MUDr. Jonáš. Skúsili ste jeho metódy?

cucuska
23. máj 2006

Ahojte. Počuli ste niekedy o doktorovi Jonášovi a o jeho metóde výpočtu pohlavia a životaschopného dieťaťa? Máte stým niekto nejaké skúsenosti?

tulamatula
5. jan 2011

Ahojte, aj ja mám už doma výpočet...chceli by sme začať pracovať na bábatku hneď ako bude vhodný termín, chceme totiž dievčatko, ak sa podarí...

tulamatula
5. jan 2011

@mgurnak Ahoj, aj ja som písala e-mail, cez telefon by som sa asi nevykoktala 😀

prettybaby
5. jan 2011

@tulamatula .-)a kedy Ti to vychadza .-)

skrecok
5. jan 2011

Ahojte baby,
mne terminy takmer vobec nevychadzaju pocas ovulky...Neviem co si mam mysliet o tom. 😒

prettybaby
5. jan 2011

no poviem tak, pri raduskovi som mala ovulku na konci cyklu.MS zacala 12.1. a ovulka bola 3.2. - 4.2. nakolko som si robila ovulacne testy. takze som bola prekvapena, ze ju mam az tak neskoro... 😉

prettybaby
5. jan 2011

a to este upresnim,ze moj cyklus je nepravidelny,cize MS dojde kedy chce (ani po porode sa to nezmenilo) 😠

mgurnak
5. jan 2011

@prettybaby dakujem, idem aj ja napisat..ak nebudem comusi rozumiet, tak sa budem dalej pytat..🙂 😉

prettybaby
5. jan 2011

@mgurnak jasne, aj ja sa casto vypytujem .))))chi

duplicka
5. jan 2011

@marikac no tomu som nejako nerozumela ci sem http://najdise.cz/doktor-jonas/jonasova-metoda-... davas datu svojho narodenia alebo aky 😀 😀 😀 😀 😀 😀

adikad
5. jan 2011

@duplicka ano datum svojho narodenia a hodinu

dermakova
5. jan 2011

@skrecok
ono metoda Dr.jonasa nie je zavisla na menstruacnom cykle.
ja mam som mala doma vypocet od Dr.Jonasa, pretoze sa nam nedarilo otehotniet. No a ostala som tehotna v cervenych dnoch a o10 dni som mala svoje ovulacne dni a aj v nich som ostala tehotna. mam krasnych chlapcov, dvojvajecne dvojicky, ktore boli pocate v rozlicnych datumoch s odstupom10 dni, co bolo potvrdene aj na sone.
No a prave pisem o dalsi vypocet, kedze by som este dievcatko chcela. Ale teraz si dam bacha, aby z toho zase neboli dve.... 😀

duplicka
5. jan 2011

@adikad dakuujjeemm a ako si to spatne kontroluju baby, ze uz maju napr narodene a len tak prisli na jonasovu a kontroluju, ze to vychadza. skontrolovala by som datumy mojich chlapcov 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉

no a ked pisete mail, tak vam to upresnuje alebo je to rpesne podla tej tabulky na nete a ozaj uctuje za to?

marikac
5. jan 2011

@dermakova kolko stoji taky vypocet? a schvalne,ak sa toho zena drzi a je "zdrava" a nepocne, da sa to vyreklamovat? 😀 😀

skrecok
5. jan 2011

@marikac Zakladny vypocet stoji 16,50 € s specialny 21,50 €.
Upozornuju, ze "Podpísaná prehlasujem, že si uvedomujem, že metóda Prirodzenej regulácie počatia Dr. E. Jonáša (preskúmaná od r. 1956 do r. 2000) je správna v 98% prípadov. Ak by som ja sama bola náhodou výnimkou, nečiním si žiadne nároky." Takze sa neda reklamovat. 😅 😀

dermakova
5. jan 2011

@marikac
vypocet obsahuje ploodne dni na cely rok.
Niekomu to vyjde na prvykrat, niekomu na3... 🙂
myslim, ze teba som bohuzial videla aj v teme MA, tak v tvojom pripade je dolezita dobra zivotaschopnost. Tychto terminoch byva malo. 😒

danutta
5. jan 2011

Ahojte kocky,som tu nova,chcela by som sa Vas opytat kde a na aku adresu,e-mail mam napisat ak chcem ten vypocet na plodne dni.Ako vlastne postupovat.Velmi pekne dakujem a vsetkym drzim palceky 🙂

dermakova
5. jan 2011

@danutta
tel.cislo: 035/ 6595127
info@centrumjonas.com

danutta
5. jan 2011

@dermakova dakujem velmi pekne

marikac
5. jan 2011

@dermakova ano, som po MA-a zaujimaju ma vsetky alternativy.podla lekarov som uplne zdrava a predsa....

dermakova
5. jan 2011

@marikac
to mi je velmi luto, mam pocit, ze tych MA je akosi privela.. 😒

marikac
5. jan 2011

@dermakova dakujem. Kazdy den niekto pribudne. 😖

cerler
5. jan 2011

@marikac
@duplicka

http://najdise.cz/doktor-jonas/jonasova-metoda-...
ale toto nie je orig. jonasova stranka - pozor 🙂

marikac
5. jan 2011

@cerler hm, to som trosku vyssie tiez pridala...a kto teda robil tie vypocty?

cerler
6. jan 2011

@marikac je vela stranok, kde sa odvolavaju, ze ide o Jonasov vypocet, pripadne o vypocet podla Jonasovej metody... ak chces jeho orig. stranku:
https://www.centrumjonas.com/slovak.kontakt.html
treba vyplnit formular, pockat si na jeho kalendar a pokyny... 😉

mgurnak
6. jan 2011

baby, dostalasom prihlasku..aky je rozdiel medzi malym a velkym vypoctom? ja uz jedno babo mam, druhe som bohuzial potratila, tak asi by som sa mala pytat na zivotaschopne asi , ze? alebo ako ?

dermakova
6. jan 2011

@mgurnak
ak mas za sebou uz abort, tak musis ziadat o IV.skupinu, teda o terminy s dobrou zivotaschopnostou, aby sa predislo komplikaciam...

marikac
6. jan 2011

@mgurnak tiez som mala MA,uvazujem nad vypoctom

mgurnak
6. jan 2011

vdaka, len asi budem musiet zajst zajtra za svojou gynekologickou aby som si "odpisala" nejake udaje, lebo sa fakt nepamatam na niektore veci...
@marikac to mi je luto, ale musime verit...tak hor sa do toho... 😉

cerler
6. jan 2011

@mgurnak pri "velkom" vypocte musis udat presny cas svojho narodenia - s presnostou na 4min. - nie kazdy vie tento udaj presne... a vo vypocte budes mat navyse (oproti "malemu" vypoctu) upresnenie casu porodu pocateho babatka - tj. v ranných alebo nocných hodinách... a udaj o dalsom pohlavi dietatka, kt. by si chcela v buducnosti...

tak podla mna ti staci maly vypocet (udaj o datume narodenia, pripadne priblizny cas a udaje pre IV. skupinu - o aborte...) a samozrejme IV. skupina...

marikac
6. jan 2011

@cerler ja neviem kde zistit hodinu narodenia...moja mama si nepamata....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre