MUDr. Jonáš. Skúsili ste jeho metódy?

cucuska
23. máj 2006

Ahojte. Počuli ste niekedy o doktorovi Jonášovi a o jeho metóde výpočtu pohlavia a životaschopného dieťaťa? Máte stým niekto nejaké skúsenosti?

tani03
5. máj 2016

@ajuska182 stresujes sa zbytocne, tie napatove aspekty nie su take zle, jedna baba o nich pisala, ze sa este nejak rozdeluju na dve skupiny, tie aspekty a jedny su v pohode a tie druhe robia problemy, a aj jonas na svojej stranke pise ze: "na konkrétní napěťový aspekt může každá žena reagovat individuálně. " tak klud a tes sa z babatka... ja som mala 3 napatove aspekty a dcerka ma 1,5roka a je krasna a zdrava.

hopko
5. máj 2016

tak mne podla Jonáša nevychádza dobra zivotnost do roku 2020 ani jeden mesiac ale napriek tomu sme sa snažili lebo aj pri malom som mala tie napätové aspekty 5 a narodil sa úplne zdravý a na termín tak už na to nemyslím teda snažím sa ...

lebonka
6. máj 2016

@ajuska182 absolutne to neries, nestresuj sa a tes sa z toho, ze cakas babatko.

ajuska182
6. máj 2016

@tani03
@hopko
@lebonka dakujem dievcata, budem sa snazit to neriesit a uzivat si to, co je 😊💕

angela5
6. máj 2016

baby a co robit v pripade, ze nam dobra zivotnost vychadza az za nejakych 5 rokov? Dovtedy mam same 5x 6x 4x napatove aspekty.. bojim sa abysa nieco nestalo... a ovulku mavam priblizne rovnako v den kedy by sme mali pocat..

@mit ..pozries sa mi prosim na tie kvadratury a opozitury v mojom horoskope?

angela5
6. máj 2016

inak vsimla som si, ze ked posuniem cas narodenia napriklad o pol hodinu, tak sa tie napatove aspekty o dost zmenia... zaujimave.. Ja som sa narodila o 15:00, teda aspon tak to ma moja mama napisane v zdravotnej karte..ale ci tomu verit? Predsalen to bolo pred vyse 30rokmi...Skusala som aj kontaktovat matriku ohladom presneho casu, neozvali sa..

sara22
6. máj 2016

@angela5 kedysi sa vraj cas zaokruhloval len na celu a pol,takze ak to ma vplyv na aspekty,tazko povedat,ci sa trafime 😒

angela5
7. máj 2016

@sara22 aha no super takze to meni celu situaciu ohladom zivotnosti.. Neda sa na to spoliehat. Hned mi bolo divne, preco ja aj sestra mame cas narodenia 15:00 a 22:00.. hmm

tani03
7. máj 2016

ja mam tiez napisane 07:00, a tiez som sa pytala mami, ci naozaj, povedala ze hej. Ale podla toho co Jonas pise vo svojej brozure aj 5 minut urobi svoje ☹ cize by si mala vediet svoj cas narodenia na 5 minut presne, dufam ze im v porodnici isli dobre hodiny... a este tam riesi aj letny a zimny cas... takze damy... sme stratene 😀

angela5
7. máj 2016

@tani03 tak ja mam na tento mesiac napatovy aspekt 5x !! ale ked posuniem cas narodenia o 30 minut tak je to len 2x... takze na tu zivotnost sa neda spoliehat resp. nikdy nevieme kedy presne sme sa narodili. Dufam,ze to dobre dopadne, som 6 DPO.... keby som mala cakat na dobru zivotnost cize 0x podla tej stranky tak by som cakala az do roku 2020.. 😒

hopko
7. máj 2016

Aj mne to podľa jonasa vychádza až na rok 2022 a to je neskoro ... A keď som si dala spätne ako sme vyrobili syna tak aj vtedy som mala mať 5× a tiež mám v karte napísané 9.00

dudenka
8. máj 2016

Mne tento mesiac vysla ovulka presne na den kedy sa mame snazit. Prave mi dosla ms. Som sklamana. Obaja sme zdravi, snazime sa uz 2 roky ☹.

tani03
8. máj 2016

@dudenka Jonas pise ze treba sulozit den pred. Ked vam vide plodny den napriklad na 5.5. tak styk ma byt 4.5. aby spermie stihli docestovat k vajicku.

zuzka2208
8. máj 2016

Baby my mame dobru zivotnost iba 1x v aprili tento rok a tehu test pozitivny tak dufam ze to bude tak ako napisal 😉

mit
9. máj 2016

@angela5 odkedy mi prisiel jonasov vypocet uz nerozumiem nicomu... Napr na januar mi dal dobru zivotost a pritom mam tam kvadraturu cez 5°, takze uz neviem ako to je... V zasade vsak plati, ze cim nizsi stupen, tym mensi vplyv na cloveka. Tak skus najst taky termin. Napr pri synovi som spatne pozerala, mala som 4napatove aspekty ale vsetky boli nizucke 0,daco a je v poriadku. Akurat sa narodil akutnym cisarskym.. A zase fakt ked vezmes ze nam zaokruhlovali casy narodenia tak uz sa podla toho celkovo tazko riadit. No a teraz si vyber 🙂))

angela5
12. máj 2016

@dudenka fuha, tak dva roky je dost, na to ze ste zdravi je to dost dlha doba... my sa snazime 'len' par mesiacov a uz som z toho dost nervozna, hlavne preto ze uz mam 31.... ked mi pride MS som objednana na krv na vysetrenie hormonov tak uvidim... a pocula som aj ze niekedy su partneri nekompatibilni, ze zena si vytvara nejake protilatky v tele ktore zabijaju partnerove spermie.. takze ked budem mat vsetko v poriadku, hormonalny profil, progesteron a stitnu zlazu, aj partnerov spermiogram, tak skusim poziadat svojho lekara aj o toto vysetrenie na imunitu voci jeho spermiam... A ovulka mi tento mesiac vychadzala podla Jonasa presne na jeho termin, a nic z toho.. som 11 DPO, test negativny, citim ze zas z toho nic nebude ☹( je to strasne frustrujuce sa takto sklamat kazdy mesiac hlavne ked v okoli sa rodia same babatka..

mit
12. máj 2016

@angela5 inak mne na 11dpo tiez ukazoval negatívny.. Tak som si dala zabijacku turu v tatrach.. 15dpo bol už pozitívny.

angela5
12. máj 2016

@mit hmm uvidim, dufam ze to bude aj moj pripad 🙂

zuzka2208
12. máj 2016

@angela5 ja som mala 11dpo snehobiely test ani naznak a 14dpo uz pekna ciara takze nezufaj 😉

perlycka
2. júl 2016

Ahojte zienky.Rozhodli sme sa s manzelom,ze skusime Jonasovu metodu.Tak sa chcem spytat,ze budem tomu rozumiet?Lebo som celkom zmatena z tym cervenych a zelenych dni...Vy ste tomu rozumeli?

tani03
2. júl 2016

@perlycka pozri stranu 206, je tam nafotena cela brozura aj s navodom na vypocty

alen1977
2. júl 2016

Ja som si zaplatila tiež jeho výpočet,no ak možem poradiť,nepomohlo nám to.Podla mňa ,moj názor,nie je to pravda.Skúste Sanatorium Helois Martin.

adrianka22
2. júl 2016

Aj ked otehotnela podla tejto metody pohlavie nám nevyšlo mali sme mať chlapca aj to tak dr videl v 20tt na 2D ale 3D ukazalo dievčatko

perlycka
4. júl 2016

Kamaratka mi odporucila Jonasa.Nemohla ostat tehotna niekolko rokov.Obi dvaja zdravy a predsa nic.Tak to skusili a na druhy mesiac pocali.A aj jej kamaratka to skusila a uz je tehu.Tak to skusimaj ja...mozno motyka vystreli 😆

miska2017
6. júl 2016

Dr Jonas zomrel. Ale vraj to prebral po nom jeho syn

renimac
6. júl 2016

@perlycka mne to za 3 roky nevyslo ani raz 😀

alen1977
6. júl 2016

@renimac mas pravdu ani mne

perlycka
6. júl 2016

@miska2017 Coze?Kedy?

lebonka
7. júl 2016

@miska2017 nezije on nahodou este?! nikde som nenasla zmienku o tom, ze zomrel

gabi1234
7. júl 2016

Myslím, že žije. A výpočty robí asi jeho dcéra Stela.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre