MUDr. Jonáš. Skúsili ste jeho metódy?

cucuska
23. máj 2006

Ahojte. Počuli ste niekedy o doktorovi Jonášovi a o jeho metóde výpočtu pohlavia a životaschopného dieťaťa? Máte stým niekto nejaké skúsenosti?

nat28
17. feb 2011

@gerdanova a co je to DZ?

sunday1
17. feb 2011

@nat28 Dobrá životnosť 🙂

nat28
17. feb 2011

@sunday1 ahaa, a ja si lamem hlavu ze co to je 😕 Dik 😉

gerdanova
17. feb 2011

@nat28
jj presne tak 😎

gabriellka
18. feb 2011

@nat28 díky za info o tej soji 😉

alexandra1998
18. feb 2011

ahojte, zacinam byt pekne nervozna... staale nic...

gabriellka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
alexandra1998
18. feb 2011

@gabriellka ahoj, som 44. DC, ale ovulaciu ako som spominala som mala 32. DC, takze zajtra budem mat 13 dni od mozneho oplodnenia... netestovala... zajtra rano skusim.

gabriellka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
alexandra1998
18. feb 2011

@gabriellka nooo. mam aj vypocet od jonasa. a tam mi vychadzali plodne dni na 39. - 41. DC (samozrejme aj tam sme zapracovali preventivne🙂))), ale tak z toho uz som uplne mimo. 🙂 bolia ma bradavky a brucho ako keby som mala dostat, tak ti neviem. no uvidime.

gabriellka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
alexandra1998
18. feb 2011

@gabriellka dakujem, si zlata 🙂urcite napisem. jaaaj kiezby 🙂

gabriellka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
alexandra1998
18. feb 2011

@gabriellka no tak to mam asi problem 🙂) lebo mam len rapiclear s citlivostou 10mlU/ml, abo clearblue s citlivostou 25 mlU/ml. takze asi si ho budem robit zbytocne, hej? 🙂 iny nemali. :(((

gabriellka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sasena033
18. feb 2011

baby ahojte chcem sa spytyt ja som si objednala vypocet z chlapecdievca.skteraz kukam z toho co pisete ze je to zle ziadne zelene a cervene tam nieje...kde najdem nejaky formular na jeho stranke tam so nikde nevidela ☹

alexandra1998
18. feb 2011

@sasena033 no ono tie farby zavisia asi aj od toho aky vypocet si si dala urobit. ja som si z tej stranky dala urobit vypocet ovulacnych dni a tiez nie je farebny... lebo tam nema co byt farebne... ty si si dala co urobit a inak udajne su vypocty z chlapecdievca a priamo od jonasa totozne...

alexandra1998
18. feb 2011

@gabriellka jasneee. tak uvidime. rano pisem 🙂

sasena033
18. feb 2011

@alexandra1998 z chlapec dievca som si dala vypocet plodnych dni a pohlavia a tam boli v stlpcoch 3 plodne dni a casy k nim a obmienalo sa chlapec,dievca vzdy kamoska mala ine ta tam mala z razitkami kedy dievca kedy chlapec zivotnost sa mi to zda ine 😉

alexandra1998
18. feb 2011

@sasena033 Aha. No tak na to ti nedam odbornu odpoved. Musime pockat na niekoho kto s tym ma vacsie skusenosti :(

sasena033
18. feb 2011

@alexandra1998 skoda aj tak dakujem 🙂

gabriellka
18. feb 2011

@sasena033 čo to vlastne potrebuješ? neviem sa z toho nejak vysomáriť... 😒

sasena033
18. feb 2011

@gabriellka dala som si vypocitat phlavie a plodne dni na vypocet chlapecdievca.sk a zistila som ze asi to nie je prava stranka...na pravu som sa docitala tu uz som mu pisala na mail??on mi posle formular??na vypocet chlapec dievca asi nemozem ziadat spa ☹ t peniaze

gabriellka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
gerdanova
19. feb 2011

@sasena033
cervene a zelene dni na tom tvojom rozpise nehladaj, kedze vypocet nemas od Dr.Jonasa.
kontakt na Dr.Jonasa je : 035/6595127, info@centrumjonas.com

sasena033
19. feb 2011

@gerdanova dakujem pekne uz som mu pisala...vies myslis si ze kliknes na stranku vypocet od janasa a mas to este bay si snorila ci je to prava stranka alebo nie ☹ dufam ze sa v tom vysomarim ked mi zasle vypocet kamoska to mala na 10 stranach...este by som chcela vediet este uzivam HAK a od maja ju chcem vysadit je tam treba aj den posl.menstruacie?? ak ano tak si to mam dat vypcitat az po vysadeni HAK a po prvej menstru 😉

alexandra1998
19. feb 2011

@gabriellka ahoj, test bol prudko negativny, takze zas inokedy :((

gabriellka
19. feb 2011
nat28
19. feb 2011

@alexandra1998 nehadz flintu do zita, ako som ti pisala co sa stalo mne. 12 dni po ovulke test negativny, 14 dni po bol poziitivny po 10 sekundach. Skus este zajtra rano 😉

zuzanazuzana
19. feb 2011

ahojte.....iba vam napisem svoj nazor...neverim moc na jonasov kalendar.....mala som ho dva roky po sebe, na kazdy mesiac som mala vyratane plodne dni a nic!!!!!! presla som si asi vsetkym....cez laparoskopiu, IUI, IVF...az po IVF som dostala nadej, ze mozem byt tehotna, lebo bolo uspesne, ale potratila som....kazdy vravel, ze sa mam na vsetko vykaslat, ze to je mozno aj v hlave....moc som tomu neverila, ved zdravotne problemy nepustia, nemavala som ovulaciu, zvyseny prolaktin, nepriechodny vajcovod.....a je to tu!!!!! cakam babatko....mesiac pred IVF...tak dufam, ze vsetko dobre dopadne

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre