MUDr. Jonáš. Skúsili ste jeho metódy?

cucuska
23. máj 2006

Ahojte. Počuli ste niekedy o doktorovi Jonášovi a o jeho metóde výpočtu pohlavia a životaschopného dieťaťa? Máte stým niekto nejaké skúsenosti?

anjelik0907
6. jún 2012

@blumenka no ja to viem podľa hlienu, bolesti v podbrušku a overím si to vždy ovulačnými testami 😉

blumenka
10. jún 2012

@anjelik0907 tak dostala som uz vypocet od Dr.Jonasa,akurat to vychadza od dneska tie cervene dni,ale prave som aj dostala svoje dni tak neviem ci je to dobre aj cez menstruaciu???..ale tak asi budeme skusat 🙂.

anjelik0907
10. jún 2012

@blumenka skúšajte pekne 😉 inak mám známu a tá nemohla dllllho otehotnieť a cez menštruáciu sa jej to zrovna podarilo 😉 tak držím siiiilno palčeky 😉

blumenka
10. jún 2012

tak veru budeme skusat...dakujem ...🙂 hadam sa nam podari ...dam vediet ako sme dopadli 🙂...

mikchaila
11. jún 2012

Ahojte, mne dorucili vypocet od Dr. Jonasa. precitala som si aj vseobecne pokyny. kedze som po potrate, ziadala som vypocet IV. avsak, kedze mam pravidelnu MS, tak sa moje zelene dni prekryvaju s cervenymi takmer vzdy. a zaroveň nerozumiem tomu lebo som si precitala tie vseobecne pokyny pre tie, ktore nevedia otehotniet, a pre tie je tam napisane ze cim je zeleny blizsie k cervenemu tym lepsie. Tak preco mne sa nemozu prekryvat zelene s cervenymi? ach som z toho jelen :( nechcela by som opat potratit... 😖

blumenka
13. jún 2012

@mikchaila ahoj..ani ja tomu nechapem..ja som tiez dostala pred tyzdnom ten vypocet a mne to zas tie červene dni stale vychadzaju cez menstruaciu a pisu tam ze je to nehygienicke ..tak tiez neviem. 😖 ,

mikchaila
13. jún 2012

@blumenka neviem, je to zvlastne tie vypocty.. neprisla som na ziadny rozumny menovatel, a neviem ci sa tym riadit alebo nie...je to sice proti logike... s odstupom casu (najrpv som sa toho vypoctu nevedela dockat) mi to pride dost nespolahlive...ale mozno je to medzi nebom a zemou 🙂 Citala som viacero vyjadreni lekarov ze aj pocas MS môze zostat zena tehotna, pretoze ak vajicko "na pol ceste von stretne" spermiu, moze dojst k oplodneniu... laicky povedane...🙂

anjelik0907
13. jún 2012

@mikchaila ak ti môžem poradiť neriaď sa len podľa Jonášovho výpočtu, lebo sa môže stať ,že budeš dllllllho čakať kým otehotnieš 😉

mariynka
13. jún 2012

@blumenka nam sa podarilo na 1x v posledny den MS a este aj pohlavie vyslo 😉 🙂 🙂 cize pre mna a moje kamosky su jonasove vypocty pravdive 🙂 🙂 🙂

mariynka
13. jún 2012

@mikchaila moja kamoska otehotnela na 1x v prvy den MS a ja na 1x v posledny den MS 😉 cize nieco na tom je 🙂 🙂

anjelik0907
13. jún 2012

@mariynka tak to patríte medzi tie vyvolené 😉 ja som sa snažila 2 roky a nič (pritom žiadne zdravotné problémy nemám ) a takisto poznám veeeľa dievčat ktorým sa vôbec nepodarilo podľa jeho výpočtov otehotnieť 😉 ale tak každá sme iná ...

mariynka
13. jún 2012

@anjelik0907 moje kamosky preto siahli po vypoctoch, lebo sa im taktiez nedarilo.. a vdaka jeho vypoctom sa im zadarilo, tak tomu nerozumiem.. 😕 😒 a prajem, nech sa zadari v pravy cas 😉 🙂

anjelik0907
13. jún 2012

@mariynka neviem čím to je ,ale už sa neriadim jeho výpočtami, lebo by som takto neotehotnela nikdy ☹ ja som si dala výpočet na pohlavie ,ale moja ovulka sa nijako nestotožňovala s jeho výpočtami a tým pádom sa nedá otehotniet

mariynka
13. jún 2012

@anjelik0907 ved ani ja som nemala ovu v posledny den MS 😉 pijes aj nejake byliny?ja som sa vdaka zmene stravy a pitim bylin od bylinkarky zbavila cysty.. vsetko som "sprejazdnila" a asi preto potom nebol problem.. ale tiez som si vytrpela, dva roky som bojovala s cystou na vajecniku a nechcela som ju dat von operativnou cestou.. 😒 😒 😉

anjelik0907
13. jún 2012

@mariynka si si istá že si nemala ovulku? vieš niekto ju má aj cez mršku, každá žena je iná 😉 nie ja zatiaľ žiadne bylinky neužívam, uvidím čo ukáže čas . Inak gratulujem keď ti to tak krásne vyšlo 😉 😉 😉

mariynka
13. jún 2012

@anjelik0907 tak kazdy mame svoju cestu, ja som si tou svojou tiez musela prejst-pri dosahovani sna 😉 a podla ovu testu ovulka nebola 😉

inak baby, vypocet sa da urobit aj free online: http://najdise.cz/doktor-jonas/jonasova-metoda-...

anjelik0907
13. jún 2012

@mariynka no veď keby to bolo také jednoduché asi by sme si to až tak nevážili 😉 to trápenie a starosti okolo toho však stoja za to 😉 hej ten výpočet tu už kočky dávali 😉 občas doň kuknem jedným očkom 😉

mariynka
13. jún 2012

@anjelik0907 a vies, ze treba sexikovat aj dva dni pred a tri dni po? 😉 a skus tu alchemilku, za to nic nedas 🙂

anjelik0907
13. jún 2012

@mariynka vyskúšam veď za to nič nedám a možno sa aj ja budem tešiť z miminka 😉

mariynka
13. jún 2012

@anjelik0907 ja som napr. brala aj gynex, neskor femigard.. pre spravidelnenie cyklu.. mozno aj to dopomohlo 😉

alenitka
13. jún 2012

@mariynka a to ste mali sex len v ten den ked jonas napisal, ze vtedy si plodna ? potom cely cyklus nic ?

anjelik0907
13. jún 2012

@mariynka veď áno určite ti to zabralo, ale ja mám cyklus ako hodinky na deň presne 😉 všetko je ok a vidíš nedarí sa 😉 ale tak keď má prísť príde a potom si to vynahradíme 😀

mariynka
13. jún 2012

@alenitka nie, ale aj podla vypoctu terminu porodu to presne sedi na ten den,co vypocital jonas 😀 😉

mariynka
13. jún 2012

@anjelik0907 pride to,urcite 😉 ked budete najmenej cakat 😅 😵

alenitka
13. jún 2012

ja som teraz tehu babulky a podla jonasa mi to vobec nesedi ... mala som otehotniet tento cyklus vtedy, ked som uz mala // na teste ... podla mna je to nahoda .. aj ked ako si citam pribehy tych co im to vyslo, zda sa mi to pravdive .. ale zase taka vec, ze neverim ze tie baby mali sex v dany cyklus len ten den, ked jonas napisal ze je ta spravna chvila nato ... mali ho aj pomimo a hlavne v case ovulky a tak je jasne, ze mohli otehotniet v ten cyklus a myslia si, ze podla jonasa ... fakt neviem, ale ked to ma niekomu pomoct - myslim si ze je to super ... taky placebo efekt 😀

mariynka
13. jún 2012

@alenitka jonas nekaze sexovat len v ten den 😉 dva dni pred a tri po-vypocte 😉 ale mozno mas pravdu.. ale je to vsetko vo hviezdach 😀 😉 🙂

mariynka
13. jún 2012

inak, ked sa vam prekryva ovu s vypoctom, tak dochadza k zmene pohlavia.. kamoska chcela dievcatko, prekryla sa jej s vypoctom ovu a ma chlapca 😅 😉

alenitka
13. jún 2012

@mariynka tak to uz ano ... jedna baba z inej temy minuly cyklus otehu tiez cez mrchu, lebo si robila ovu testy a mala fakt ovu v predposledny den mrchy ... fakt naaaahoda ale aj to je mozne .... a podla mna ked tomu clovek veri, tak sa tak stane ... hviezdy tomu pomozu ... tento cyklus sme podla jonasa mali dokonca bez tych negativnych vplyvov na zivotaschopnost plodu tak dufame, ze vsetko dobre dopadne 😀 pozeram ze ty si uz v 21tt tak nech vam to rychlo zbehne a nech ste zdravuckiiiii .. 🙂

blumenka
13. jún 2012

@mariynka dakujem...no my mame dnes posledny den červeny a mala by som mat akurat svoje dni ale akosi som mala len jeden den a teraz len spinim stale tak sama neviem...,tak budeme sa snazit..hadam sa aj nam podari ako tebe...gratulujem vam... 🙂

blumenka
13. jún 2012

@mariynka no tu bylinku alchemilku mam aj ja..a este aj ine bylinky,jedna znama mi presne poradila ako ich zmiesat a aspon jednu salku denne vypit....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre