MUDr. Jonáš. Skúsili ste jeho metódy?

cucuska
23. máj 2006

Ahojte. Počuli ste niekedy o doktorovi Jonášovi a o jeho metóde výpočtu pohlavia a životaschopného dieťaťa? Máte stým niekto nejaké skúsenosti?

dermakova
1. jún 2011

@sasena033
jooooj, vy ste sa tu nejak rozpisali. ja som dnes absolutne mimo.ma boli hlava, neviem ci je nejay blby tlak alebo si uz nieco nahovaram, pretoze dnes som to uz nevydrzala a testla som.
viem, ze je to este malo, ale povedala by som a aj mm tam videl(co je uz co povedat), ze tam ten duch je. 🙂 🙂
tak dufam, ze sa to potvrdi.. 😀 😀 😀
by ma to hrooozne moc potesilo. 😉
hovoris PCO? a to len tak teraz na to prisiel, ci?

@xixi7
gratulacia, dalsia tehula. tak nech vam vyjde ten chlapcek 😉

@kubkolucy
a nechces predsa len pockat na ten august? spravis si pekne leto, potom sa poznazite a snad sa zadari. 😉
ale to je len moj napad.. 😎

sasena033
1. jún 2011

@dermakova tak to je super...ze tebe to vzdy vyjde na prvy sup 🙂 a kolky den po si testla aby som vedela 🙂 no len tak akoze ziadny hormon.profil nerobil nic..len ten dupik..pritom ovu mam normalne len cyklus 32-33 dnovy a hlavny problem stale spinim som 9DCa stale spinim...a tebe ako vychadzalo snazeni ekedy si mala ovu ked st esnazili 24 maja podlavypoctu?

sasena033
1. jún 2011

@dermakova hod sem ten testik nechvidime aj my 🙂

dermakova
1. jún 2011

@sasena033
nene, to bolo v piatok a to bolo tusim 21,takze dnes je 11den po. 🙂
ja tomu moc nerozumiem, cize ste sa snazili 24, teda asi tesne po MS a od vtedy stale spinis?
ja som nejaka nemchapava dnes... 😕 😕 😅

dermakova
1. jún 2011

@sasena033
no test nehodim, lebo sme uz u nasich a dojdem az v nedelu domov. 😖
vidis, mohla som to nafotit, som ja trdlo...no nic, snad v nedelu hodim uz s dvoma ciarkami. 😀

sasena033
1. jún 2011

@dermakova ese mi prosim napis kolky den po si testla dikes..jasne v nedelu daj sem a urcit ebudes testovat dalsi tak hoda aj ten

dermakova
1. jún 2011

@sasena033
11 den od snazenia 😉

sasena033
1. jún 2011

@dermakova ja som dnes 8 takze by som skusila v piatiok na 10 den?? len neviem ked mi lekar dnes povedal z emam nizku sliznicu tak asi nie vsak??

dermakova
1. jún 2011

@sasena033
tak vydrz do pondelka a jeden test ta nezabije 😀 😀
ja uz verim az ked mam fakta pred sebou. takze kym nenapises, ze test bol negativny, tak stale cakam, ze budeme spolu tehulovat 😉
ja som taka nenarocna 😀 😀 😀

sasena033
2. jún 2011

@dermakova si zlata...moja tak skusim zajtra a potom est ev pondelok 🙂 a dam vediet

annavi
2. jún 2011

@dermakova jeeeej tak moja gratulujeeeeem...a drzím palec nech ta druha palica silnieee... 🙂
ste sa snazili kt.. den DC???vám jonas vyratal dník kt. ti vysiel presne na ovulku či??? 😕
@sasena033 moja ja si myslím že by si mala co najskor testnut...ved testy su už take citlivé ze by uz mali zacchytit hladinu HCG a ak špiníš tak to sa uz urcite fazulka zahniezduje.... 😀 držím palceky.....a daj hned vediet ako...dobre???
ja mam stavy ako pred mrchou...takze uz len cakam kedy sa dovalí v plnej paráde.. 😖 uz sa ale nemozem dockat kedy budeme snazilkovat na bud. mesiac... 🙂

silvinnka
2. jún 2011

kubkolucy @ano,mas pravdu ,ked vyselektuju zivotaschopne embrya sanca sa zvysi...aj ked nic nie je iste...pri prvom umelom oplodneni som mala 7 vajicok,ale z toho sa zial len dve oplodnili a na 4ty den sa prestali vyvijat,takze tam nebolo z coho vyberat ☹( verim,ze toto druhe ivf. bude uspesnejsie a nejaky zivotaschopny bojovnik sa tam najde 🙂))....strasne vsetko ide do penazi,myslim tieto vysetrenia,umele oplodnenia,injekcie,lieky ....ale co zena pre vytuzene mimi nespravi,takze ja musim byt trpezliva a verit,ze coskoro sa aj ja dockam a budem tehulka 🙂) inak otehotniem aj ja hned -prirodzene,len vzdy sa asi oplodni menej kvalitne vajko alebo spermoska nezabojuje ☹( a ako sa vravi ,,trpezlivost ruze prinasa ,, 😀

annavi
2. jún 2011

presne tak silvinnka... trpezlivost ruze prinása... 😅 veeelmi vela robi psychika...preto klííído pííído... 🙂

jk77
2. jún 2011

@xixi7 blahozelam k dvom ciarockam, verim, ze ti budu len silniet.... potom urcite napis, ze co Vam vyslo chlapciatko, ci dievcatko.... pekne tehulkovanie 🙂

annavi
2. jún 2011

aj ked baby moje ja uz zacinam byt nervna...uz nech mi ta mrcha dojde lebo opat sa mi posunie cyklus..nemam nervy na toto uz...ach jaaaj.. ☹

ivaana2
2. jún 2011

@annavi to mozes byt uz aj tehotna ..je ked som bola prvy krat tehotna tak som mala vsetky priznaky ze dostanem mrchu a len asom cakala kedy pride aj som mala krce vsetko ..neprisla tak som si urobila test a bola som vtom

dermakova
2. jún 2011

@annavi
8DC to bolo. ovula bola az 8dni neskor. 😉

annavi
2. jún 2011

@ dermakova no moja......to faakt??mimo ovulky ste sa trafili???jeeej... 🙂 no ja som uz taka zblbnuta ze ani neviem kedy mavam ovulku a ci ju vobec mavam..som z toho šiši... 😒 hmmm....
@ivaana2 no mne neostava nic ine len cakat...a posnazit sa vykaslat sas na to lebo zase budem nervna...vlastne uz som... ☹

sasena033
2. jún 2011

@annavi drzim Ti palce budem na teba mysliet nech Ti to vyjde.. 🙂 nejdes skusit testnut??meraj BT vzdy rano v tu istu hodku

annavi
2. jún 2011

@sasena033 moja dakujem....testovať este nebudem....si myslim ze su to len nervicky...musim sa ukludnit.. 😀 BT budem merat....anooo budem.. 😀 jaaaj , držím Nam vsetkym palce...nech Nám to výjde.... 😀 😀

nubab1
2. jún 2011

@aduskatt no dala som za to 16 ečka..to je malý výpočet, ale je aj veľký za cca 21? tak nejako....určite to je menej ako UO ... a hlavne na "prírodnej báze" 😀 😀 tak uvidíme

aduskatt
3. jún 2011

@nubab1 no som fakt zvedava🙂)) myslim, ze UO je spolahlivejsie ako Jonas, najma ak sa Ti niekolko rokov nedari.aj ked ani UO nie je zaruka...................ale k UO som sa zatial nedopracovala........a Jonas plus UO je asi najdrahsie🙂)

ivaana2
4. jún 2011

baby a vyslo niekomu pohlavie podla Jonasa???

bubca7
4. jún 2011

ahojte hccela by som sa opytať ja som posielala udaje cez internet a prišla mi odpoved asi na rok plodne dni raz v mesiaci.ale k tomu mi prišlo aj čas to mam akože sa vtedy snažiť v ted dani čas trošku je mi to čudne lebo mi vypočital na 5,6 2011 o 04,45 vy ste to tiaž tak dodržiavali čakam na skoru odpoved a velmi pekne dakujem

bubca7
4. jún 2011

@bubca7 a ešte som zabudla že dnes som si robila ovulačny test a nič mi nevišlo tak ja teraz neviem už teraz mam depku že mam vstavať o 04,30 no bude to zaujimave či vobec budem vladať vstať po dnešnej 13,h 😒 😒 😒

ivaana2
4. jún 2011

@bubca7 a ako to vlastne je je jedno ci mas na ten den ovulaciu alebo sa to nesmie prekryvat??? a vedela si presny cas narodenia???

dermakova
5. jún 2011

@ivaana2

@annavi
@sasena033
som mala co robit vydrzat cely den...
rano som robila tt a take dve kolajnice na man pozerali, ze uz tomu verime. 😉
takze bambule, vsetky do toho, aby sme rastli spolu. 🙂

@bubca7
to asi nepomozem, pretoze to urcite od Dr.Jonasa nie je, kedze on tam ziadny cas neuvadza. 😉

bubca7
5. jún 2011

@ivaana2 ahoj ja neviem lebo nemam ten vypočet taky presny len mi tam dal aj čas ano ja som vedela od mami približne par minut hore dole a ked som si zadala aj neskor minuty že nie presne tak mi to vypočitalo to iste ale aj tak si dam urobiť ten vypočet ale zaujimave je že ked som si robila ovulačny test tak mi nič nevyšlo ja budem si robiť aj ovulačny test a pojdem aj podla toho no dnes sa mi to podarilo mala som o 05.54 snaženie l.ale na dalsí mesiac mi to vychadza asi tak o 13.15 tak to nemam šancu ked budem v praci

ivaana2
5. jún 2011

hehe tak nech manzelik dojde do prace..🙂

sasena033
6. jún 2011

@dermakova ahoj tak to je supet agratulujem a myslis ze je to podla vypoctu?? vyslo na prvy krat vsak??? teraz len cakat ci to bude dievcatko

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre