MUDr. Jonáš. Skúsili ste jeho metódy?

cucuska
23. máj 2006

Ahojte. Počuli ste niekedy o doktorovi Jonášovi a o jeho metóde výpočtu pohlavia a životaschopného dieťaťa? Máte stým niekto nejaké skúsenosti?

katuskalis
18. okt 2013

@domenique omenique dakujem pekne...hadam sa podariii 🙂 musim verit a ak sa mozem spytat aka bola ta operacia ?? bola si aj PN alebo si isla hned do prace.. ?? ja mam narocnu pracu tak sa asi hodim na PN ku...

domenique
18. okt 2013

@katuskalis ahoj, bala som sa, tak som si pytala ten oblbovak- Dormicum- po nom si nic nepamatas, ani ako si isla na salu, ale mne ho dali asi dost neskoro, tak som si vsetko pamatala, aj ako som tam zasla. Robili mi prefuky,aj mi popichali vajecniky.....po operacii som tam este jednu noc ostala a na druhy den som sla domov. Doma som si este 2 dni polezala. Tam kde ma zosivali, tak ma to nebolelo, len na druhy den po laparke ma boleli ramena a trapezy a a pichalo ma pri hlbokom nadychnuti, lebo sa vstrebaval plyn, ktorym mi nafukli brucho. Doma som bola 3 tyzdne 🙂

bubca7
23. okt 2013

@sunshine5 ahoj mám jednu prosbu pred rokom a pol si mi posielala stránku na výpočet dr jonáša ked ta môžem poprosiť ak vieš aká stránka ,vieš mi ju poslať neviem sa k nej dopátrať ďakujem pekné aj tak ked ju náhodou nenajdes pa pa pekný deň niečo som našla len som si bossom istá či je spravna

katuskamala
23. okt 2013

Podla oficialne vyratanych a lekarom potvrdenych plodnych dni sa mi datum podla metody absolutne nezhoduje. Prave naopak: vten den mi ma zacat menstruacia

bubca7
23. okt 2013

@katuskamala ďakujem pekné tu stránku mám takže je to ona len ja mám problém ten že neviem v ktoru hodínu presne som sa narodila len viem že sa vtedy menili snemy v nemocnici tak teraz neviem čoho sa mám chytiť ale dakujem pekné pekny vecer

katuskamala
23. okt 2013

@bubca7 a rodicia si nepamataju???
Mne so to i tak cele nezda... ved ja v ten vyratany den cakam m a nie ovulku ...

dada281185
23. okt 2013

ahojte ja som mala kyret 6.9. a 6.10 som dostala menzes asi 6 dni, bola som aj na gynde ale som v poriadku, gynekologicky aj vysledky v norme ale snaženie sa až po 3 mesiacoch, no my sme to zobrali s priatelom akosi hned v ten dena snažime sa každý 3- 4 den , no nevime či u mna už bola ovulka, lebo v sobotu 19.10. ma bolelo podbruško,aj kríže prsia možno trochu váčšie ale nemam ich take ako pri prvom tehotenstve, bola som vtedy aj dost nervozna a mala som aj dajaký biely výtok, potom biely, žltobiely,žltý.. no a odvtedy ma boli len podbruško niekedy kríže, takže nevime čo to je, v stolici mi našli kvasinky tak beriem sporanox a že vraj sa ,musim chranit, bo to liečivo ostava v tele viac dni, no preto, asi mi na prvý pokus to nevyjde to druhe teohtenstvo...

bubca7
23. okt 2013

@katuskamala praveze nie viem iba toľko že sa vtedy menili smeny ale nič viac a nikde som sa k tomu nedopatrala a ani sa nedopatram nikde tie záznamy niesu takže smolka ale moja no čo uz

katuskamala
24. okt 2013

@bubca7 a nepamata ze ci rano ci vecer? Ved nech si mamka spomenie...alebo otec ze kedy sa o tebe dozvedel... cca

bubca7
24. okt 2013

@katuskamala no určite večer ked sa menili sluzby len neviem či medzi 17;18hodinou takže asi tak ale dakujem že sa snazis mi pomôcť a ty ako si na tom babo a skadial si ja som s košíc pa pa

bubca7
24. okt 2013

@katuskamala a čo ked môžeš otehotnieť aj cez menstruaciu aj to je môžme pouvazuj o tom:-P
🙂🙂🙂

katuskamala
24. okt 2013

Babo necakame,chceme,ale snazime sa iba pol roka. Sme obaja ok tak len cakame 🙂

sunshine5
25. okt 2013

@bubca7
http://astrologie.najdise.cz/doktor-jonas/jonas...
Nech sa lubi...
Sedi to presne na to, co by si aj zaplatila.. Mam to overene na troch babach ktore si to objednali...

bubca7
25. okt 2013

@sunshine5 ďakujem pekne😉😉😉len ja neviem presný čas viem iba to že od 17-18hodine ale dakujem

ivaana2
25. okt 2013

@sunshine5 aj mne to sedi s tou strankou

hradnapani
25. okt 2013

@bubca7 inak taky vypocet si mozes spravit aj sama a to uplne zadarmo a navzdy. Staci, ked si zistis, v akej faze bol mesiac pri tvojom narodeni. Napriklad ak si sa narodila tri dni pred splnom mesiaca, tak uz cely tvoj plodny vek si najplodnejsia vzdy, ked je mesiac tri dni pred splnom a podobne. Vsetky tieto stranky vychadzaju z tohto principu, takze vlastne staci len sledovat bezny kalendar 😉

bubca7
26. okt 2013

@hradnapani ďakujem pekne ale to to keby som sa spýtala mami tak by už docista pozerala či som kompletná ,už som od nej chcela čas tak mi nevedela povedať presne,že ako si má pametat pri 4detoch ale fakt si to cenim ze tu kazdy dáva svoje názory dakujjjjjeeeem 😀😀😀

hradnapani
26. okt 2013

@bubca7 tak pardon, ak som ti dala teda nepouzitelnu radu. Ale ked vies datum narodenia, tak si to vies zistit sama 😉 Na to su kalendare (aj v beznych kalendaroch mas zaznacenu fazu mesiaca, taky maly symbol mesiacika) alebo rozne astrostranky 😉 Da sa to krasne najst aj spatne. Ked sa pozries do tych vypoctov, co si si pozerala teraz a porovnas s fazami mesiaca, ktore su v beznom kalendari, tak tam tu pravidelnost najdes. Takze tym vsetkym som len chcela povedat, ze ak najdes ten kluc, od ktoreho sa odvijaju tieto vypocty, tak si to vies bezpracne "vyratat" po zvysok zivota aj sama. Staci pozriet do obycajneho kalendara 😉

bubca7
26. okt 2013

@hradnapani neber to v zlom ja som vďačná za každú indiáni ďakujem ale aj tak nerozumiem čo mi tu pises vieš prefarbena blondína:'(:'(:'( mám pred sebou kalendár ale asi iný☹a aj tak nerozumiem aké fázy mesiaca,asi som ima no čo už ale dakujem pekné😉😉😉

bubca7
26. okt 2013

@hradnapani informáciu opravujeme preklep:-P

sunshine5
26. okt 2013

@bubca7 ja myslim ze az tak ten cas nie je potrebny, uplne presny.. Dolezitejsie je miesto..

bubca7
26. okt 2013

@sunshine5 aké miesto o_Oo_Oo_O

sunshine5
27. okt 2013

@bubca7 pardon mesto narodenia

bridgetfidget
27. okt 2013

@sunshine5 - super link, vies mi poradit, kde sa dozviem, co znamenaju problemove aspekty- tranzitni skodcovia? datumom aj pohlaviu rozumiem, ale ostatne je spanielska dedina 😀

bubca7
27. okt 2013

@sunshine5 dakujem ale sa chcem spýtať čas nieje dôležitý o ktorej som sa narodila vsak kazdy vie kedy a kde sa narodil či 🙂

blackcat8885
27. okt 2013

@sunshine5 ja som si na tej stránke menila čas o 10min dopredu a dozadu a vždy mi vyšlo to isté.Takže vychádza to podľa toho? Mohla by si to spraviť nejaká baba ktorá si dala Jonáša vypočitať či to sedí 🙂

tehulka_mk
29. okt 2013

@bubca7 @ivaana2 @sunshine5 Baby mne ten kalendar nesedi uplne presne s tym,co je na nete,takze by som sa na to nespoliehala az tak...

zuzinkabluzinka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
eliska3
29. okt 2013

ahojte dievčatá, MS došla zase o 2 dni skôr, som dnes 3DC, krámy ale dosť silné stále a dnes je deň pred plne červeným 😖 Skúšali sme aj 1DC ale jednoducho to nešlo... ☹ ma porazí 😠

Je tu nejaká mamina, čo otehotnela cez MS podľa Jonáša??

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre