bubule? 😀
niektora nieco nove? 😎
@klba neamm ziadnu foto v kompe, takze musim nieco pohladat.

soni1
30. júl 2010

Ďakujem. Skúšala si to už aj ty?

soni1
30. júl 2010
malicka158
30. júl 2010

@soni1
ja mam vypocet doma a cakam na ten spravny termin, lebo by sme chceli dievcatko. 😎

soni1
30. júl 2010

@malicka158
Koľko ste platili za ten výpočet? A ten výpočet je na aké dlhé obdobie?

njonja
30. júl 2010

@marrad ano, mozem potvrdit to s tou mrchou. My sme otehotneli podla Jonasa s chlapcom a mrcha sa dostavila....

malicka158
30. júl 2010

@soni1
vypocet je na jeden rok. Uz sme to tu niekde spominali, ze je to 16,5 alebo 21,5

soni1
30. júl 2010

@malicka158
Ďakujem ti ešte raz za ochotu. Pá

@njonja
Vy ste otehotneli podľa Jonáša? A na prvýkrát, či ste skúšali dlhšie?

njonja
30. júl 2010

@soni1 Ale kdeze na prvy krat🙂 Skusali sme 2 roky!!! Jonas sice da najpravdepodobnejsi termin, ale to neznamena, ze vtedy aj otehotnies. Zena musi byt psychicky v pohode a nekoncentrovat sa na to. No a byt zdrava.... Ja som otehotnel, az ked som to nechala uuuplne tak. Potom som spytne pozerala a zistila, ze to bolo presne na den v jonasovho vypoctu, co sme toto .. a ja som zostala tehu🙂

soni1
30. júl 2010

@njonja
A podľa akých údajov to on vlastne počíta?

klba
30. júl 2010

jeeej a coze tu vsetky? 😉 ale ste sa rozpisali, idem vas docitat, aspon budem mat s kym kecat ked sme sa tu tak zisli. 😵

njonja
30. júl 2010

Je to podla astrologie. Musis dat den, mesiac, rok a hodinu tvojho narodenia. Cas narodenia co najpresnjsi, podla toho zavisi presnost vypoctu... Robi aj vypocty na zdrave deti, chlapcov a dievcata. Ked som si to davala robit ja, daval prvorodickam len vypocty na zdrave deti, druhorodickam aj ako "bonus" pohlavie. Ak to chces mat vsetko naraz, robia to aj cez chlapecdievca.sk. Len je to pooooooodstatne drahsie....

klba
30. júl 2010

@ lottys, dufam ze to vyjde, drzim palce, termin sa blizi, uz len par mesiacov. 🙂
a tu temicku do volnej som myslela ze vymyslime nejaky nazov temy, dame ju do volnej diskusie prip. do sukromnych tem a tam mozme spolu kecat aj o inych temach ako je Jonas, o detoch, o vselicom... ked si uz tak pekne vsetky spolu rozumieme. 😉 🙂

malicka158
30. júl 2010

@njonja
ono zavisi ktoru skupinu si vyberies.pohlavie sa myslim nepocita len pri malej trojke.

njonja
30. júl 2010

@malicka158 ked som si to davala robit ja, ako som pisala, sa to nedalo vybrat - resp dalo a on poslal len tie rizika a pravdepodobnosti. Ale mozno sa to uz casom zmenilo...

malicka158
30. júl 2010

@njonja
hlavne, ze mas doma mimco... 😀

klba
30. júl 2010

@ malicka158 sup hladat fotecku, nech vas rozoznam, ked mate rovnake fotky. 😉

@njonja, to rada pocujem, 😵 a som rada ze vam to vyslo. 😵

inak ja neviem vydrzat do toho terminu na babu, vypocet mam teraz od 18-21.8. ale toho 18-teho sa mi krizuje posledny zeleny den s prvym cervenym, najvacsiu pravdepodobnost mam 20-teho, tak snad mi ten jeden zeleny den nezmeni vypocet pohlavia 😅 , ak ano bude druhy chlap ale hlavne nech uz je, MD sa krati a este nie som nastavena na nastup do prace, obavam sa toho ze ked nastupim do prace tak skoro sa na MD nedostanem. 😝

klba
30. júl 2010

ozaj baby a chcem sa spytat, tie co planujete mimi podla pohlavia, spoliehate sa podla Jonasa na tie neplodne dni, alebo sa vtedy chranite inym sposobom?
My sme sa najprv chranili, ale teraz uz sledujem kalendar a ked mam zelene plodne dni chranime sa, ked cervene nie a ked neplodne tak sa nechranime. 😉
uvidim ci to coskoro vyjde, ak sa nebude darit skusime aj bez toho aby sme sa akokolvek chranili, hlavne nech je miminko. 😵

malicka158
30. júl 2010

@klba
my sa zelenym taktiez vyhybame a tie neplodne beriem ako neplodne... 😀

klba
30. júl 2010

@ malicka158 chapem. 😉 🙂
a este otazka, myslis ze ten jeden posledny zeleny den co sa mi krizuje s prvym cervenym ovplyvni vypocet pohlavia? 😅 😕

malicka158
30. júl 2010

@klba
presne to ma zaujimalo, tak som volala Dr.Jonasovi a pytala sa na to a vraj pred casom to este odporucali, ale potom bol nejaky pripad, kde to nevyslo, tak to neodporucaju.
som zvedava, ci sa to bude kryt mne... 😠

klba
30. júl 2010

@malicka158 to znamena ze nie je na 100 % zarucene ze bude zachovane dane pohlavie pri vypocte? dobre som to pochopila? 😉
no nevadi, aj tak skusime, hlavne nech sa zadari zdrave miminko. 🙂

marrad
30. júl 2010

@njonja
uplne normalna mrcha, klasicke dost silne krvacanie?

njonja
30. júl 2010

@marrad nie, taka slaba, trvala 1,5 dna🙂

malicka158
30. júl 2010

@klba
vraj moze prist k zmene pohlavia.presne tak, hlavne aby bolo zdrave 😎

lottys
30. júl 2010

Tak som sem dala už aj ja foto 😎

@klba môžeme založiť novú tému, žeby "snažilky august - december 2010" ?
My plánujeme, teda vlastne ja plánujem bábo podľa pohlavia, chceli by sme dievčatko. Ale keď to nevyjde nič sa nedeje, hlavne nech je zdravé. Tie červené a zelené dni pravdu povediac veľmi nesledujem, ale zase na druhej strane máme doma takú malú antikoncepciu (náš drobec), tak si teda veľa neužijeme. Dúfam, že budeme mať kedy splodiť naše druhé dieťa 😕

@njonja tak to je perfektné, že to takto vyšlo. Zaujímavé, že bola mrška len tak krátko 😲 Keď mi prišiel výpočet, som si tak pomyslela, že či to naozaj tak môže byť, že je mrška aj tehu, lebo o nikom takom som ešte nepočula.

njonja
30. júl 2010

@lottys moj gynekolog sa vyjadril, ze sa to stava.Vacsinou je menzes potom slabsi ako za normalnych okolnosti...

catty2010
6. aug 2010

@malicka158 , @klba
ja mam vypocet na zivotaschopnost, mame to mat koncom septembra, ale podla mojich predpokladov a vypoctov by prave v cervenych dnoch mali byt aj zelene a v materialoch od p. Jonasa sa pise, ze vtedy nema dojst k pocatiu, lebo sa vyrazne znizuje zivotaschopnost. ach jaj.....netesi ma to, lebo dalsi termin na dobru zivotaschopnost mame az v maji. co vy na to? myslim, ze v tom pripade sa asi oplati cakat az do maja.......len aby aj vtedy sa nekrizovali zelene a cervene dni.....

malicka158
6. aug 2010

@catty2010
joj, tak to ma moc mrzi, ze este sa ti to bude aj krizovat na tu dobru zivotaschopnost. 😝
Kamoske prisiel vypocet minuly tyzden a ma jednu zivotaschopnost za cely rok, tak bola dost sklamana, pretoze ma za sebou 2potraty a aj volala k Dr.Jonasovi a veru jej povedal, ze niekedy aj dva roky nie je dobre obdobie. Dufam, ze uz buduci rok to bude s nou lepsie, kedze oba potraty mala vlani...
no ja mam termin na dievcatko bud.tyzden, tak som zvedava, ci by to vyslo na prvy sup. 😀
jaaj babule, len drzim palce, nech to vyjde, hlavne pri tycg dobrych zivotnostiach.Verim tomu, ze pre kazdu raz bude dobre obdobie 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre