MUDr. Jonáš. Skúsili ste jeho metódy?

cucuska
23. máj 2006

Ahojte. Počuli ste niekedy o doktorovi Jonášovi a o jeho metóde výpočtu pohlavia a životaschopného dieťaťa? Máte stým niekto nejaké skúsenosti?

sasena033
25. máj 2011

takze kocky snazilkovanie v plodne dni jonasa prebehli uspesne teraz uz len cakat ci vyda takze neskor pisem info 😀

nubab1
25. máj 2011

@martiina ahoj..no ja som práve dostala výpočet od Jonáša, ale čítam tvoj príspevok, že žena má byť bez komplikácií...to som sa tam nikde nedočítala., tak som zvedavá ako to bude fungovať, musím mu ešte volať, lebo nejako tomu nerozumiem 🙂

silvinnka
25. máj 2011

ahojte kocky,dnes mi prisiel vypocet od Jonasa....s manzelom sme uplne o.k ,cyklus na den presny 28dni,3x potrat a 1x odumretie plodu v 9tt....priciny nezistene...genetika,imunollogia,hematologia vsetko o.k....dala som si vypocitat zivotaschopnost mimina,ta mi vychadza na august,ale akurat sa mi v tomto obdobi prelinaju zelene dni s cervenymi (podla cyklu mi v tychto pelinajucich dnoch vychadza krasna ovulka,ktoru mavam na 16 dc) takze neviem ci to je dobre alebo nie 😠 otehotniem bez problemov,akurat tie potraty,tak hadam ,ze toto tehu bude uspesne,inak vychadza nam to na dievcatko,co by bolo uzasne 🙂

dermakova
25. máj 2011

@sasena033
my sme taktiez pracovali na tom dievcatko, hoc ak by to bolo uspesne, tak to nebude iste, kedze sa nam prekryvali dni, ale uvidime. 😉

@silvinnka
joj, nieco podobne sa tu uz pred casom riesilo a bol tu hodeny tento link
http://www.mamaaja.sk/index.cfm?module=Forums&p...
tak sa tam skus mrknut, ked to pomoze...
nechcem ti do toho kecat, ale povedala by som, ze je tam asi vacsia sanca, ked tam DZ je.. 😉
@nubab1
a mate nejake vazne problemy?
pretoze pokial viem, tak nie vsetko je pre tu metodu prekazkou...

sasena033
25. máj 2011

@dermakova no nam sa neprekryvali takz esom zvedava ale skor to bolo len take vyskusanie moc tomu akosi neverim... 😒 uvidime skusit tak o 2tt testnut co nato povie test a ak nie tak ideme nato cez ovulku skusime nejak babu urobit ej bez vypoctu..teraz sme skusali bo mam dobru zivotnost a nechce sa mi zase 2 mes.cakat na babu 😠

silvinnka
26. máj 2011

@dermakova dakujem krasne,idem pozriet 🙂

silvinnka
26. máj 2011

nubab1@ ahoj,my s manzelom nemame ziaden zdravotny problem,sme uplne v poriadku,len nevedia predist tym potratom....

nubab1
27. máj 2011

@dermakova ahoj, no manžel je v poriadku, ale ja nemám sem-tam ovulku...tak neviem, ale mám papier doma a čakám na deň D 🙂

nubab1
27. máj 2011

@silvinnka už si pozerala ten link,na mama a ja? idem tam napísať, lebo akosi nerozumiem tým dňom 😀 ja mám každý mesiac len jeden deň červený, tak neviem či iné baby nemajú aj viac dní...

dermakova
27. máj 2011

@nubab1
no, ale vypocet nezavisi od MS, takze by som sa toho nebala. 😉
a z toho co pises, tak ty budes mat malu trojku, takze ten vypocet je ok. 🙂

nubab1
27. máj 2011

@dermakova 🙂 no ja mám malý výpočet ,ale dvojku mi dal...chlapec ili dievča 😀 , ja som mu predtým volala...tak mi povedal,že toto mi stačí....no zatial mi ms mešká /ako stále samozrejme/ 🙂 tak sa neviem dočkať, ale ma porazí ked sa mi tam bude križovať zelená čiara s dňom D 🙂 to akože vtedy to nemá význam? a čo v takom prípade, ked sa mi to bude križovať do konca roka??????? 😝 ináč najbl. termín máme až 16 jun-to je chlapec -to nechceeem 😀 😀 a potom až nejaký Júl...dievča-tak ma porazí čakať do vtedy!!! 😀 😀 😀

dermakova
27. máj 2011

@nubab1 IP 😀

aduskatt
27. máj 2011

@nubab1 no mat tvoje problemy🙂))este aj vyberat si mozes?.ja cakam 5 ropkov, aby sa vobec nieco podarilo, tak by som bola rada, nech je to cokolvek🙂.ale prajem Ti, nech to vyjde ako si zelas🙂

sasena033
27. máj 2011

@dermakova ahoj kedy ste sa snazili o dievcatko??? som chcela vediet po kolkych dnoch budes tetsovat... 🙂

dermakova
27. máj 2011

@sasena033 pred tyzdnom, takze este by som tyzden mohla vydrzat.. 😀
ale asi mi to neda a ale v utorok testnem 😀 😀 😀

sasena033
27. máj 2011

@dermakova no my sme mali den pred hrubo cervenym 24 takze ja asi az v piatok vyskusam myslis ze neva kes sme uz nesnazili ten posledny 25??potom daj vediet mala si aj dobru zivotnost??

dermakova
27. máj 2011

@sasena033
ja zivotnost nemam. to je jasne, ze dam vediet, co len ked tam ducha budem vidiet. 😀 😀
a jasne, ze neva, vsak su to este plodne dni. 😉

sasena033
27. máj 2011

@dermakova tak ti drzim moc palec a v utorok nam tu ansim co aa ako... 🙂 juj vere ani ja sa uz neviem dockat tak by som chcela aby sa nam to podarilo 😉

silvinnka
27. máj 2011

@nubab1 ahoj,ano ,dakujem pozerala som ten link....je tam parkociek ,ktorym sa to tiez krizuje v mesiaci ked je dobra zivotnost....skusili a podarilo sa im 🙂) takze pekne pockam na august aj ked dovtedy budem mat uz schvalenu druhu ziadost na ivf 🙂)

nubab1
27. máj 2011

@silvinnka no tak držím palce, aj ja už netrpezlivo čakám na den D 😀 len dúfam, že mi starý presne vtedy nezdúchne na ryby 😀 😀 lebo to tam za ním dôjdem 🙂

nubab1
27. máj 2011

@aduskatt ...ahoj, ja viem o čom hovoríš, lebo ja na to čakám už 7.rok 😒 a nič!...ale tam si môžeš vybrať čo chceš, ja som chcela špeciálny výpočet, ale sám doktor mi povedal, že mi stačí malý - dievča-chlapec... tak uvidíme, či to výjde...ked nie, tak požiadam aj o ten špeci....len nech už dačo z toho bude... 😀 😀

aduskatt
27. máj 2011

@nubab1 a myslis, ze JOnas ti pomoze v tom, aby si ostala tehu? v kazdom pripade drzim palce.ak to vyjde, daj vediet🙂

lenocka0907
28. máj 2011

Ahojte baby, mám veľký výpočet od Dr. Jonáša,kedže som vedela svoj čas narodenia. Chcem sa opýtať, kde je to tam poznačené, že bude životaschopné bábo???ďakujem

dermakova
28. máj 2011

@lenocka0907
no DZ je uvedena v pripade, ze mas IV.skupinu. 😉

ivaana2
28. máj 2011

baby a mate na neho kontakt??? mozem mu napisat aj mail?? pretoze som v zahranici tak nemozem volat ..inak vcera som nasla na jednom fore babu co o nom pisala dost hnusne veci ..ze mala od neho 2 vypocty a ani jeden jej nevysiel...ze skusila prvy krat nic tak ze niekde urobila asi ona chybu --neskor znova si dala urob. vypovet a tiez jej to nevyslo tak zacinam pochybovat

lulu10
29. máj 2011

@silvinnka ahoj presne kvoli tym istym dovodom chcem aj ja poziadat doktora Jonasa o vypocet, tiez som mala 3xpotrat, mozes mi prosim napisat v ktorom tt sa ti to stalo? ako si kontaktovala dr.Jonasa? len si mu to napisala do mailu? dnes som sa rozpravala s jednym kamosom a ten mi povedal ze tiez 3x prisli o babo a potom im Jonas dal vypocet a presne to vyslo 😵 chcem to skusit pretoze uz nic ine nam nezostava a chytam sa kazdej slamky, otehu nemam problem ...

nubab1
29. máj 2011

@aduskatt noo neviem či mi pomôže 😀 😀 ale topiaci sa aj slamky chytá 😉 ja ja tak takýmto veciam moc neverím...ale vzhľadom na tú cenu som to predsa skúsila... a kdyby neco...jasné že to tu nalepím 😀

aduskatt
29. máj 2011

@nubab1 a mozem vediet, co ten spas stoji?.mne sa nezda, ze ked sa 5 rokov intenzivne snazis(ja), tak nejaky vypocet ti pomoze......ale snad sa mylim

sasena033
30. máj 2011

@dermakova ahoj tak ako??? nejake priznaky??? ides zajtra testovat??

soni1
30. máj 2011

Ahojte, mne sa zatiaľ podľa Jonáša otehu nedarí. V júli bude rok, čo som si od neho vyžiadala výpočet. Tento mesiac sme mali posledný termín na DŽ, ale nevyšlo to. ☹

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre