MUDr. Jonáš. Skúsili ste jeho metódy?

cucuska
23. máj 2006

Ahojte. Počuli ste niekedy o doktorovi Jonášovi a o jeho metóde výpočtu pohlavia a životaschopného dieťaťa? Máte stým niekto nejaké skúsenosti?

cervena_ciapocka
3. mar 2008

Pozrela som si tu nemecku stranku co tu bol na nu link:
http://www.leichte.info/fuer_Frauen/kosmobiolog...

a podla toho mi vychadza plodne obdobie prave v case ked mam dostat MS 😕

vevoncek
4. mar 2008

Ahojky babenky ja som bola na jonášovej stránke, ale je po anglicky a bohužiaľ neviem si z tadiaľ stiahnuť ten formulár na výpočet plodných dní ak ho niektorá máte nemohli by ste mi hoslať veľmi veľmi veľmi pekne vás prosím.Ja by som chcela vyskúšať pohlavie či výjde podľa jeho výpočtu, lebo v celej rodine máme chlapcov a my by sme chceli dievča

lauritka
4. mar 2008

cipocka to nesed istale s plodnymi dnami..vtedy je najvasia pravdepodobnost ak sa trafia aj oni do ovulky...neberte to ako navod na otehotnenie preboha :D

vevoncek
5. mar 2008

Ahojky tak ja som skúšala všetky stránky ktoré som našla od vás všetkých na fóre,ale niektoré sú zrušené niektoré nefungujú a na ostatných sa platí ja už neviem čo mám robiť dokonca som skúšala písať na ten český email: jirkac@email.cz a ani to nefunguje som zúfalá

ml1976
5. mar 2008

ahojte dievčatá
môžem alebo má zmysel napísať na Jonáša o výpočet plodných dní ked viem že môj manžel nemá žiadne spermie ? mala som pocit že mi niekto vravel že musíte byť obaja OK.. je to tak?

liana
5. mar 2008

zaujímavé čo sa týka toho pohlavia, lebo pokiaľ viem tak záleží od mužských spermií aké to bude pohlavie, pochybujem že sa to dá vyrátať.

gabi970
5. mar 2008

Ahoj. ako sa dostanem na Mudr. Jonáša??, Potrebovala by som od neho radu . 🙂

slonicek
5. mar 2008

Ahojte volám sa Katka a tiež mám problémi s tehotenstvom už nemožem otehotnieť 2 rok a už som s toho zufalá máte nejaké skusenosti s doktorom Jonášom?

slonicek
5. mar 2008

Ahojte volám sa Katka a som tu prvý krát mám tiež problémi nemožem otehotnieť a už som s toho zufala máte skusenosti niekto s doktorom Jonášom?

halienka
5. mar 2008

Gabi, adresa na MUDr. Jonáša : Dr.Eugen Jonáš,Zakostolská 7,94145 MAŇA , treba mu napísať krátky list, že prosíš o výpočet najvhodnejších dní na otehotnenie. Pošle ti dotazník, vyplníš a pošleš šek, on ti napíše kolko, cca 400 - 600 Sk. Potom ti pošle výpočet na rok dopredu aj brožúrku s vysvetlením 😉

slonicek
5. mar 2008

Ahojte

halienka
5. mar 2008

Sloníček 🙂 , výpočet MUDr. Jonáša je astrologický výpočet, čiže niečo ako horoskop najvhodnejších dní na otehotnenie 😉 a preto je to ako s horoskopmi, niekto tomu verí niekto nie. Počula a čítala som vela pozitívnych ale aj negatívnych ohlasov. Je to tak 50% na 50%. No myslím si že aj to je už celkom pekné percento, takže ak si tomu naklonená, tak to skús. Žiadna metóda nie je 100% - ná, aj pri umelom oplodnení je max. úspešnosť 40% zo 100. 🙂

slonicek
5. mar 2008

ja som už poslala akurát dnes list doktorovi Jonášovi a neviem či m on odpíše ale bo pošle nejaký dotazník už som podstupila všetky vyšetrenia posledné som mala laparoskopické a stále nič ja už som stoho jotová

halienka
5. mar 2008

Sloníček to ma mrzí, takže ty si úplne v poriadku ale stále sa nedarí? A mužík už bol na spermiograme?

slonicek
5. mar 2008

myslíte že sa to podarý ked to doktor vypočíta?

slonicek
5. mar 2008

no nebol ešte ale on má všetko v poriadku už jedno dieťatko má s prvou ženou ale ja som mala problémi s menštruáciu a po tej laparoskopii sa všetko upravilo aj vyšetrenia mám ok

halienka
5. mar 2008

No sloníček, ak ste obaja s mužíkom zdraví a on vypočíta najvhodnejšie dni a tebe sa tie jeho dátumy stretnú s tvojou ovulkou tak je vraj dosť velká šanca. No bolo by dobré keby si si sledovala kedy mávaš ovulku. 🙂

slonicek
5. mar 2008

ja už som si povedla že už nebudem nato stále myslieť a počkám čo mi napíše pán doktor Jonáš vyplním ten dotazník a uvidíme a priatela skusim dať vyšetriť na ten spermiogram

stresmenka
5. mar 2008

Ahoj slonicek ja som dr. pisala poslal mi dotaznik vyplnila som ho zaplatila 600.- sk podotykam 2x som pisala a zaplatila, lebo som mala poblem s otehotnenim a ani raz mi to nevyslo ☹ nakoniec som to vzdala a otehotnela bez vsetkeho po 6 rokoch cakania ☹

slonicek
5. mar 2008

halienka ako to zistím?to je 11 den po menštruácii?

slonicek
5. mar 2008

to vážne si tak dlho čakala?ja už 2 rok ☹

halienka
5. mar 2008

Sloníček, treba aby aj priatel išiel na ten spermiogram, lebo takto sa môžeš trápia skúšať a nakoniec zistíš, že má málo pohyblivé spermie a ty sa už druhý rok zbytočne trápiš kadejakými vyšetreniami. Sa čudujem, že ti to gynekológ doteraz nenavrhol urobiť priateľovi spermiogram. Veď to neni nič zložité, možeš to doniesť v nejakom kelímku aj z domu rovno ku gyn., len teda maximálne do hodiny po sexíku to musíš stihnúť doniesť k nemu. 😉

stresmenka
5. mar 2008

ano a chodila po roznych vysetreniach a vsade bolo vsetko ok len moja polovicka nikam nesla ☹ mam 15 rocneho syna a po 15 rokoch cakam druhe 😵 ale 6 rokov sme sa snazili. mam kamosku co sa snazila 12 rokov a ostala teraz tehotna a smeje sa zo mna ze to koli mne lebo ma hladkala po brusku 😀

slonicek
5. mar 2008

bože žienky ja sa tak bojím keby sa mi to nejak podarilo už som všetko skušala a nič chodila som po USG sledovali mi vajíčka a aj tak nič stoho nebolo jedla som klostilbegit a nič

stresmenka
5. mar 2008

slonicek dobre ti radi aj halienka mam koleginu ktora to tiez skusa spravila vsetko pre to aj manzela ,, dokopala " na spermiogram a jemu zistili pomale spermie. Lieky jej odmietol a viac vraj na ziadne vysetrenie nejde, ze vraj ked spravil jedno spravi aj druhe a to chce druhe po 3 rokoch 🙂

slonicek
5. mar 2008

no skusím to mám už vymený lístok o d doktora ale tam sa to objednáva tak to stačí doniesť v kelímku nemusí to byť v skumavke?

stresmenka
5. mar 2008

nie nemusi staci kelimok a udrziavat v teple a do hodiny to musi byt u nich 🙂

slonicek
5. mar 2008

babenky a to mu daju nejaké lieky užívať ak by to mal oslabené

halienka
5. mar 2008

Sloníček, dá sa celkom dobre odsledovať ovulka za pomoci merania bazálnej teploty, dočítaš sa všetko na stránke www.merenibt.xf.cz. A tiež sa dajú kúpiť takzvané ovulačné testy ktoré fungujú podobne ako tehotenské testy, ocikáš a keď sú dve čiarky tak do 48 hod nastane ovulka a preto treba hneď sexíkovať. Tie testy sa celkom lacno dajú kúpiť cez internet na stránke www.levnetesty.cz - je tam akcia 12 ks ovul. testov+ 2ks tehotenské za 715 SK. Keď si budeš pár cyklov merať teplotu tak celkom pekne zistíš, kedy zhruba mávaš ovulku. 😉

stresmenka
5. mar 2008

Ano lieky a poslu ho na krv zistuju nieco aj s krvy da saa to liecit neboj 🙂 on bude v poriadku urcite len ked nieco strasne chces vtedy to nevychadza 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre