MUDr. Jonáš. Skúsili ste jeho metódy?

cucuska
23. máj 2006

Ahojte. Počuli ste niekedy o doktorovi Jonášovi a o jeho metóde výpočtu pohlavia a životaschopného dieťaťa? Máte stým niekto nejaké skúsenosti?

bambi2
16. máj 2012

@tatulienka pocuvaj a tebe ked vypocital september 2013 tak to ti na aky dlhy cas vypocital, lebo on to robi ina na rok... 😕 nepomylil sa?? nebude to september 2012?? to mi nejde do hlavy... 😕

tatulienka
16. máj 2012

@bambi2 no praveze povedal ze kedze na rok sa nenasiel ziadny vhodny termin, tak mi to vyratal na rok a pol

vejvass
16. máj 2012

@tatulienka tak toto som mala urobit aj ja tiez si tak vravim ale netreba na to mysliet ved keby mali vo vsetkom pravdu tak by mi povedala ze ake padnu cisla v lote no nie? 😀 😀
No a inak jedna znama mi vravela ze taka blondinka vestica ja neviem ako sa vola ale poznam ju z telky zviknu ju davat na markize ked nieco chcu vestit bud ze aky nas caka novy rok atd...... Tak jej syn spachal samovrazdu hodil sa pod vlak tak ta znama mi len tolko povedala ked bola taka dobra vestica tak preco toto nevedela?ze sa to stane a nezabranila tomu proste to je osud zrejme ☹

bambi2
16. máj 2012

@tatulienka aha.. tak to funguje...

tatulienka
16. máj 2012

a sranda je, ze najblizsi termin mi vychadza 3.6 a to je par dni pred mrchou..

tatulienka
16. máj 2012

@vejvass no pekne... su veci medzi nebom a zemou, ktore sa nedaju predpovedat...

no pojdem ja uz spat, zajtra este pokecame babule...dobruu

vejvass
16. máj 2012

@tatulienka dobruuu a kukla si si tie stranky ci mas presne tie iste terminy? Daj zajtra vediet teda ci su take iste pa pa 🙂

tatulienka
16. máj 2012

@vejvass hej, hej..vyslo to presne...3.6-chlapec, 3.7-dievca a 1.8-dievca...presne to sedi..

@bambi2 a kam chodis na tu terapiu?

vejvass
16. máj 2012

@tatulienka no ti vravim ty co chcu len terminy nemusia ani nic platit 😉

bambi2
16. máj 2012

@tatulienka ja som mimo sk, nasla som si tu pri mne jednu pani.. tak som zvedava ale citim, ze to pomozem.. ja tomu verim!!!! 🙂

vejvass
16. máj 2012

@tatulienka tak teda dobru ja si pockam este do rana a potom zalahnem 😔 😔 😔 😔 😅

bambi2
16. máj 2012

@vejvass ty si na nocnej ci co?? 😕

vejvass
16. máj 2012

@bambi2 tak tak zarezavam v praci 😀

bambi2
16. máj 2012

@vejvass oha.. to ti nezavidim.. 😅 ale sa ocividne nudis, nie? ked mas este cas tu konikovat 😉 😀

vejvass
16. máj 2012

@bambi2 v pohode vsetci oklo mna 😔 😔 😔 😔 😔 😀 😀 😀 dufam ze som teraz nezariekla klop klop radsej 😉

bambi2
16. máj 2012

@vejvass nie neboj... a ty ako s vypoctom?? idete ci nejdete podla neho?? ja to teraz risknem podla bio. ovu a na konci mesiaca to poistim jonasom a uvidime co z toho bude...

vejvass
16. máj 2012

@bambi2 ja nemam vypocet ja skusim tento mesiac podla bio ovu mam uz aj testiky pripravene zajtra mam 14dc teda skoro uz dnes 😀

vejvass
16. máj 2012

@bambi2 ale tak ja mavam mrchu tak najdlhsie na 34dc no teraz po kyrete som mala na 41dc 😠 😠 tak uvidime

bambi2
16. máj 2012

@vejvass ja som 12dc a tiez som mala posledny cyklus 34 dnovy.. predtym 32 ale to bolo este pred 2 tehu... takze sa stretneme vo februarovkach 😉 😵

vejvass
16. máj 2012

@bambi2 😉 😎 suhlasim a robievas aj ovu testiky alebo merias bazalku?

bambi2
16. máj 2012

@vejvass nie nemeriam a netestujem.. iba podla hlienu... vzdy nam to vyslo na prvy sup tak dufam, ze aj teraz to vyjde tak isto... 😉

vejvass
16. máj 2012

@bambi2 no na hlien som sa spoliehala aj ja ale teraz ma sklamal v aprili hlien bol a ovulka prd bola az asi v tedy ked som si myslela ze mam uhniezdovanie ma tak bolelo podbrusko a popichavalo a ja som sa tichucko vytesovala 😠 tak teraz skusim testiky no mozne je ze aj tie vyhodim von oknom este 😀 😀 😀
Ja som inak asi padnuta na hlavu ja stale neprestavam dufat ze ostanem tehu aj ked viem ze nam sa to tak lahko nepodari ale tak co mi ostava aspon snivat nie? 🙂

bambi2
16. máj 2012

@vejvass preco musis verit, ze sa to podari!!!!! a nemysliet na to hlavne. ja som sa dala na tu reflexnu terapiu teraz tak to klapne!!!!!

vejvass
16. máj 2012

@bambi2 tak teda mas pravdu teraz to uz klapne 😉

bambi2
16. máj 2012

@vejvass urcite!!! treba pozitivne mysliet!!!!!! drzim ti palce a nezabudni, stretko vo februarovkach 😉 idem hajat.. dobru

vejvass
16. máj 2012

@bambi2 ok 😉
Dobru idem asi aj ja 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😔

tatulienka
17. máj 2012

ahojte koceny... 🙂

ste sa tu vykecavali do noci,co?mna furt mata to, ze keby sa nam to nahodou podarilo na ten jonasov termin a nebola k tomu dobra zivotnost tak aby to zase zle nedopadlo :( akosi sa toho bojim...
a ako je mozne, ze aj jonas aj ta vestkyna mi povedali ten isty mesiac na otehotnenie?furt mi to vrta v hlave 😒

tatulienka
17. máj 2012

@bambi2 mas krasnu dcerusku 🙂

tatulienka
17. máj 2012

@vejvass ja tiez neplanujem robit ovu testy ani merat BT, budeme snazilkovat niekedy v strede cyklu a uvidime...tie jonasove datumy mam pred mrchou..tak neviem..

bambi2
17. máj 2012

@tatulienka diky.. 😉 no nieco na tom bude... 😉 ja si myslim, ze ked tam nemas dobru zivotnost, nemusi sa to skoncit zle... podla mna, väcsinou sa to skonci dobre!!!!! ja mam jeho datumy na konci mesiaca, mrcha na zaciatku tak skusime cez bio ovu a poistime to jeho vypoctom 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre