MUDr. Jonáš. Skúsili ste jeho metódy?

cucuska
23. máj 2006

Ahojte. Počuli ste niekedy o doktorovi Jonášovi a o jeho metóde výpočtu pohlavia a životaschopného dieťaťa? Máte stým niekto nejaké skúsenosti?

misel711
26. nov 2012

ahojte, ja sa len chcem spytat podla jeho vypoctu mam plodny den dnes... ale ja dnes cakam mrchu... ako je to mozne??

milaciky
26. nov 2012

@dulkagabulka toto som uz pocula, ze lekar zenam poradil sex pocas menstruacie a otehotneli

macka1980
26. nov 2012

@misel711 tak to sú jeho výpočty, musíš to skúsiť, možno motyka vystrelí 😀 ja tomu veľmi neverím...

misel711
26. nov 2012

@macka1980 asi tak 🙂

adeala
27. nov 2012

@misel711 presne teraz na to pozerám. Mne to vyšlo tiež, že dnes, ale je to absolútne nereálne 😀 Teraz mi skončila MS a pri mojich 40 dňových cykloch by to bolo niečo ako.. nie, jednoducho sa to stať nemôže 😀

wanilla147
28. nov 2012

@adeala ved vyskusaj..a uvidis.. a ma sa 18-24h pred uvedenym terminom 🙂

adeala
28. nov 2012

@wanilla147 bohužiaľ, nebola som s partnerom.. ale tak.. niekedy to rozhodne vyskúšam 🙂 veď za to nič nedám

lusynda1
5. dec 2012

hmm. mne vyšiel termín na tretí deň menštruácie. no tak to som zvedavá... 🙂 je tu niekto komu sa podarilo otehotnieť počas menštruácie?

wanilla147
5. dec 2012

@lusynda1 je tema o otehotneni pocas MS a ver ze tych pripadov je neurekom 🙂

minis
11. dec 2012

ahojte, chcem sa len spytat, ci nahodou neviete, ci by mi tento pan spravil vypocet aj ked mam syndrom pco, cize nepravidelny menzes bez ovulacie. diky 🙂

luciferkax
11. dec 2012

@lusynda1 jasné, takých žien je myslím kopa 🙂 ja napr. tretí den krváacam počas dna slabo, večer ani vôbec, takže je to "možné" realizovať :!

stella6
11. dec 2012

My sme dodržali termín a podarilo a otehotnieť.... 🙂

katkakostkova
11. dec 2012

@stella6 prosím ťa nemáš kontakt na Dr.Jonasa?

lucinka82
22. dec 2012

My sme sa pokusali podla dr.jonasa 8 mesiacov a nic, a nakoniec sme si povedali ze sa prestaneme snazit a nechame tomu volny priebeh a otehotnela som dokonca mimo plodnych dni takze ja dr.jonasovi neverim

adamedik
26. dec 2012

@taniaz
Ahoj, pisem neskoro, lebo som nedopadla najlepsie tesili sme sa na prvy termin od dr.Jonasa, no skoncila som v nemocnici s vnutrozilovou trombozou... ☹ momentalne teda bojujem s nemyslenim na babatko... i ked je to tazke, ale dufam, ze na najblizsej navsteve na hematologii mi lekári povedia, ze sa mozeme zacat snazit.... takze cely vypocet nam je asi nanic... Este chcem kontaktovať, aj dr. Jonasa, co by mi odporucil on... tak uvidime....

vejvass
28. dec 2012

Ahojte prosim vas neviete co znamenaju ty skodcovia na tejto stranke ked si zadate udaje do vypoctu a vyhodi vam terminy pocatia a vedla tych terminov mate take vseliake znamenia a tam aj zelene fajvôčky a niekde tie fajvočky nemam viete co znazornuju?Stranka je tato.
http://najdise.cz/doktor-jonas/jonasova-metoda-...

dakujem dufam ze ste ma pochopili 😉

cristi
29. dec 2012

@vejvass ahoj,ak ti mozem poradit,najlesie bude,ak o vypocet priazniveho obdobia na splodenia zdraveho potomka poziadas priamo dr,Jonasa...ja sama som si tak dala urobit pri oboch detoch,ale len pri prvom dietati sa nam zadarilo....

wanilla147
31. dec 2012

nam prve dva terminy nevysli..coskoro nas caka treti s nulovou rizikovostou..tak drzte palce.. :-P

snazilka1983
1. jan 2013

BABY ja som si dala vypocitat podla tejto stranky http://www.leichte.info/fuer_Frauen/kosmobiolog... 🙂 a poviem vam ze fakt mi to vobec nesedi nato ze momentalne som 3 DC a podla toho mi vychadza plodny den na 9 DC co ja mavam ovu az 17 DC. ale na druhej strane ked som si zadala spatny vypocet co som otehotnela v juny 2012 tak pre srandu ci to aspon bude sediet tak sedi to uuuplne na chlp. 😀 zaujimave

dominika_12
8. jan 2013

Chcem sa spýtať...dodržujete aj ten čas alebo len dátum? Ja tam mám samé také časy ako 3:48 alebo 4:53 a podobne...a teda vstávať kvôli tomu 😖

vlocka33
9. jan 2013

ahojte, vedel by mi niekto poradit? mam vypocet od jonasa a tam mam vyznacene dni s textom Dobra zivotnost. To znamena ze v tie dni sa mame snazit, alebo este musim k tymto dnom ja doplnit svoj vypocet podla toho ako som dostala realne menstruaciu a zaznacit tie zelene dni? A ak sa mi s tymto dnom- dobra zivotnost stretli zelene tak sa nemae snazit. Ci ako to? Uz som z toho jelen.

taja27
10. jan 2013

@cucuska aj ja mam prihlašku už ale....ešte som ju nevyplnila....🙂)neviem ani sama... je to zvlašnte nie????

tinara23
11. jan 2013

ahojte, Môj názor na Jonášovu metódu je taký, že ideálny deň od Jonáša, by sa mal stretnúť približne s dňom kedy máte ovuláciu. Každý mesiac som si pozerala Jonáša na tejto stránke http://najdise.cz/doktor-jonas/jonasova-metoda-... , ideálny deň u mňa na počatie v októbri 2012 bolo 18.-teho a zároveň aj dobrá životnosť, všetky fajočky boli zelené. Ovuláciu som mala 19-teho, viď graf. http://www.fertilityfriend.com/home/323948. Sex sme mali iba toho 18-teho a podarilo sa. Takže pekná zhoda Jonášovho dátumu a ovulky. Môj názor, bez ovulky to proste nejde a ak sa k tomu podarí, že takto šťastne vyjde aj Jonáš, tak sa to snáď musí podariť 😉 Ja si hovorím, že niečo medzi nebom a zemou bude, presne v tomto čase pred rokom som o miminko prišla a vrátilo sa 🙂

katuskalis
11. jan 2013

Ahojte kočky, mne akurat dnes prišiel výpočet, nemám tam napísané ale či to bude života schopné dieťa a v 5 mesiacoch máj, jún, júl, august tam nie je uvedené pohlavie. Zaplatila som za špeciálny výpočet tak neviem.. A ani čas tam nie je o ktorej sa treba milovať. Môžete mi poradiť ?? dakujem

katuskalis
11. jan 2013

@sunshine5 chcem sa spýtať, aak v mesiaci napr. jun, jul, august, september nemam napisane nic ani dievca ani chlapca , co to znamena ?? Poziadala som aj o zaznacenie zivota schopneho dietata ale v tej tabulke nic nemam, ako ste to mali vy ??? dakujem za odpoved ...

sunshine5
11. jan 2013

@katuskalis ked tam nemas ziadne pohlavie, to znamena ze sa to nepodarilo urcit na isto a tak tam nemas nic a mas to 50:50 🙂

katuskalis
11. jan 2013

@sunshine5 a ty si mala určenie života schopného dieťatka, neviem či mi to tam zabudli napísať alebo cwo ??? 😒

fila82
16. jan 2013

@andy03 nechces si dat urobit nejake krvne testy? Lebo ak mas nejaky problem tak Tia ni Jonas nepomoze. Vacsinou maju baby mutaciu nejakeho genu a ak sa to zisti nasadia sa injekcie a donosia babo. Ja by som to po dvoch potratoch uz neriskovala. Ja som po jednom MA a dala som si robit krvne a geneticke testy.

andy03
16. jan 2013

@fila82 dala som si spravit vsetko aj imunologiu.cakam za tyzden by mali byt vysledy.som zvedavaaaaaaaaa

fila82
16. jan 2013

@andy03 tak drzim palce 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre