MUDr. Jonáš. Skúsili ste jeho metódy?

cucuska
23. máj 2006

Ahojte. Počuli ste niekedy o doktorovi Jonášovi a o jeho metóde výpočtu pohlavia a životaschopného dieťaťa? Máte stým niekto nejaké skúsenosti?

bila
20. aug 2010

kazda ste asi zvedava, na kolky pokus to vyslo, tak to napisem aj sem.
Mala som 3 terminy na dobruzivotnost a myslela som, ze to v ten rok ani nevyjde, kedze prve dva nevysli a ked sa blizil posledny, tak sa mi zdravotne pohorsilo, takze som ani nedufala, ze by to mohlo vyjst. Ale vyslo.. 😀
Takze nehadzte flintu do zita, ale bojujte.... 😀 😀
drzim vam palce

zabka1124
21. aug 2010

Ahojte babenky!!!!!No asi aj my sa budeme musiiet spolahnut na pana doktora, kedze mam nepravidelnu MS a moje ovu dni su zakazdym iny cas.
Ozaj baby ,prosim vas , co se napisali do mailu doktorovi Jonasovi, ked ste hceli ten vypocet????Mooc dakujem!

soni1
21. aug 2010

@zabka1124 Ja som mu napísala, že by som mala záujem o jeho výpočet a zároveň som mu rozpísala, čím všetkým sme doteraz prešli. Spomenula som mu, že sme absolvovali aj IVF a KET. Oni mi odpísali na druhý deň, poslali mi prihlášku, ktorú treba vyplniť a zároveň mi odporučili výpočet pre životaschopné dieťa nakoľko som absolvovala IVF a KET, ale neúspešne. Teraz čakám aj ja na výpočet od nich. Adresu na nich máš?

zabka1124
21. aug 2010

Ahoj Soni1. No adresu mailovu som nasla tu, na strane47, hadam je dobra!!!A mohla by si mi poslat aj ty adresu , nech porovnam, ci som mu dobre napisala?!Inak my sa snazime od maja 2009, bola som raz tehu, ale tak ako to prislo, tak to aj skoncilo!A odvtedy nic!!!Kedze mam MS nepravidelnu, Ovu tiez , tak hadam nam to pomoze!!!!

soni1
21. aug 2010

@zabka1124 info@centrumjonas.com a posielam ti aj telefónne číslo: 035/659 51 27 Ja som už aj párkrát volala, keď som sa chcela niečo spýtať, ale zatiaľ mi to stále zdvihla jeho dcéra, no vždy mi vedela odpovedať na moje otázky.

klba
21. aug 2010

kocky a vlastne v akych pripadoch nemoze Jonas zaslat vypocet?
Napr. ked ma zena nepravidelny cyklus, resp. anovulacne cykly je mozne zostat podla vypoctov tehu? 😕
Lebo mne sa min. mesiac vyskytol jeden anovulacny cyklus a teraz sa obavam ci sa to nebude opakovat a ci nasa snaha nie je marna. 😅
vcera sme mali den pred plne cervenym dnom, skusali sme, aj hned v prvy cerveny den, tak som zvedava ci to vyjde. 😉

no ja som mu volala, tiez viac krat zdvihla jeho dcera, takze s tym mailom neporadim, 😅 .

klba
21. aug 2010

@soni1 my sa snazime len cca 2 mesiace, vypocet mam sice doma uz od februara, ale chcela som mat pauzu od HAK, zivotaschopnost mi vychadzala prave vtedy ked mi prisiel vypocet, uz sme to nestihli, 😔 a najblizsiu vhodnu mam v oktobri, ale teraz skusame aspon to vhodne obdobie bez zivotaschopnosti, kedze som nemala zdrav. problemy.
inak ja som tiez dieta z vypoctu, takze tomu verim, kedze mami nemohla mat druhe mimi 9 rokov. 😉

@bila, gratulujem mooooooc, tesim sa s tebou ze sa podarilo a v kolkom tt uz si?
a ako dlho ste sa snazili a za aku dobu sa podarilo?

bila
21. aug 2010

@klba
tak ja som uz v 33tt, takze za chvilu bude maly na svete. 😀
No a co sa tyka snazenia, tak sme vyuzili vsetky 3terminy pre DZ a vysiel az ten posledny a ten bol az v predposledny mesiac, co som mala vypocet doma. 😝
Takze cele to trvalo asi 10mesiacov a 3pokusy. 😎
A tych anovulacnych cyklov by som sa moc neobavala. Ved je tam pisane, ze vlastne mame dva cykly, tak snad jeden funguje. 😀 Co asi aj u mna bol problem, kedze 3roky sme neboli schopni ostat tehu. A je pravda, ze dni podla Jonasa mi vychadzali okolo MS. No kto by uz len by si myslel, ze zrovna vtedy to vyjde. 😀 😀
Ono som niekde citala nejaku diskusiu jak Jonas tvrdi, ze urobil 2mil. vypoctov a mnohi sa tomu smiali. Ale ako vidim, tak tu fakt beha kopa "Jonasov".... 😎
tak drzim palce, aby ste aj vy prispeli... 😉

zabka1124
21. aug 2010

@soni1 dakujemmmm mooc , si zlataaa!! AAAAA uz mas ten vypocet doma???Ci cakas???No to som potom zvedava, ci nam to vyjde!Zatial, co som tu citala, tak to babam vychadza,tak sompozitivne motivovana.Bola by sranda, keby sme sa stretli v teme jun,jul august 2011 alebo aj neskor!!🙂

soni1
21. aug 2010

@zabka1124 Na výpočet ešte len čakám, dúfam, že ho už budúci týždeň budem mať.
Inak aj ja som pozitívne naladená, ako hovoríš aj ty, lebo je tu dosť báb, ktorým to vyšlo, takže mám strašnú chuť bojovať ďalej. Možno že budeme mať také šťastie a budeme tehulkovať spolu. 🙂

zabka1124
22. aug 2010

@soni1 Mne prave poslala jeho dcera mailom formular, tak ho nejako vyplnim, aj ked sa mi zda dost chaoticky.Chcm sa opytat, je tam ,ze datum potratu a veci okolo toho, no ja viem len asi kedy som prisla o babo, neviem presne ani ktory tyzden to bol, ja si myslim , ze taky 4-5tt.Myslis, ze bude lepsie napisat sprievodny list, co a ako.Inak moja MS je uplne nepravidelna, pravidelna bola len pocas antikonc.tabletiek.Nevies kde to tam mam napisat????Dakujem

dalila23
22. aug 2010

Dievčata chcem sa spytat nesuvisi to s temou ale meskaju mi cca10 dni test mi nic neukazal teda iba / ale stale ich nemam citim sa fajn.som s toho mimo cyklus som mavala doteras ako hodinky 😒

klba
22. aug 2010

@zabka1124 kludne napis sprievodny list, prip. zavolaj na to cislo Jonasovi, poradia ti ako to vyplnit,
mas pravdu je to dost chaoticke, ja som mala pomocnicku ktora uz dotaznik vyplnala, inak by som s tym mala riadny problem. 😅
inak ja som najprv chcela napisat sprievodny list a prilozit to k tomu, ale voslo sa mi to dole pod tie udaje na ciste miesto, tak som to dopisala tam 😉 a nebol problem, neskor som volala a jeho dcera si hned spomenula o co sa jedna. 🙂

@dalila23, ja som mala podobny problem ako ty, neviem ci si brala aj HAK a vysadila si, ja som vysadila vo februari a koncom juna sme sa zacali snazit, od vysadenia som mala MS na den presne a v juli mi prvy krat v zivote meskali 12 dni, test stale negativny, ked tak az po limite // ciarky
a ked som isla k dr zistil ze som mala anovulacny cyklus, vraj to mava aj zdrava zena 1-2 x rocne, vobec u mna nenastala ovulacia, mala som nizko sliznicu, tak sa obavam aby sa to teraz nezopakovalo.
Dr mi ani nechcel dat vyvolavacku, mala som este pockat cca 2 tt a ak by neprisli tak opat prist, ale chvalabohu sa MS umudrila.
Skus behnut k dr nech ta vysetri, aspon nebudes v neistote. 😉 🙂

soni1
22. aug 2010

@zabka1124 Pokojne napíš sprievodný list, aj ja som k tomu niečo priložila. A čo sa týka potratu, ja som to tiež napísala len približne, presný dátum som si už nepamätala.

puska16
23. aug 2010

Ahojte babule 🙂
bila jej to ti velmi gratulujem, ze to to vyslo, to je tak povzbudzujuce pre nas vsetky, si myslim, aspon pre mna urcite, my sa snazime tiez cez dva roky a nic, obaja sme zdravy, dala som si pred dvoma mesiacmi spravit vypocet, zatial to zial neklaplo, ale verim, ze sa to podari, ja som si dala spravit specialny bez zivotaschopnosti, tak verim....tebe drzim palceky do stastneho konca a nam ostatnym 😉 do uspesneho zaciatku 😀

soni1
23. aug 2010

@puska16 napísala som ti IP

bila
23. aug 2010

puska vdaka.
drzim vsetkym moc palce

bila
23. aug 2010

soni1
chcela som ti napisat IP, ale nejak mi to blbne, vobec mi to nereaguje, ked klikam... 😠
som zvedava, ci uyz prisiel vypocet... 😀

soni1
23. aug 2010

@bila Práve som s nimi volala, zajtra mi ho majú poslať.

petra53
24. aug 2010

Ahojte babuľky 🙂 Ak sa nenahneváte, rada by som sa pridala do vašej diskusie 🙂
Ja mám 20 mesačného chlapčeka Peťka a rozhodli sme sa, že by sme mu už dopriali súrodenca, najlepšie sestričku 😀 aj keď v zásade je mi to jedno, hlavne nech sa to čím skôr podarí a nech sme všetci zdraví 🙂 Pozajtra si idem dať vytiahnuť Mirenu a ideme na to... 😀 😀 😀
Chcela by som sa vás spýtať - teda hlavne tých, čo už máte výpočty od Dr. Jonáša - našla som túto web stránku - vraj výpočet Jonáša gratis 😕 tak sa vás chcem poprosiť, či by ste sa na to nepozreli, či je to ono, alebo nie... 😕 ĎAKUJEM 😀

http://najdise.cz/doktor-jonas/jonasova-metoda-...

Inak - pri Peťkovi som mala výpočet z www.chlapecdievca.sk a mrcha prišla iba raz, drohý krát už nie... Inak - vtedy mi predpokladali chlapčeka... A chlapca som mala mať aj podľa čínskeho kalendára počatia. To len pre zaujímavosť 😀

soni1
26. aug 2010

Ahojte babuľky, tak už aj ja mám doma výpočet od pána Jonáša.

betina1984
26. aug 2010

Ahojky. Len sa chcem spýtať, keď mi tu vypočíta, že napr. 22.9.2010 o 7.42 h, by bolo dievčatko, to znamená tá hodina čo? Že vtedy máme začať, alebo vtedy to má do mňa manžel "urobiť"?

http://najdise.cz/doktor-jonas/jonasova-metoda-...

bila
26. aug 2010

@soni1
no super..
a prezradis kolko mas terminov? kludne IP
vsetkym vam to moc prajem

mili78
27. aug 2010

@soni1 ....ahoj Soni....prosim ta mozes mi napisat, co vsetko si musela uviest do toho prihlasovacieho formulara?

soni1
27. aug 2010

@mili78 Meno, adresu, dátum narodenia, miesto narodenia a okres, čas narodenia a keď si mala nejaké potraty, tak aj tie napísať. Ale samozrejme záleží od toho o aký typ výpočtu máš záujem.

mili78
27. aug 2010

@soni1 ....dakujem Soni 🙂

deb
28. aug 2010

betinka, to by som bola aj ja zvedavá... inak podla tej stránky sme skúšali nespočetne vela razy a ani raz nám to nevyšlo ☹ Sorry, ale ja tomu už neverím.

betina1984
28. aug 2010

@deb, ja tiež nie, len by ma to zaujímalo, že aký je to čas, či začiatok styku, alebo vstreku, alebo ja neviem čo...

lottys
28. aug 2010

@petra53 tento výpočet nerobí dr. Jonáš, pýtala som sa priamo u neho. Nemá s nimi nič spoločné.

malaflora
28. aug 2010

ahojte
ja som sa narodila taktiež podľa výpočtu Dr.Jonáša a teraz by som potrebovala aj ja jeho pomoc.
Len som už nejaká popletená z tých príspevkov.
info@centrumjonas.com je Dr.Jonáš ?
ďakujem

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre