MUDr. Jonáš. Skúsili ste jeho metódy?

cucuska
23. máj 2006

Ahojte. Počuli ste niekedy o doktorovi Jonášovi a o jeho metóde výpočtu pohlavia a životaschopného dieťaťa? Máte stým niekto nejaké skúsenosti?

sunday1
14. jan 2011

@zuzuli27 Ja som vtedy mala červené až po zelených, otehotnela som len pár dní pred MS a bolo to hneď na prvý termín. Len smola, že v 16tt si to mimi rozmyslelo, ale nemala som tam životaschopnosť.

zuzuli27
14. jan 2011

@cerler ano uzivam calibrum modry 🙂

zuzuli27
14. jan 2011

@sunday1 aha to mi je luto ☹ ja tu mam aj dobru zivotnost tak uvidime ci sa podari potom dalsi mame v marci aj so zivotnostou tak niekedy sa to musi podarit nieje to dlho co skusame takze pohoda a podla Jonasa som zvedava

sunday1
14. jan 2011

@zuzuli27 Držím palce 😉

deb
20. jan 2011

My sa už snažíme rok a stále nič 😢 😢 😢 😢 Nádej mi dávajú pozitívne príspevky. Akurát v sobotu mám červený den s dobrou životaschopnosťou, zrovna dievčatko, čo by sme aj chceli, tak uvidím. Táááááááááák strašne chcem, aby to už vyšlo, aby som už na teste videla prvý raz v živote // ☹

gerdanova
20. jan 2011

@deb
no tak zajtra do toho a velmi drzim palce, aby to vyslo... 😉

deb
21. jan 2011

Dakujem 😉 už snažilkujeme dva dni 😀 😀

mimi1111
21. jan 2011

@deb ahoj my sa podla jonasa snazime no v januari sme zacali som zvedava ci to naozaj vide a drzim palceky nech ti to vide 🙂

deb
21. jan 2011

mimi, teraz v januári ste začali? Držím palčeky 😉

mimi1111
21. jan 2011

@deb ano vypocet mi prisiel v decembry takze sme zacali teraz v januari kratko ale uvidime v kutiku srdca dufam ze to vide

deb
21. jan 2011

mimi, po gynekologickej stránke si ok? Ja nie tak celkom, krámy mám kedy sa im zachce... okrem toho mám aj PCO. Ako dlho sa už snažíte?

mimi1111
21. jan 2011

@deb uz vyse roka MS som mavala tiez ako sa jej chcelo nepravidelne no v auguste som mala mimo maternicove tehu a operovali ma od vtedy mavam pravidelnu MS takze sme sa snazili rok a teraz od septembra no mne aj v nemocnici povedal lekar ze sa moze stat ze nebudem mat uz deti vies vybrali mi aj vajickovod jeden

deb
21. jan 2011

Čo tárajú, predsa máš ešte druhý. Poznám x prípadov, že mali len jeden vaječník a majú deti. Aj máš od Jonáša životaschopnosť?

mimi1111
21. jan 2011

@deb mam iba v marci juni a oktobry kiez by som patrila medzi tie co sa im podarilo zostat tehu aj s jednym vajickovodom a ty ako postupila si aj nejake vysetrenia?

deb
21. jan 2011

Ja už mám tiež všetky vyšetrenia vrátane drillingu vaječníkov. Ja mám posledný termín na životaschopnosť zajtra. Tak uvidím. Mám výpočty do septembra ešte, ale tam už životaschopnosť nemám žiadnu. Moja jediná nádej... 😒 Musíme dúfať a hlavne veriť, že to tak bude.

mimi1111
21. jan 2011

@deb drzim palce nech ty to vide ja uz pomalicky ale isto prestavam tomu verit ☹

deb
21. jan 2011

Aj môj manžel tomu prestal veriť, ale vo mne sa neviem odkiaľ berie každodenne nová a nová nádej. Tak veľa šťastia... 🙂

mimi1111
21. jan 2011

@deb prajem nech ti to vydrzi a tvoj lekar vie ze chces mat babo a nic ti neporadi alebo nepomoze?

deb
23. jan 2011

Moj lekár už o tom vie 3 roky, skúšal na mne kadečo, no nič nepomohlo.

mimi1111
23. jan 2011

@deb to mi je luuto a o umelom oplodneni ste nerozmyslaly???my uz ano

deb
23. jan 2011

My na to nemáme, stavali sme, už vyše roka som bez práce, takže určite nie. Ešte do 30-tky mám 5 rokov, takže mám času, len už by som chcela mimi.

deb
23. jan 2011

...ale vieš, že Jonáš nepodporuje umelé oplodnenie, ja by som sa obávala toho, že budem mať dvojičky,nebodaj trojičky. To by som určite nechcela, ja som za prirodzenú formu. Hádam raz to príde.

mimi1111
24. jan 2011

@deb my sme sa uz rozhodli ze ked to nepojde tak skusime to umele oplodnenie nam by nevadilo keby boli dvojicky 🙂

evkasus
29. jan 2011

ja by som skor varovala pre vyuzivanim Jonasovych sluzieb...viete ako prisiel k svojim schopnostiam a odkial pochadzaju? Viem si predstavit, ze zena tuziaca po babatku chce vyskusat kazdu cestu a sposob a p. Jonas ponuka velmi lakavu cestu... no treba byt opatrny...vtomto pripade nemusi ist o ciste schopnosti (sily)

cerler
29. jan 2011

@evkasus co pod tým myslis? o akych cistých schopnostiach/silach hovoris? chce to konkretnejsie vyjadrenie...

wieruss
29. jan 2011

@evkasus : a ty vies odkial pochadza schopnost p.Jonasa ? Lebo mne sa nezda nic zle na tom, ze pomaha takto zenam, urcite su mu mnohe vdacne ktore maju vdaka nemu babo ... Pokial varujes, tak ta poprosim, aby si bola konkretna a nehovorila v otazkach 😉 isto nie som sama, ktoru to zaujima .. 😕

evkasus
29. jan 2011

Jonasova metoda je vedcami povazovana za nevedecku a Cirkvou za skodlivu.
"Pomohla" uz jeho metoda k pocatiu babatka? Mnohe povedia ano. Ale existuje aj nieco ako biela magia alebo neciste sily, ci schopnosti. Ludia s tymito schopnostami mozu cloveku na jednej strane pomoct, ale na druhej strane mu nieco v zivote posarapatia. Ide tu aj o malu informovanost v tychto veciach. Exorcista za pre Trnavsku a Bratislavsku diecezu varuje zeny pred vyuyivanim jeho sluzieb. No tym, ktori neveria v Bohasa moj prispevok bude zdat urcite neprijatelny. No pisem to aspon pre tie, ktore sa budu chciet nad tym trosku zamysliet...🙂

cerler
29. jan 2011

@evkasus asi nemas nic konkretne... inak by si sa uz vyjadrila - tak ti za vsetky tieto zienky dakujem za prispevok do tejto temy... 😉

cerler
29. jan 2011

@evkasus moj prispevok bol rychlejsi ako som predpokladala 😉
aj aj tak si nic konkretne nepovedala - aky exorcista?

evkasus
29. jan 2011

@cerler neviem co konkretne mas na mysli...prispevok je iba prispevok a do jedneho sa vela pisat neda...aspon ja to neponimam ako monolog 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre