MUDr. Jonáš. Skúsili ste jeho metódy?

cucuska
23. máj 2006

Ahojte. Počuli ste niekedy o doktorovi Jonášovi a o jeho metóde výpočtu pohlavia a životaschopného dieťaťa? Máte stým niekto nejaké skúsenosti?

lauritka
19. máj 2007

ano sonicka nahodou sa trafil do tvojich plodnych dni 🙂 gratulujem 😝 😲

hellosona
19. máj 2007

lauritka jasneee 😉 , ale aj tak je pre mna zahada... vsimam si to uz od detstva. ze v rodinach maju vzdy aspon jedno dieta, ktore je narodene v tom istom znameni ako rodic, alebo aspon v tom istom mesiaci. ze by to bolo vhodne obdobie? moj manzel je januarovy a bejby nam vychadza na januar... sranda nie? 😵

lauritka
19. máj 2007

no podla mna je to skor nahoda🙂 ale mam pocit ze v zime sa rodi viacej deti 🙂

cucuska
autor
19. máj 2007

aj ja si myslím Že je to o náhode. mne prvé malo vyjsť na JÚN a druhé ne december aja som MArec a Ivko je Apríl

hellosona
19. máj 2007

mozno nahoda to je, ale ja si myslim, ze nic v zivote nie je nahoda... ktovie?

lauritka
19. máj 2007

😵 sona to mas zase pravdu nic sa nedeje len tak..s tym mam skusenosti tiez 🙂! 😵 vsetko ma svoj cas a vyznam

cucuska
autor
19. máj 2007

to je pravda. nič nie je náhoda, to poznám 😢 😔

hellosona
19. máj 2007

cucuska, vedz, ze marec, alebo april 2008 je vas! moc, moc vam to prajem 😵

sonicka25
19. máj 2007

Ahoj,ties som si dala plodne dni vypocitat a vychadzaju mi na 9-10-11 den po ms 😉 😒
Nahoda 😉
Tento mesiac sme skusali,som zvedava 🙂 😅

galina75
25. máj 2007

Ahojte baby, tak aj my sme skusali podla vypoctov a ja podla plodnych dni, tak uvidime 🙂 . Hellosona a Cucuska z celeho srdca vam gratulujem. Gala

gresa
25. máj 2007

Cucuska ty si otehotnela podľa Jonáša?

tucniacik
28. máj 2007

nie, cucuska neotehotnela podla jona...

lauritka
28. máj 2007

🙂 podla Jonasa otehotneli baby ktore mali nahodou vtedy plodne dni 😅 a nahodou to trafili aj jeho vypocty..cistou nahodou 🙂 a nie podla hviezd

galina75
31. máj 2007

No tak ani nas prvy pokus posla Jonasa nevysiel, tak uvidime dalej.

dorin
6. jún 2007

Ahojte dievcata, ked som posielala ziadost Jonasovi, tak som bola z toho uplne nadsena. Teraz? Po stvrtom pokuse to opat nevyslo. Jonasove dni mi vychadzali pocas ovulacie. Chyba bude asi po zdravotnej stranke.

galina75
6. jún 2007

Dorin, nevzadavaj to. Neboj ono to urcite vyjde, s Jonasom alebo aj bez Jonasa. Netreba sa na to tak velmi fixovat- aj ked sa to lahko pise a tazsie robi 😒 .
Ak si myslis ze je chyba po zdravotnej stranke tak sup k doktorovi, ako dlho uz skusatze, iba tie 4 mesiace? Gala

dorin
6. jún 2007

Ahoj Galin, my to skusame uz 16 mesiac. Lekarka ma poslala na laparoskopiu a manzela na spermiogram, ale chcela som najprv vyskusat Jonasa, dost sa laparoskopie bojim.

galina75
6. jún 2007

Dorin, tak bez na tu laparoskopiu, urcite to nebude take hrozne a manzela posli na spermiogram, ved popri tom mozete dalej skusat, alebo? Gala

ajka275
6. jún 2007

ahojte dievcata. My sa snazime uz poriadne dlho. Doktori stale kazu okolo 14.dna a nic... teraz som si zacala merat BT a tam mi to vychadza uuuuplne inak 😖 Podla teploty by som mala mat plodne dni 24.-27. den 😨 😨 Len tak zo zvedavosti som nakukla co hovori p.Jonas 🙂 a volako sa TRAFIL , uvidime ci mrcha pride 😀 😀 ak chcete nakuknite graf 😉
A este som zabudla, v decembri som ostala tehotna po 9 rokoch snazenia a tiez sa "nahodou trafil" bolo to okolo 22.-24. den
Podla doktorov vobec nepravdepodobne dni - a predsa 🙂
Tak teraz sa snazilkujeme ako radia doktori a este aj nakuknem co hovoria "hviezdy" aby sme to co najviac vyuzili....
Nehovorim, ze len doktori, alebo "hviezdy" maju pravdu, budem moooooc rada ked sa volakdo s nich "trafi" a donosim zdrave dieta 🙂 ...ked 4x to uz nevyslo 😢
http://www.fertilityfriend.com/home/1abc36

galina75
7. jún 2007

Ahoj ajka, to ma strasne mrzi ze to uz viac krat neklaplo.
Ja som potratila iba raz ☹ . vcera somsa vsakdozvedela ze moja svagrina caka druhe, tak ma to uplne opät stiahlo dole. Velmi sa pre nich tesim, naozaj z celeho srdca, ale je to tazke ked sa kazdy mesiac dozviem od niekoho ze cakaju babo.

Srasne drzim palceky, aby to vyslo. Ja som z tych grafov trochu "jelen". Teplotu si meriam prvy mesiac, teda presnejsie od pondelka 😒 . Tak uvidime 😉.
Ajka vidim profile ine zahranicie- kde snazilkujete? Gala

google
7. sep 2007

baby, mne vychadza vrchol plodneho obdobia podla tej nemeckej stranky na dnes a to uz kazdu chvilu cakam mrchu... je to normalne? asi su to riadne bludy...

karamelinka
10. sep 2007

cucuska...ahojte vsetci...mne teraz prisiel akurat na mail vypocet od dr.jonasa.no nemam ho od dr. jonasa ale od jedneho pana z ciech...je to ten isty vypocet a mala som ho zadarmo.nevierm ci to funguje ale budeme skusat....uz sa snazime rok a nic tak uvidime.v oktobri am ist na laparoskopiu tak mam troska strach.

karamelinka
10. sep 2007

galina...
ahoj to mi je luto...vidis no ja mam tiez svagrinu tehotnu uz druhy krat a ja stale nic...stale zhanam nejake informacie a nove bylinky a podobne veci..najnovsie mam vypocet plodnych dni od jonasa.ale mne to asi nepomoze lebo mam vrodene vacsie vajecniky a neviem zatial co s tym...drzim vsetkym snazilkam palce... 😔

galina75
10. sep 2007

karamelinka,
nevzdavaj to, niekdy aj "motyka vystreli" 😀 , my tiez stale skusame, aj podla Jonasa,a aj normalne a ono to urcite pride. Gala

ajka275
10. sep 2007

galina ahoj po dlhsom case som sem nakukla 😉 my snazilkujeme v spanielsku 😅 asi prave preto tak dlho - lebo tu maju na vsetko straaaasne vela casu 😠 😠 😠 😠 😠

galina75
10. sep 2007

neboj vsetko raz pride, drzim palceky!

redkvicka
10. sep 2007

Ahoj galina, aj ja som vcera volala s kamoskou, ze otehotnela na svadobnej ceste, a vsetci naokolo rodia a rodia. Asi je to normalne a treba s tym ratat. Ja to tiez niekedy nezvladam a niekedy som v pohode.

galina75
10. sep 2007

No uprimne tie Jonasove vypocty ma nepresvedcili, ale aj tak to obcas podla nich skusame 😉 Skor sa orientujem na meranie ovulacie a meranie bazalne teploty. Tento mesiac je priam ukazkovy, ale moc neverim ze by to nieco mohlo byt, uvidme na buduci tyzden.
Ano aj ja sa s tym musim vzdy zmierit ze vsetci okolo su tehotni a len nam sa nejako nedari, ale nakolko viem ze nie som sama, tak sa mi to zvlada lahsie.
Samoska na vonok som sa snazim byt optimosta aj ked vo vnutri casto uz stracam nadej. No treba mysliet optimisticky a tak verim ze budeme vsetky coskoro tehulky. prajem vam krasny vecer.

redkvicka
10. sep 2007

Ja teda Jonasovi neverim vobec a podla mna je to len biznis. Ale chapem ludi, co si to daju vypocitat. Tak nech vam to vyjde i v tom zahranici.

maryloou77
10. sep 2007

ja som si dala teraz urobit výpočet od pana Čižmu a zhoduje sa to s tou nemeckou stránkou na kt. je tu link, tak asi na tom niečo bude
NEZABUDAJTE ŽE NADEJ UMIERA POSLEDNÁ 😀 😀 😀 😀 😅 😅 😅

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre