MUDr. Jonáš. Skúsili ste jeho metódy?

cucuska
23. máj 2006

Ahojte. Počuli ste niekedy o doktorovi Jonášovi a o jeho metóde výpočtu pohlavia a životaschopného dieťaťa? Máte stým niekto nejaké skúsenosti?

daisydee
26. dec 2013

Dievcata ma z vas niekto adresu na dr.Jonasa z Mane?vraj su 3 doktori s rovnaky menom a potrebovala by som prave toho,co vam vypocita podla datumu narodenia den pocatia.Vopred dakujem.

sasena033
26. dec 2013

@ivaana2 drzim palce a daj mi prosim vediet ci ti vysla baba 😉 ja jonasovi tiez neverim je to prosri logike ja som mala tiez jeho vypocet skusili sm epodla neho teda len raz bolo to uplne mimo mojich plodnych dni 😉 a potom jeho vypocte o 2tyzdne som mala ovulku tak sme skusilia otehu viem ze to nebolo podla jonasa lebo to sme skusali v maji malabyt baba nevydalo a otehu som 10 juna cez moje plodne dni a podla jeho vypoctov mal byt chlapec ale je to tak povedzme si na rovinu topiaci sa aj slamky chyta a je to nahanai epenazi tot moj nazor 😵 nam teda bab vysla a to skor verim tomu ze ak chces babu treba sexovat 2-4 dni pred ovu a ak chlapca tesne pred ovu alebo v den

viliama
27. dec 2013

Ahoj, kontakt na Dr.Jonaša rel. 035/6595127 alebo tnfo@centrumjonas.com.

viliama
27. dec 2013

Urobila som určité chyby, preto sa opravujem teda tel. 035/6595127, info@centrumjonas.com,www.centrumjonas.sk,
adresa MuDr. Eugen Jonáš, Zákostolská 7, 945 41 Maňa

tehulka_mk
1. jan 2014

Baby,koľko dní po červenom dni ste si robili tehu test?

viliama
8. jan 2014

Dievčata ozvete sa niektorá, ktorá máte skúsenosti s Jonašovou metodou - teda s výpočtom životaschopnosti alebo pohlavia?

luciac
9. jan 2014

aj ja by som bola rada, keby sa niekto ozval ci to je pravdive, ja som si dala vypocet urobit teraz a vychadzaju mi dni pred mrchou, a presne tie iste ako je na internete ten vypocet zdarma, tak podla mna zbytocne vyhodene peniaze ☹ ☹ ☹ ☹ clovek sa uci na vlastnych chybach, no vyskusame 2 mesiace ak nic, tak potom uz pojdeme podla seba 😀
@viliama

ivaana2
9. jan 2014

baby vyhodene peniaze

jankaslamka
9. jan 2014

Dala som si slravit vypocet uplne vsetkeho a prd platne..otehu som nakoniec uplne mimo jeho vypoctu

piussi
10. jan 2014

@luciac a kde je ten vypocet zadrma na nete?

sasena033
11. jan 2014

baby je to nerealne 😒 studovala som to u kazdej strany aj ja som si ho davala :( naozaj je to len vyhananie penazi z vacku
@tehulka_mk ako po ovulacii 10dni a vyssie by si mala robit test

sasena033
11. jan 2014

@viliama ja som mala zivotaschopne len 1 krat za cely rok a pohlavie sa mi striedalo obmesiac chalan-baba

ika_ba
11. jan 2014

ja som si to dala robit pred par rokmi a bola som sklamana, plodne dni boli uplne mimo, cakala som skutocne asi zazraky, z mojej skusenosti neodporucam

ivaana2
11. jan 2014

to je jednoducho biznis na zufalych zenach ...tie su schopne urobit vsetko mozne aj nemozne...teraz s odstupom casu sa musim nad tym pousmiat ...su pekne vychcani , cela rodinka na cele s jonasom ...ale nestazujem sa a nelutujem nic ..lepsie skusit aj ked to nevijde ako neskusit a potom lutovat ..ze co keby to nahodou vyslo ...to by bolo horsie .. 😉

tamarocka
11. jan 2014

mne robil výpočet dr. Jonáš a potom nezávisle od neho aj homeopat, vyšlo 🙂

viliama
12. jan 2014

Tamarocka, prosím, mohla by si mi poslať kontakt na toho homeopata?

isabella22
12. jan 2014

tiez nemam dobre skusenosti s tymi vypoctami....tiez mi to vobec nevyslo...preto skusame kazdy druhy den a snad by to potom mohlo vyjst...

sasena033
12. jan 2014

@isabella22 tak my sme tiez skusali od 10DC ovulku som mala 18DC kazdy druhy den a traafili sme sa 😉

isabella22
12. jan 2014

@sasena033 no kiezby to aj nam vyslo 😵

sasena033
12. jan 2014

@isabella22 a bazalnu teplotu merias? mne dost pomohla

isabella22
12. jan 2014

@sasena033 nie ale robim si testy ovulacne....ja som sa tym bazalkam nikdy nerozumela a pri mojej praci by sa to ani nejak nedalo...

sasena033
12. jan 2014

@isabella22 aha no ale takto vela testov minies , kopec penazi 😉 ale pokial nemas nejake problemy a vsetko je ok tak sa len snazte kazdy druhy den a vyjde to

isabella22
12. jan 2014

@sasena033 zatial nemam ziadne....tak snazime sa uz pol roka a zatial nic...ale mozno ej to aj stresom v praci a tak....ale co neurobim pre babo...kaslat na peniaze... 😉

tehulka_mk
13. jan 2014

No odtestovane dnes,12 dni po cervenom dni a sklamanie. ☹ Uz prestavam verit.Sme uplne zdravy par,prve dieta na prvy sup,stravujeme sa zdravo,na gynde vsetko v poriadku,28-29 cyklus stale,normalne si zacinam mysliet,ze to dievcatko mi nie je sudene ☹ Prvykrat sme to skusali cez menstruaciu,a teraz,druhykrat uplne normalne po menstruacii.

Kedysi Jonas posielal tieto vypoctove kalendare s tym,ze na vrchu bolo napisane pohlavie,ktore bude nasledovat.Lebo vraj uz narodenie prveho dietata zadalo pohlavie druheho dietata.Teraz to tam uz neuvadza.A ja mam strach,ze ja by som tam mala napisane,ze chlapec. ☹

erijan
13. jan 2014

@sasena033 ahoj, citam, ze sa ti osvedcilo skusat kazdy druhy den, a v ten den ked si mala ovulku tiez ? (ten 18 DC) alebo den pred nim a den po nom ? 🙂 dakujem za odpoved 🙂

sasena033
13. jan 2014

@erijan my sme skusali kazdy druhy den od 10DC ovu bola 18DC teraz uz neviem ako to vychadzalo ale skusali sm este aj po uvu nejake 2-3 dni ja som bola aj na folikometrii a na 17DC mi bol pichnuty pregnyl

sono2
13. jan 2014

Baby vy fakt veríte , že dokáže vypočítať pohlavie ? To určujú mužské chromozómy. Ja nechcem brať nikomu ilúzie ani byť múdra., sama sa snažím ale toto by som vôbec neskúšala. A on je doktor? A ako môže tvrdiť., že sa dá pohlavie vypočítať. Zvláštne

bocsika
13. jan 2014

Ahojte, ja poznám osobne 3 baby ktoré sa otehotneli presne podla Dr. Jonáša. Jedna dokonca mala predtým 8 umelých oplodnení a ani raz sa nepodarilo. Išla podľa Jonáša a po troch mesiacoch je tehotná a teraz je v 9 týždni. Druhá baba tiež sa nemohla otehotnieť dlho, mala okolo 45 rokov keď Dr. Jonáš jej poslal výpočet, išla presne podľa toho a teraz má už 9 ročného syna. tretia chcela vedieť pohlavie a podarilo sa jej podľa výpočtu - teraz má dcérku. Aj ja som obdržala výpočet a idem podľa toho. Mám 41 rokov, ešte nemám dieťa. Tak uvidíme 🙂 Výpočet funguje iba vtedy ak je žena v poriadku. Na výpočet potrebuje dátum, presný čas narodenia a miesto. Kontakt : info@centrumjonas.com, MuDr. Eugen Jonáš, Zákostolská 7, 945 41 Maňa . A ak si pozriete na internete, dozviete o ňom veľa.

erijan
13. jan 2014

@sasena033 aha, super, tak gratulujem, ze vam to vyslo 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre