MUDr. Jonáš. Skúsili ste jeho metódy?

cucuska
23. máj 2006

Ahojte. Počuli ste niekedy o doktorovi Jonášovi a o jeho metóde výpočtu pohlavia a životaschopného dieťaťa? Máte stým niekto nejaké skúsenosti?

bielalady
2. okt 2010

@happy12 blahoželám.... 🙂

soni1
4. okt 2010

Ahojte baby, kde ste všetky?

lottys
4. okt 2010

@happy12 gratuľujem, je to super 🙂

donalona
4. okt 2010

ahojte baby, no ja mam vypocet ale bez peciatky dobrej zivotaschopnosti..no ale skusame, 2x nam to uz od Jonasa nevyslo. a teraz, akurat dnes mi gynek zahlasil, ze mam daku bakteriu a dal tbl a zajtra mame den D na skusanie..aj tak skusime no a potom nasadim tbl, aj ak by to vyslo, nemalo by to v prve dni sukodit, kedze dieta neni daky cas napojene na matku.. no ale aj tak, neviem neviem ako toto cele dopadne..

katrin21
5. okt 2010

ahojte baby,.. citala som co ste popisali od stvrtku... este nie cele, nestiham...
helenkasabinka: aj mne vyratal asi 5 - 6 terminov na DŽ, tak sa tesim, lebo ich mam teraz od oktobra do decembra, a tusim este v marci a juni...teraz ma byt baba, ale sa mi aj kriuzovat budu so zelenymi,ale kaslem na to( ja mam vypocet IV), budeme skusat, lebo je tam baba a ak moze dojst k zmene pohlavia vtedy, bol by chalan 😀 a to by bolo super !
ale mne zacal haprovat cyklus.... minule som dostala o 2dniskor( 26dni) a teraz az o 4 dni(!) , coze len 24dni bol cyklus.. nechapem, to som v zivote nemala takto..pritom aj ŠŽ mam v poriadku, vsetko OK a toto..... tak zacinam pit zensky caj a uvidime.....
ale aspon na to je to dobre, ze uz v novembri, decembri sa mi to pekne posunie asi, a nebudu sa mi krizpovate cervene a zelene dni 🙂 takze vsetko zle je na nieco dobre🙂

katrin21
5. okt 2010

@helenkasabinka a gratulujem!!! super! budete mat junove dietatko 🙂

helenkasabinka
5. okt 2010

@katrin21 no mne sa teraz skrizil prvy cerveny den s poslednym zelenym a vo vypocte som mala uvedene dievcatko tak som zvedava co z toho bude nakoniec 😕 my by sme chceli aj druhe dievcatko ale ked nebude budeme nadovsetko aj chlapceka lubit hlavne aby bol zdravucky 😵 😵 😵 😵 😵 😵 ja idem zajtra ku gyndovi tak snad bude vsetko v najlepsom poriadku a tebe teda v dobrom zavidim,ze mas tolko DZ po sebe to je uzasne ja by som musela dlho cakat na talsi termin Dž ak by sa teraz na prvy sup nezadarilo 😅 to je teda stastie ze sme splodili babatko hned na prvy termin 😵

drzkam palceky aby vam vyslo take pohlavie ake si zelate 😵

katrin21
5. okt 2010

dakujem , aj ja tebe zelam vela stastia🙂

soni1
6. okt 2010

Ahojte baby, chcela by som sa opýtať, keď sa mi červené dni križujú so zelenými, ale len prvé dva červené dni tie zvyšné dva už nie, aj tak môže prísť k zmene pohlavia a k zmene DŽ? Tak by sme sa mali snažiť len ten deň pred plne červeným dňom, lebo ten sa už nekrižuje so zeleným. Dúfam, že ste porozumeli mojej otázke.

helenkasabinka
6. okt 2010

@soni1 ano presne viem co myslis,jonas tvrdi ze sa nesmie ani jeden den krizovat s cervenymi dnami no mne sa teraz krizoval posledny zeleny s plne cervenym a otehotnela som hned a pri malej som mala tiez vypocet a krizovali sa mi dokonca vsetky cervene dni so zelenymi a mala som ukazkove,bezproblemove tehotenstvo aj porod bol v pohode ale pohlavie je ine ako on napisal kvoli tomu,ze sa to krizilo-mala som tam chlapce a kvoli skrizeniu tych dni je dievcatko ale nam to vobec nevadilo kedze dievcatko sme aj chceli 😵 😵 😵

teraz som mala napisane dievcatko a ten posledny zeleny sa mi skrizil s prvym cervenym tak ktovie ci nebude chlpacek,ale nam je jedno co to bude,hlavne aby bolo zdravucke 😵

pifina
6. okt 2010

@helenkasabinka mala si pocitanu aj dobru zivotnost? lebo pri krizeni tych dni on potom za tu zivotnost neruci, ak som to spravne pochopila ...

helenkasabinka
6. okt 2010

@pifina hej mala som ale ja verim,ze to bude dobre 😉

pifina
6. okt 2010

@helenkasabinka drzim palce, budem ta tu "sledovat", mne sa tiez asi budu krizit tie dni ...

bestmolly
6. okt 2010

ahojte...chcem sa spytat,tiez mame doma vypocet od p.Jonasa 😉 ...snazili sme sa podla toho prvy mesiac 😕 ....zelene dni mam uplne inde,ako plne cerveny den vyznaceny Jonasom...ten bol 4dni pred mrchu,ktora prisla 😠 ...myslite,ze je este sanca???? aj ked prisla mrcha 🙄 ?
Alebo ako je to,ked je cerveny den tesne pred bliziacou sa mrchou?

domenique
6. okt 2010

@helenkasabinka ahoj mozem sa spytat, ako dlho trva, kym mi Jonas posle vypocet?

pifina
6. okt 2010

@domenique do 2 tyzdnov

helenkasabinka
6. okt 2010

@domenique vacsinou tyzden az dva ale ja som mala do tyzdna doma 😉

helenkasabinka
6. okt 2010

@pifina dakujem tak bola som dnes na sone u doktora a tehotenstvo je potvrdene a bublinka ma 4mm kedze som mala ovulaciu az na 20DC tak to presne vychadza ze som otehotnela cez jonasov vypocet ktory sa mi krizil s plodnymi dnami a som v 5 tyzdni 😵 teraz idem na poradnu az 19.10 😉

pifina
6. okt 2010

@helenkasabinka gratulujem 🙂

helenkasabinka
6. okt 2010

@pifina dakujem teraz uz len cakat na akciu sradiecka 😵

pifina
6. okt 2010

@helenkasabinka to je mile cakanie 🙂

helenkasabinka
6. okt 2010

@pifina je to mile a zaroven aj hrozne,len dufat ze srdiecko zacne pekne bit 😵

pifina
6. okt 2010

@helenkasabinka pozitivne myslenie je zaklad 🙂

helenkasabinka
6. okt 2010

@pifina suhlasim 😉

zoe2009
6. okt 2010

@helenkasabinka ahoj. Takže si otehotnela počas ovulacie alebo mimo nej?

helenkasabinka
6. okt 2010

@zoe2009 tazko povedat kedze ovulacia mi presne spadala na jonasove dni 😉

katrin21
6. okt 2010

baby, zabudnite na ovulaciu... proste ju Jonas neriesi 🙂 🙂 fakt 🙂

@soni1
ked mas nejake dni, co sa ti uz nekrizuju, a mas vypocet IV, tak by si mala snazilkovat az cez ten cerveny den, kde uz nemas zeleny🙂 teda pokial sa bojis rizika potratu, alebo zmeny pohlavia.. lebo moze a nemusi sa stat.. ved to mas aj v pokynoch, ze statisticky mali spatnu vazbu od mamiciek, ze otehu ,ale potratili napr. alebo mali ine pohlavie dietata..ale opakujem, to plati pre zeny, co uz mali potrat a pood....... pre prvorodicky, nikdy co neboli tehotne, tam sa mozu krizovat zelene a cervene,, nevie´m, aky pripad si ty 🙂

ja mam napr. iV vypocet, ale nerisim pripadny potrat, lebo ja som nemala samovolny potrat, ale UPT, cize interupciu a teda nezijem v domnienke , ze nemozem donosit dieta... takze budem skusat aj ked sa krizuju dni 🙂

zoe2009
6. okt 2010

@katrin21 ok. Tak ani ja ju uz neriešim. Ak sa nám to tento mesiac podarilo tak to bude úplne mimo ovu lebo ja som mala medzi zeleným a červeným dňom 10 dni rozdiel.

zuzana36
7. okt 2010

ahojte vsetky tu 🙂 ,
chcem sa opytat, ja som si nasla vypocet od jonasa na internete a tam vychadza, ze dnes je ten den co by sme sa mali snazit. lenze dnes je 23 dni po zamlknutom potratea teda po cisteni a menzes som este nemala tak predpokladam, ze by sa nic neudialo. dalsi termin je 5.11. tak dufam, ze sa to podari. akurat neviem ako to brat, ked raz mam cyklus 28 dnovy a raz 30 dnovy a aj ovu mam raz na 14 a raz na 16 den. hladam vsetky info a chcem skusit vsetko, velmi tuzime po dietatku. ak mi viete cokolvek poradit, budem vdacna. toto malo byt nase 3 dietatko a cakali sme nan takmer 2 roky a v 3 mesiaci sme on prisli.
dakujem

katrin21
7. okt 2010

@zuzana36 co si si nasla na internete NIE JE original vypocet do Jonasa... on to takto nedava!!!!!! azvlast po zamlknutom potrate a tak skoro!!! by ti on vyratal vypocet IV, teda pre dobru zivotaschopnost, aby sa ti neopakoval potrat!!!! takze ked chces, par stran dozadu su kontakty an neho, je to priamo v Mani okres Nove Zamky a tam ti za 16.50€ vyrata orginal Dr. Jonas vypocet!!!!!
kludne tam zavolaj, niekedy zdviha telefon aj priamo on, on ti odpovie an vsetky otazky 🙂 ked nie on, tak jeho dcera🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre