MUDr. Jonáš. Skúsili ste jeho metódy?

cucuska
23. máj 2006

Ahojte. Počuli ste niekedy o doktorovi Jonášovi a o jeho metóde výpočtu pohlavia a životaschopného dieťaťa? Máte stým niekto nejaké skúsenosti?

karolinava
21. máj 2012

ahojte dnes som si tiež zaslala objednávku dr.Jonášovi o pohlavie bábätka,ked som vypisovala objednávkový formulár boli tam dve varianty B1 a B2 varianta B1 bola cenovo 23 eur to bolo na 96% a varianta B2 72 eur na 98% myslíte že by to bolo naozaj lepšie objednať to drahšie s tými vyššími percentami? Chcem strašne chlapčeka a rada by som si bola naozaj na 100% istá či to víde ked už mám íst do toho 🙂

anjelik0907
21. máj 2012

@karolinava no neviem, či si mala ozaj ten pravý formulár od Jonáša.Jonášov výpočet som neviedela na varianty B1 a B2 ,ale na výpočty - malý výpočet a veľký výpočet.Tá suma 72 eur tiež nieje od Jonáša ,aspoň ja som toľko určite neplatila ani pri veľkom výpočte.Možem Ti na 100 % povedať, že ja som mala originál výpočet od Jonáša, lebo som s ním aj konzultovala isté údaje. A ešte niečo, mne ten výpočet od Jonáša nevyšiel.Nie ,že by mi nevyšlo pohlavie, ale po dobu 2 rokov som neotehotnela a to som sa poctiva riadila jeho výpočtom 😉

tatulienka
21. máj 2012

ahojte kocky...ako sa mate?

vejvass
22. máj 2012

@karolinava tak to mas brutalne drahe pozor na falosne vypocty v jeho mene u neho to stoji cca 16e tak nejako uz neviem presne

vejvass
22. máj 2012

@tatulienka ahoj u mna nic noveho teraz uz len cakam lebo bud som ovu mala ten jeden test alebo nebola u mna vobec este 😒
Takze uvidim a ak nie tak v juny zase to iste 🙂

tatulienka
22. máj 2012

@vejvass no ja idem 13.6 ku gastroenterologovi, mam problemy zo zaludkom, tak dufam nic vazne a ideme snazilkovat ;)

vejvass
22. máj 2012

@tatulienka tak drzim pace aby si mala dobre vysledky a sup na snazilkovanie 🙂

tatulienka
22. máj 2012

@vejvass dakujem moja...a ty kedy necakas mrchu?

lea1333
22. máj 2012

@karolinava to bnie je Jobnas ale dievcachlapec.sk a to je uplne nieco ine!:!:!:a podla mna nepravdive u Jonasa som platila myslim 17e

vejvass
22. máj 2012

@tatulienka no ja som mala teraz 4.5 takze v podstate tiez okolo 4.6 lebo ja mam nepravidelny cyklus ako je predpoved pocasia 😀 😀

mariynka
22. máj 2012

baby, ja som si robila metodu na nete: http://najdise.cz/doktor-jonas/jonasova-metoda-... a na 1x to vyslo a zda sa,ze aj pohlavie 🙂 🙂 🙂

anjelik0907
22. máj 2012

@mariynka ahoj 😉 áno, že tento výpočet je presne totožný s Jonášovým výpočtom 😉 niektoré kočky to tu porovnávali 🙂

tatulienka
22. máj 2012

@mariynka a tie napetove aspekty si mala ake?

tatulienka
22. máj 2012

@vejvass hej hej..ja tiez tak by som mala dostat...ale ja ju ocakavam 😀

mariynka
23. máj 2012

@tatulienka a to je co? 😀 😕 😉

tatulienka
23. máj 2012

no vedla datumu a pohlavia su tie napetove aspekty vypisane
@mariynka

vejvass
23. máj 2012

@tatulienka ahoj tak tak ja veru radsej nie bola by som rada keby sa vytratila minimalne na 9mesiacov 😀

tatulienka
23. máj 2012

@vejvass no to by bolo super...ja este jednu a tiez aspon tak na rok nech uz nechodi 😀

tatulienka
5. jún 2012

@vejvass no ako?vyslo to? mne vcera dorazila 3 mrcha, tak ideme snazilkovat...aj sa tesim, aj sa bojim..ach..

cat79
5. jún 2012

ahoj holky,
pročítám si tu na netu něvo o Jonášovi a narazila jsem na vás.)
mám doma výpočet od Jonáše a 15.6 mám termín na početí holčičky, tak jsem zvědavá a zároveň se těším.)
jen mi nejde do hlavy jak mohu otěhotnět mimo ovulku, tu totiý 100% poznám každý měsíc, jak bolest tak hlen a to je třeba dnes..ale chci 1. termín zkusit dle Jonáše a uvidíme.)přejeme si holčičku, ale životaschopná je buď těd nebo pak až v říjnu.

suzanecka1
5. jún 2012

Čo ja viem, jonáš neurčuje pohlavie prvorodeného dieťa, ako sám píše to má žena určené už pri narodení, takže plánujete druhé bábätko?

barbora_h
5. jún 2012

@mariynka ten tvoj odkaz je super http://najdise.cz/doktor-jonas/jonasova-metoda-..., síce akurat dnes mi prišiel výpočet, za ktorý som zaplatila ☹ ale sedí to presne s tým, čo vypočíta tá stránka, takže tá stránka je spoľahlivá a hlavne zadarmo 😀

anjelik0907
5. jún 2012

@barbora_h viaceré mamičky tu písala, že to presne sedí z Jonášovým výpočtom 😉 škoda, že si to nevedela skôr a musela si za výpočet platiť a dala si si vyrátať pohlavie?

barbora_h
5. jún 2012

@anjelik0907 Mne o pohlavie ani nejde, druhému dievčatku by som sa nebránila 🙂 U mňa je problém ten, že chceme druhé, ale stále kojím a ešte sa mi neobnovil cyklus. Tak som chcela vedieť, či mi s tým Jonáš nejako nevie poradiť... ale uvidíme 😉 Ono by možno stačilo prestať kojiť, ale ešte sa toho nechcem vzdať

cat79
5. jún 2012

ano, my chceme 2. děťátko.)ani jsem nevěděla že jonáš dělá jen druhé, myslím že se ale pleteš, v návodu co mám o tom není ani zmínka.)))

mita9
5. jún 2012

@barbora_h spoluziacka otehotnela pocas kojenia 🙂

barbora_h
5. jún 2012

@mita9 nebola by som proti 🙂 bohužiaľ som jedna z tých, ktoré majú pri kojení vysoký prolaktín a nádej na obnovenie cyklu mám zatiaľ mizivú ☹ aj gynekologička mi odporučila len prestať kojiť

blumenka
6. jún 2012

ahojte. chcem sa opytat s manzelom tuzime po prvom nasom dietatku a zatial sa nam nedari tak som si dala urobit vypocet dr.jonasa. Myslite ze sa to podari podla jeho vypoctov?? 🙂

anjelik0907
6. jún 2012

@blumenka Ahoj ťažko povedať 😉 mne sa podľa jeho výpočtu nepodarilo ☹ a ani mnohým iným mamičkám, čo tu písali ☹ riaď sa hlavne svojou ovuláciou ,ale nevravím, že by si mala výpočet zahodiť, keď máš vhodné dni od Jonáša pekne sa snažilkujte, ale hlavne v dni keď máš ty svoju ovuláciu 😉 držkám plačeky 😉

blumenka
6. jún 2012

@anjelik0907 dakujem...🙂.no budeme sa dalej snazit,neviem skusali sme uz aj ako sa vravi ze plodne dni su na ten 14den,ale nevychadza nam to...ako by som mohla zistit spravne kedy mam ovulaciu??

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre