MUDr. Jonáš. Skúsili ste jeho metódy?

cucuska
23. máj 2006

Ahojte. Počuli ste niekedy o doktorovi Jonášovi a o jeho metóde výpočtu pohlavia a životaschopného dieťaťa? Máte stým niekto nejaké skúsenosti?

malicka158
10. aug 2010

@tinipini
velka gratulacia! 😎
tak nech je vsetko v poriadku 😉

mili78
10. aug 2010

....babenky mozno sa to nepodari kazdemu, ale urcite je tam velka sanca....nasa znama sa snazila 7r o dietatko a ked jej to vyratal tak po polroku otehotnela...len asi musi byt zena zdrava po fyzickej stranke...neviem ci by mne pomohol...trpim totiz syndromom PCO ☹

malicka158
10. aug 2010

@mili78
no ja ti neviem do akej miery je to u teba rozvinute, ale tak ma napadlo, nemala s tym problemy aj tvoja mamina a predsa otehotnela?

soni1
10. aug 2010

Ahojte baby, aj ja vás trochu poteším. Mojim dvom známym, tiež vyšli výpočty Mudr. Jonáša.

mili78
10. aug 2010

@malicka158 ....nie nemala....ona slapala na vypoctoch dr.Jonasa dlho, ale skor preto, aby vedela kedy mozu....to 😀 v tej dobe este nebola antikoncepcia na takej urovni ako teraz

lottys
10. aug 2010

@tinipini to je perfektné, gratulujem a prajem príjemné tehuľkovanie!

lottys
10. aug 2010

Ono je to ťažko, výpočet môže Jonáš urobiť, ale my musíme byť hlavne v pohode. Tak nám držím palce, nech sme rýchlo tehotné! 😉

carmenuska
12. aug 2010

ahojte, ja mam tiez vypocet od Janosa. Od maja sa podla neho riadime a nic. Teraz v auguste som mala plne cerveny den 1den pred ms. Uz som ju citila predtym ze sa blizi...myslite ze v takomto pripade to ma vyznam, ked sa blizila ms, nemohla som otehotniet......ci ako to je? My sa snazime o babo 3 roky, sme obaja ok, ani JOnas zatial nezabera....A vy co?

mili78
12. aug 2010

@carmenuska ....ahoj...no ja osobne som "Jonašovo dieta", aj moj brat 🙂 ale asi nič nie je 100% 😒
co som videla reportaz, tak Dr.Jonas tvrdí, ze aj pocas MS moze mat zena ovulku...a u mojej kamosky sa to potvrdilo, ta totiz otehotnela pocas ms...a vie to isto, lebo jej manzel vtedy pracoval vonku a bol doma len na par dni a zrovna vtedy mala ms...tak ja fakt neviem...tie nase telá si s nami robia co chcu 😝

catty2010
13. aug 2010

@carmenuska velmi Vam drzim palce, ked snazite uz 3 roky a vypocet od Jonasa mate na rok, cize nezufaj a verim, ze sa Vam to coskoro podari. My sa riadime iba podla dobrej zivotaschopnosti a na rok sme ich mali len 3.....a ked v case sa nam budu krizovat zelene dni s cervenymi, tak tiez asi nic z toho, lebo vtedy sa vraj podstatne znizuje dobra zivotaschopnost. Tak bude, ako ma byt.

soni1
13. aug 2010

Baby, aký je rozdiel medzi červenými a zelenými dňami?

wieruss
13. aug 2010

ahojte 🙂 velmi ma zaujala tato tema... mi by sme chceli s manzelom na buduci rok babo (pokusit sa) a ja osobne by som chcela chlapceka 😵 len neviem presne cas, kedy som sa narodila. Podla toho co som tu citala, myslite, ze bude velky problem s vypoctom? Nejak tak som sa uz stotoznila s myslienkou na babo a coraz viac sa s nou pohravam... 😀

malicka158
13. aug 2010

@carmenuska
joj, verim, ze sa ti cim skor podari otehu.. 😎 😎
aj moja kamoska otehotnela podla vypoctu priamo cez MS, takze asi sa to da.. 😀
isto za nejaky cas tu vsetky popiseme, jak sme tehu... 😎 😀

soni1
14. aug 2010

@malicka158 Ďakujem za odpoveď, ja som sa na niečo pýtala aj ich, len toto mi ešte nebolo jasné. Ale postupne sa do toho dostávam. Dúfam, že neprekážajú tie moje otázky.
A ty sa už podľa tohto výpočtu riadiš?

malicka158
14. aug 2010

@soni1
ale v poho...
ja mam vypocet druhy mesiac... by sme chceli dievcatko 😎

licha
14. aug 2010

Ahojte, veľa som čítala vaše príspevky a čím viac čítam, viac sa bojím. Len včera som písala pánovi Jonášovi, vkladala som doň toľkú nádej a tá sa tu úúúplne rozplinula. My sa s manželom ešte nepokúšame o bábo, bojíme sa začať, mám epilepsiu a moj manžel mi je tiež bratranec 3 stupňa a tak sa veľmi bojíme že by naše babatko nebolo zdravé. Dúfala som, že pán Mudr. Jonáš nám bude vedieť pomocť, no asi som to brala moc ružovo ☹

katavinka
14. aug 2010

@lila16 http://chlapecdievca.sk/index-5.html tu je stránka, kde si môžeš kalendár objednať. Ak chceš aj pohlavie, je to myslím spolu 28€ tak nejak.

malicka158
14. aug 2010

@licha
neviiem kam si pisala, ale kontakt na Dr.Jonasa urcite nie je chlapecdievca...to sa tu uz niekde rozoberalo, ze s tzm nic nemaju spolocne. A ja som za vypocet od Dr.Jonasa pre vyber pohlavia zaplatila 16,5e.

licha
15. aug 2010

@malicka158 - ja som pisala na centrumjonas, tak čakám čo mi odpíšu. Mne na pohlaví vlastne vobec nezáleží, len nech je mimino zdravé.

licha
15. aug 2010

Viete že dnes je presne 54 rokov, čo objavil prvé tézy v oblasti prirodzenej regulácie počatí??? 🙂

catty2010
16. aug 2010

@licha Ahoj, tak prave do Jonasa by som vkladala velku nadej na vypocet zivotaschopneho dietatka, kedze mas epilepsiu.......nezufaj, ale ver, ze dietatko bude zdrave a ze nezdedi po tebe....hlavne, aby to teba neohrozilo, asi by som zavolala panovi Jonasovi osobne, nielen cez mail. papa

abebydes
16. aug 2010

--- ahojte snazilky,
citam, citam, citam,tak , ze napisem;)kamoske sa podla vypoctu narodila dcera- je stastna ako blcha,kedze chcela mat doma babu 🙂 vypocet mam trosku zmapovany, lebo sme vzdy trpli,ci to vyslo alebo nie 🙂
takze teraz mam aj ja o zabavu postarane a chodim kocikat, zatial mala aj tak len spi ale podarena ako obrazok 🙂
soni1 - rozdiel medzi cervenymi a zelenymi dnami je taky, ze cervene dni mas dane - to su tie stanovene plodne dni,tie sa nemenia a zelene dni tie nejako suvisia s menzesom,ale aj to este myslim zavisi aj od toho aky mas vypocet
katavinka - chlapecdievca.sk to je nejaka podivna firma,co s jonasom nepracuje,len tam maju jeho meno , ale kamoska si dala robit vypocet priamo u jonasa , poslala email na info@centrumjonas.com a poslali jej prihlasku a v emaily pisali,ze jedine centrum jonas je na postovej adrese Mana , okres nove zamky
licha - kamoska bola po jednom potrate a jonas jej spravil vypocet s dobrym faktorom,ci jak sa to vola , takze urcite sa to nejako bude dat aj tebe spravit.
drzim palce vsetkym snazilkam, dufam,ze ja problem otehotniet nebudem mat, ale ak ano, tak urcite to jonas isti 🙂

catty2010
16. aug 2010

len tak mimochodom stranka chlapecdievca.sk........urcite sa nezhoduje s Jonasovou teoriou, pretoze on je veriaci krestan a jeho metoda sa nesmie pouzit na umele oplodnenie, zatial co oni to ponukaju. a okrem toho pytaju nehorazne peniaze a chcu zarabat na neplodnosti.........vobec sa mi to nepaci a niekto tej stranke aj tak naleti......ja som skoro tiez naletela, kym som sa nedostala na toto forum.

catty2010
16. aug 2010

Metoda podla Jonasa je vyborna aj ked chceme pocatiu predchadzat a nepouzivat bariery....ktore nie su prijemne pre telo a castokrat nezdrave

klba
17. aug 2010

ahojte kocky moje, 😵 po case sa hlasim. 🙂
zajtra mi zacinaju cervene dni na babu, tak drzte palcose, dufam ze to vyjde. 😉

ste toho dost popisali, neviem komu co skor. 😅

@wieruss, myslim ze bez presneho casu narodenia sa neda vypocitat pohlavie, ale vypocet bez udania pohlavia ano, ale ak to bude mozne nic nie je stratene, 🙂 skus behnut do porodnice kde si sa narodila a vyhladaju ti v zaznamoch presny cas narodenia, myslim ze je to platene ale je to skor symbolicka cena. 😉

@soni1 myslim ze kazda z nas sme mali vo vypocte spociatku chaos a na to je tu tato tema aby sme sa podelili o nase poznatky, tak sa kludne pytaj ked ti nieco nebude jasne. 😉 🙂

@licha, mam kamosku co je silna epilepticka a uz ma dve deticky, verim ze sa aj vam podari, skus sa riadit podla tej zivotaschopnosti, tam je velka sanca ze bude mimi zdrave a ak mas nejake otazky skus Jonasovi zavolat priamo a zodpovie ti vsetky otazky, verim ze ta to trosku povzbudi do snazilkovania a podari sa zdrave mimi, drzim palce. 😉

@catty2010 original je len jeden. 😉 😎

soni1
19. aug 2010

Ahojte babenky, dnes som posielala prihlášku Dr. Jonášovi, neviete ako dlho sa čaká na ten výpočet?

klba
19. aug 2010

@soni1 on ti uz poslal dotaznik kde sa vypisuje datum narodenia, cas a pod... spolu zo sekom na uhradu?
Ak ano tak po nabehnuti penazi na jeho ucet ti obratom posle vypocet, t.j. rataj cca 4 dni po uhrade, dva dni na nabehnutie penazi a dva dni cesta postou. 😉
Ja som si prefotila sek o zaplateni a spolu s dotaznikom som kopiu seku vlozila do obalky a do 2 dni som mala vypocet doma, kedze som nemusela cakat na nabehnutie penazi na ucet. 😉

soni1
19. aug 2010

@klba Ďakujem. Som veľmi zvedavá na ten výpočet. Ja som si dala výpočet životaschopného dieťaťa. Ako dlho sa týmto výpočtom riadite? Alebo už máte mimi práve z tohto výpočtu? Ak ano, ako dlho ste sa snažili?

bila
20. aug 2010

ahojte,
citam vas tu uz velmi dlho, len som nechcela sa sem zapajat, nakolko som si chcela byt ista, ze vsetko je ok. Ale uz mi to neda.
Aj ja som otehotnela podla vypoctu od Dr.Jonasa. Kedze mam vazne zdravotne problemy, mala som vypocet na dobruzivotaschopnst, takze terminov ako safranu, ale podarilo sa. Uz mam potvrdene, ze to bude chlapcek, presne ako mi vyratal a vsetko je v poriadku. 😀
takze vam velmi vsetkym drzim palce, nech to ide... 😎
No a citam tu, ze si dat robit vypocet cez chlapecdievca.Tak vam popisem svoju skusenost. Som myslela, ze je to Dr. Jonas, dala si tam urobit vypocet, zaplatila zan 60eur a potom zistila, ze som iba pekne naletela a tak sa obratila na original, stalo ma to 20eur a bolo to uplne nezhodne.Takze 60eur putovalo do kosa a Dr.Jonas bol uspesny... 😀

soni1
20. aug 2010

@bila ja len čakám na výpočet od Dr. Jónáša, ale vkladám do neho veľkú nádej. Za akú dobu sa ti podarilo otehotnieť podľa toho výpočtu?
A ak sa môžem spýtať, píšeš, že máš vážne zdravotné problémy a teda aj napriek tomu si vedela podľa Jonáša otehotnieť? Môžeš mi o tom bližšie napísať? Pokojne aj do IP. Pýtam sa preto, lebo aj my sme už prešli všeličím, ale zatiaľ neúspešne. ďakujem za odpoveď.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre